Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Album Poze Adita
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog gordunel
Pagini: 1, 2, 3
gordunel
Am sa alcatuim si noi aici un mic album cu piticul meu. Mai intai am sa va arat cateva poze cu mami cu tati de la nunta, apoi cu ingerasul nostru. Pt ca nu aveam aparat digital imi cer scuze de calitatea pozelor pentru ca sunt facute poza la poza.
aici suntem la cununia civila

gordunel

ruxy
Ce mamica superba partners.gif si ce frumoasa e dragostea...se citeste in ochii vostrii rolleyes.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
gordunel

Tati al nostru ne invata cu "obiceiurile bune" inca de la 2 luni si jumatate
gordunel
QUOTE(rux25 @ Feb 17 2008, 05:37 PM) *
Ce mamica superba partners.gif si ce frumoasa e dragostea...se citeste in ochii vostrii rolleyes.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Multumesc rux partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
gordunel

Un sofer inascut in masina lui unchiu.
danna68
floare2.gif floare2.gif floare2.gif foarte frumosi iubita iar tu ai o privire speciala, calda si blanda iar cel mic seamana cu tine este o dulceata de copil, multa fericire va doresc floare2.gif floare2.gif floare2.gif
gordunel
QUOTE(danna68 @ Feb 18 2008, 05:05 AM) *
floare2.gif floare2.gif floare2.gif foarte frumosi iubita iar tu ai o privire speciala, calda si blanda iar cel mic seamana cu tine este o dulceata de copil, multa fericire va doresc floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Multumim draga mea esti o dulce si tu si pitica ta.
gordunel

va place ce bebic era?
gordunel

gordunel

In statiune la amara
gordunel

Prima serbare de la gradinita
mary83
SUNTETI O FAMILIE FRUMOASA,AVETI UN BAIETEL SUPERB tzuc.gif
gordunel
QUOTE(mary83 @ Feb 19 2008, 12:59 PM) *
SUNTETI O FAMILIE FRUMOASA,AVETI UN BAIETEL SUPERB tzuc.gif

Multumim de aprecieri si voua la fel. Nici voi nu sunteti cu nimic mai prejos decat noi trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Miha79
Frumosi mai sunteti...sa fiti sanatosi....iar piticu e un scump si acum si cand era mititel
gordunel
Multi pupici dulci si pt. puiutii tai frumosi si dulci ce sunt ei. Te admir foarte mult pt. rabdarea ta sa cresti 2 ingeras o data. SANATATE SI NUMAI BUCURII SA AI DIN PARTEA LOR tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Si un buchet de flori pt. mamica lor` floare2.gif floare2.gif
miha robi
QUOTE(gordunel @ Feb 19 2008, 01:22 AM) *

va place ce bebic era?

doua cuvinte am ptr voi superb ingeras
si mami si tati un cuplu minunat partners.gif floare2.gif
danna68
floare2.gif floare2.gif superb baiatul tau, are un ten perfect ... ce coada va fi la usa ta!!! stai numai sa mai creasca un pic floare2.gif floare2.gif
pissy18kat
este un baietzzel foarte frumospupicii pt obrajiorii lui tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
gordunel
Va multumesc din suflet pentru aprecieri si va pup dulce pe toate mamicile cu puiutii lor. Si voi aveti niste ingerasi superbi. hug.gif hug.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif wub.gif wub.gif
gordunel

Va era dor de noi? Sau ne-ati uitat. Aici avea 2-3 ani.Sper ca nu v-am plictisit
georgeta23
e tare frumos.... sa iti traiasca! esti fericita , ai baiat mare!
avem si noi o tablita galbena! wink.gif
gordunel
Multumim Georgeta acea tablita a fost prima dupa ea au mai urmat vre-o 2 dar nu a rezistat nici una biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gordunel

Prima mea plecare in statiune la Amara

aici am 4 ani

aici sunt la 5 ani
Viorel
Simpatic gineri-miu, sa ne traiasca! smile.gif
Miha79
Ai fecior mare si frumos sa fie sanatos
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
gordunel
QUOTE(Viorel @ Feb 26 2008, 07:45 PM) *
Simpatic gineri-miu, sa ne traiasca! smile.gif

Multumesc cuscre. Nici nora nu este mai prejos. Sa ne traiasca copii partners.gif partners.gif partners.gif
gordunel
QUOTE(Miha79 @ Mar 1 2008, 02:35 PM) *
Ai fecior mare si frumos sa fie sanatos
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumesc mult tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif
danna68
partners.gif floare2.gif floare2.gif puici pentru un baiat frumos foc, este o dulceata de copil floare2.gif
gordunel
QUOTE(danna68 @ Mar 2 2008, 01:22 AM) *
partners.gif floare2.gif floare2.gif puici pentru un baiat frumos foc, este o dulceata de copil floare2.gif

