Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Va Invit La Mine.....
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Miha79
Pagini: 1, 2, 3
Miha79
Va invit cu drag la mine sa bem o cafeluta un ceai impreuna sau ce vreti voi.....sa mai stam de vorba.....va astept

ella14
salut Miha.eu vreau un milkshake de banane,se poate?
Dana75
Vin si eu! Eu beau o cafeluta si iti smotocesc un pic frumuseii tai. floare2.gif
ALEXXA
buna Miha...sa-ti traiasca flacaii si sa fiti sanatosi biggrin.gif
Miha79
QUOTE(ella14 @ Feb 23 2008, 11:02 AM) *
salut Miha.eu vreau un milkshake de banane,se poate?

Buna si bine ai venit la mine
te servesc cu mare placera dar cu un milkshake de ciocolata ca nu am gasit banane la magazinul de pe colt sper sa-ti placa biggrin.gif

te mai astept
Miha79
QUOTE(Dana75 @ Feb 23 2008, 01:16 PM) *
Vin si eu! Eu beau o cafeluta si iti smotocesc un pic frumuseii tai. floare2.gif

Bine ai venit la mine Dana
Cafeluta e gata dar sa nu vi singura ca pana imi smotocesti tu picii mei eu ti-o smotocesc pe Gabitza
Miha79
QUOTE(ALEXXA @ Feb 23 2008, 01:20 PM) *
buna Miha...sa-ti traiasca flacaii si sa fiti sanatosi biggrin.gif

Multumesc floare2.gif
AdeDia
Buna Miha oFloare1.gif vin si eu la un capuccino cu multa spuma rolleyes.gif smotocesc si eu putin ingerasii tai si pana noi mai palavragim las copilasii mei sa se joace cu puiutii tai,ca adora copiii mici tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif floare2.gif
pissy18kat
QUOTE(Miha79 @ Feb 23 2008, 11:37 PM) *
te servesc cu mare placera dar cu un milkshake de ciocolata ca nu am gasit banane la magazinul de pe colt sper sa-ti placa biggrin.gif

te mai astept

buna miha si eu sunt mare fana a milkshakeului yam notworthy.gif notworthy.gif
am venit si eu putzin sa ti pupacesc micutzii inger.gif inger.gif tzuc.gif tzuc.gif
ella14
QUOTE(Miha79 @ Feb 23 2008, 04:37 PM) *

te mai astept

hmmmmmmm,ce bun e
mai vreau,mai vreau dar niste papanasi nu ai?
Miha79
QUOTE(pissy18kat @ Feb 23 2008, 02:49 PM) *
buna miha si eu sunt mare fana a milkshakeului yam notworthy.gif notworthy.gif
am venit si eu putzin sa ti pupacesc micutzii inger.gif inger.gif tzuc.gif tzuc.gif

Buna pissy si bine ai venit la mine uite si pentru tine un milkshake delicios

te mai astept
Miha79
QUOTE(AdeDia @ Feb 23 2008, 02:47 PM) *
Buna Miha oFloare1.gif vin si eu la un capuccino cu multa spuma rolleyes.gif smotocesc si eu putin ingerasii tai si pana noi mai palavragim las copilasii mei sa se joace cu puiutii tai,ca adora copiii mici tzuc.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif floare2.gif

Buna Vio....va primesc cu drag la mine si ti-am pregatit si un capucino

iar pentru copii un suc de portocale
Miha79
QUOTE(ella14 @ Feb 23 2008, 02:50 PM) *
hmmmmmmm,ce bun e
mai vreau,mai vreau dar niste papanasi nu ai?

Papanasi o sa fac luni asa ca hai la Cluj daca vrei
ruxy
Buna Miha...am venit sa iti ofer ceaiul meu preferat si sa il servesc la o vorba cu tine partners.gif

si sa ascultam si o melodioara ... altfel nu se poate rolleyes.gif

Hoy - Gloria Estefan
pissy18kat
QUOTE(Miha79 @ Feb 24 2008, 01:40 AM) *
Buna pissy si bine ai venit la mine uite si pentru tine un milkshake delicios

te mai astept

ooo multumesc partners.gif
pissy18kat
iar pentru tine

harasim
<embed src="http://www.youtube.com/v/l4ihB3zw6_k" type="application/x-shockwave-flash" width=425 height=350></embed>
Miha79
QUOTE(rux25 @ Feb 23 2008, 06:13 PM) *
Buna Miha...am venit sa iti ofer ceaiul meu preferat si sa il servesc la o vorba cu tine partners.gif

Buna rux ma bucur ca ai venit la mine multumesc pentru ceai ier melodia e foarte frumoasa floare2.gif
te mai astept pe la mine
danna68
oFloare1.gif buna Miha, am trecut si eu pe la tine, super buna cafeluta ta, pupam piticii scumpi si mai venim si altadata , pup partners.gif floare2.gif
ella14
QUOTE(Miha79 @ Feb 23 2008, 06:51 PM) *
Papanasi o sa fac luni asa ca hai la Cluj daca vrei

vreau reteta,vreau reteta bananab.gif
Miha79
QUOTE(danna68 @ Feb 24 2008, 01:54 AM) *
oFloare1.gif buna Miha, am trecut si eu pe la tine, super buna cafeluta ta, pupam piticii scumpi si mai venim si altadata , pup partners.gif floare2.gif

Buna Danna bine ai venit ma bucur ca-ti place cafeluta
pup si eu pe Denissuca si pe mama ei, frumoase si scumpe amandoua tzuc.gif tzuc.gif
va mai astept cu mare drag floare2.gif
Miha79
QUOTE(ella14 @ Feb 24 2008, 11:15 AM) *
vreau reteta,vreau reteta bananab.gif

papanasi fierti cu branza de vaca
500gr branza de vaca
2 oua
3 linguri de gris
4 linguri de faina alba
un pic de sare
se amesteca brinza cu faina ouale grisulsi sarea pana devine o pasta omogena si faci gogosele rotunde ca si chiftelutele
pui apa la fiert cu un pic de sare si cand fierbe apa dai papanasi prin faina si ii pui la fiert se fierb la foc potrivit pana se ridica la suprafata apoi ii mai lasi cam 10 min la foc mic,ii scoti si ii dai prin pesmet prajit in unt
sunt deliciosi eu fac foarte des si la pici le plac foaret mult
pofta mare
rodi78
yami yami,ce pofta mi-ai facut bouncy.gif cit de curind voi incerca sa fac si eu dupa reteta data de tine smile.gif
Am venit sa vad ce faci dar nu stau mult ca ma grabesc,va pup pe toti 4
Miha79
QUOTE(rodi78 @ Mar 5 2008, 07:57 PM) *
yami yami,ce pofta mi-ai facut bouncy.gif cit de curind voi incerca sa fac si eu dupa reteta data de tine smile.gif
Am venit sa vad ce faci dar nu stau mult ca ma grabesc,va pup pe toti 4

pai cand faci sa ma chemi si pe mine sa vad cum ti-au iesit tzuc.gif
ella14
QUOTE(Miha79 @ Feb 24 2008, 11:43 PM) *
papanasi fierti cu branza de vaca
500gr branza de vaca
2 oua
3 linguri de gris
4 linguri de faina alba
un pic de sare
se amesteca brinza cu faina ouale grisulsi sarea pana devine o pasta omogena si faci gogosele rotunde ca si chiftelutele
pui apa la fiert cu un pic de sare si cand fierbe apa dai papanasi prin faina si ii pui la fiert se fierb la foc potrivit pana se ridica la suprafata apoi ii mai lasi cam 10 min la foc mic,ii scoti si ii dai prin pesmet prajit in unt
sunt deliciosi eu fac foarte des si la pici le plac foaret mult
pofta mare

eu numai acum am vazut reteta de la papanasi ,sarut-mana.mi-ai facut o pofta.....
ella14
ai chef de povesti???
Miha79
QUOTE(ella14 @ Mar 6 2008, 11:07 AM) *
eu numai acum am vazut reteta de la papanasi ,sarut-mana.mi-ai facut o pofta.....

pai ce astepti ca nu e greu de facut si sunt asa de buni eating.gif eating.gif
Miha79
QUOTE(ella14 @ Mar 6 2008, 11:07 AM) *
ai chef de povesti???

da mai povestesc si eu printre jucari si picii mei care stau tot langa mine pe birou biggrin.gif
gordunel
QUOTE(Miha79 @ Mar 6 2008, 11:44 AM) *
da mai povestesc si eu printre jucari si picii mei care stau tot langa mine pe birou biggrin.gif

Buna ziua. Foarte frumos din partea piticilor tai ca iti tin de urat in timp ce tu butonezi partners.gif floare2.gif floare2.gif
Miha79
QUOTE(gordunel @ Mar 6 2008, 12:15 PM) *
Buna ziua. Foarte frumos din partea piticilor tai ca iti tin de urat in timp ce tu butonezi partners.gif floare2.gif floare2.gif

Da e super mai ales cand imi imping tastatura inauntru pe cand sa scriu ceva tastatura nu-i.....iar daca o pun pe birou o butoneaza ei si eu nu mai apuc la ea
rodi78
ITI DORESC UN CALDUROS "LA MULTI ANI!!!" MULTA SANATATE SI BUCURII,SA FI FERICITA TOATA VIATA TA ALATURI DE FAMILIA TA trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif

harasim
as dori si eu o ciocolata calda cu frisca si o melodie ca altfel nu se poate
http://www.trilulilu.ro/Devilla13x/0dcde2828252ee
Miha79
QUOTE(rodi78 @ Mar 8 2008, 03:48 PM) *
ITI DORESC UN CALDUROS "LA MULTI ANI!!!" MULTA SANATATE SI BUCURII,SA FI FERICITA TOATA VIATA TA ALATURI DE FAMILIA TA trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif hug.gif