MULTUMIM DANA SI DENISA ESTE O FRUMOASA SI O DULCE DACA NU ERA PROMISA O LUAM EU floare2.gif floare2.gif oFloare.gif
gordunel

astea sunt cele mai recente poze
pissy18kat
pupam si noi un nazdravan frumos!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
gordunel
Noi pupam o papusica mica si frumoasa pana se face mare si sanatoasa
pissy18kat
QUOTE(gordunel @ Mar 3 2008, 01:31 AM) *
Noi pupam o papusica mica si frumoasa pana se face mare si sanatoasa

floare2.gif
ruxy
QUOTE(gordunel @ Mar 2 2008, 08:42 AM) *

astea sunt cele mai recente poze

Scump tare baietelul tau... rolleyes.gif sa fie sanatos partners.gif
gordunel
Multumim draga noastra va pupam si noi pe voi de frumosi ce suntati cu totii
gordunel
M-am gandit ca sa mai actualizez si eu acest album asa ca mai punem si noi cateva poze

Ma invata tati cum sa conduc o masina

Sunt la formula 1
gordunel

Cu mami in parc

Cu tati in parc
gordunel
o lectie de mers cu patinele
aurelia_hadarau
Sunteti o familie foarte frumoasa,iar Adrian este un dulce;Va pupam dulce si sa cresteti mari si sanatosi!!!!! floare2.gif tzuc.gif hug.gif
Simona25
O FAMILIE SUPERBA...SA FITI FERICITI MULTI ANI DE ACUM INCOLO
gordunel
QUOTE(aurelia_hadarau @ Mar 30 2008, 01:14 PM) *
Sunteti o familie foarte frumoasa,iar Adrian este un dulce;Va pupam dulce si sa cresteti mari si sanatosi!!!!! floare2.gif tzuc.gif hug.gif

Multumim si pupicii dulcii pt. voi din partea noastra. floare2.gif floare2.gif floare2.gif
gordunel
QUOTE(Simona25 @ Mar 30 2008, 02:41 PM) *
O FAMILIE SUPERBA...SA FITI FERICITI MULTI ANI DE ACUM INCOLO

Multumim la fel si voua. Mii de pupici dulci pt. printesa voastra oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
mary83
gordunel
QUOTE(mary83 @ Apr 26 2008, 12:29 PM) *

MULTUMIM MERY SI TIE ITI URAM TOATE CELE BUNE ALATURII DE CEI DRAGI TIE
EMY2000
FRUMOS FOC ERA ADITZA SI CAND ERA BB SI ACUM.ALCATUITI O FAMILIE MINUNATA. PUPAM NAZDRAVANUL MIC SI PE MAMI A LUI. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
georgeta23
poze noi?.....asteptam! tzuc.gif
danna68
partners.gif oFloare1.gif Aura, poze noi cu Adrian, pe cand ?? oFloare1.gif
gordunel
Scuze de intarziere.
in satul de vacanta din Mamaia

Prima zi de scoala

Atat de obosit era dupa ce am vizitat satul de vacanta din Mamaia.

IMI CER SCUZE DE INTARZIERE DAR AM AVUT PROBLEME CU CALC SI ABIA ASEARA AM REUSIT SA IL REZOLV CUM TREBUIE.
VA PUP SI VA IMBRATISEZ PE TOATA LUMEA floare2.gif floare2.gif floare2.gif hug.gif hug.gif hug.gif partners.gif partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
gordunel
QUOTE(EMY2000 @ Jun 9 2008, 05:27 PM) *
FRUMOS FOC ERA ADITZA SI CAND ERA BB SI ACUM.ALCATUITI O FAMILIE MINUNATA. PUPAM NAZDRAVANUL MIC SI PE MAMI A LUI. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

MULTUMIM TAR MULT EMY SI SA ITI TRAIASCA SI TIE INGERASII FRUMOSI

QUOTE(georgeta23 @ Aug 14 2008, 10:30 AM) *
poze noi?.....asteptam! tzuc.gif

QUOTE(danna68 @ Sep 7 2008, 03:05 PM) *
partners.gif oFloare1.gif Aura, poze noi cu Adrian, pe cand ?? oFloare1.gif

GATA, GATA, NU V-AM MAI FACUT SA ASTEPTATI MAI MULT DECAT ATAT oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.