Multumesc rodi esti o scumpa tzuc.gif hug.gif floare2.gif
LA MULTI ANI !!! si tie
iti doresc tot binele din lume alaturi de familia ta frumoasa
Miha79
QUOTE(harasim @ Mar 8 2008, 03:51 PM) *
as dori si eu o ciocolata calda cu frisca si o melodie ca altfel nu se poate
http://www.trilulilu.ro/Devilla13x/0dcde2828252ee

bine ai venit la mine tzuc.gif floare2.gif
un cappuccino cu multa frisca e bun?
harasim
e foarte bun multumesc
Miha79
QUOTE(harasim @ Mar 8 2008, 04:02 PM) *
e foarte bun multumesc

ma bucur ca-ti place tzuc.gif
harasim
vreti sa spunem niste ''povesti''? ca sa treaca timpul.....................
bubu 97
ciao
ne primesti si pe noi la un ceai ?
te pupacim si La multi ani de 8 Martie si un inceput de primavara fericit alaturi de familia ta .
ruxy

Sa ai o primavara minunata mamica frumoasa de gemenutzi superbi!!! partners.gif
Miha79
QUOTE(bubu 97 @ Mar 8 2008, 10:26 PM) *
ciao
ne primesti si pe noi la un ceai ?
te pupacim si La multi ani de 8 Martie si un inceput de primavara fericit alaturi de familia ta .

Multumesc din suflet tzuc.gif hug.gif trandafir.gif LA MULTI ANI!!! si tie si tot binele din lume alaturi de familia ta

bineanteles ca va primesc cum sa nu sunteti binevenite oricand fetele mele dragi tzuc.gif tzuc.gif
vine si ceaiul
Miha79
QUOTE(rux25 @ Mar 8 2008, 11:07 PM) *

Sa ai o primavara minunata mamica frumoasa de gemenutzi superbi!!! partners.gif

Multumesc rux esti o scumpa hug.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
o primavara minunata iti doresc si eu tie si sa fi fericita alaturi de familia ta partners.gif
alexandra81
buna dimineata si de la mine pt tine si pt baieteii tai dragi si frumosi. oFloare1.gif
bubu 97
QUOTE(Miha79 @ Mar 9 2008, 01:42 AM) *
Multumesc din suflet tzuc.gif hug.gif trandafir.gif LA MULTI ANI!!! si tie si tot binele din lume alaturi de familia ta

bineanteles ca va primesc cum sa nu sunteti binevenite oricand fetele mele dragi tzuc.gif tzuc.gif
vine si ceaiul

hmm tare bun
multumim!!!
Miha79
QUOTE(alexandra81 @ Mar 9 2008, 11:29 AM) *
buna dimineata si de la mine pt tine si pt baieteii tai dragi si frumosi. oFloare1.gif

Buna Alexandra si bine ai venit la mine....te mai astept tzuc.gif floare2.gif
alexandra81
ce fac bebeii? al meu doarme, dar cred ca nu pt mult timp...trebuie apoi sa mancam de pranz...va pupam hug.gif
Miha79
ai mei se mai joaca inca un pic prin casa si pe urma facem nani iar cand se trezesc iesim afara ca sa facut si la noi vreme buna si e soare si cald bananab.gif bananab.gif
va pupam si noi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif
rodi78
Am trecut pe la tine sa te anunt ca am pus pozele asa cum ne-am inteles,te pup si somnic usor sa aveti,poate va facem maine o vizita floare2.gif
Miha79
QUOTE(rodi78 @ Apr 5 2008, 11:54 PM) *
Am trecut pe la tine sa te anunt ca am pus pozele asa cum ne-am inteles,te pup si somnic usor sa aveti,poate va facem maine o vizita floare2.gif

scuze acum am vazut mesajul tau
noi am fost la tara duminica poate vi intr-o zi saptamana asta la mine cu copiii
va pup si eu si va astept la mine tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
rodi78
Simbata seara si dumunica a fost Catalin tare rau,a vomat si a tot vomat,cum minca ceva cum dadea afara si de aceea nu am mai putut veni la voi,acum este mai bine,aseara a dormit tare bine si a mincat aproape toata ziua numai supica de pui cu teietei smile.gif
Astazi fac papanasi smile.gif
Miha79
QUOTE(rodi78 @ Apr 8 2008, 08:34 AM) *
Simbata seara si dumunica a fost Catalin tare rau,a vomat si a tot vomat,cum minca ceva cum dadea afara si de aceea nu am mai putut veni la voi,acum este mai bine,aseara a dormit tare bine si a mincat aproape toata ziua numai supica de pui cu teietei smile.gif
Astazi fac papanasi smile.gif

offf saracutul de el bine ca ia trecut ai grija de el si ai mei sunt raciti dar o sa treaca ce sa facem asta e
si eu fac azi papanasi bananab.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.