Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Bebele Meu,mamica Lui Si Taticul
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog adelastefaroi
Pagini: 1, 2
adelastefaroi
am sa pun si poze dar acum nu am timp trebuie sa adorm printul.
miha robi
asteptam cu drag pozele tale si al printului care va dormi si va creste mare si cumintel partners.gif
adelastefaroi
gata astazi cred ca ar trebui sa postez deci sa incepem
adelastefaroi













miha robi
dulce dulce imi vine sa sarut ecranul sunteti niste scumpi partners.gif
asteptam mai multe poze floare2.gif
adelastefaroi
astept zilele astea sa scot pozele de la un anisor si am sa mai postez
danna68
wub.gif wub.gif vai ce ochisori superbi!!!!!!!!! este superb, o dulceata de copil, sa va traiasca, sa va aduca multe bucurii floare2.gif floare2.gif
mary83
CE BAIAT MARE SI FRUMOS!!!MIII DE tzuc.gif SI PT MAMI floare2.gif

Miha79
Ce ochisori frumosi are....pup tare tare baietelul dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
un frumos si un scump bebele tau...are niste ochisori albastrii o minunatie rolleyes.gif sa fie sanatos! partners.gif
adelastefaroi
asa cum v-am promis mai pun niste poze de la taierea de mot.Imi cer scuze pt intarzierea lor dar de abia acum am dus filmul la developat.




aici papam putzin tort





aici mama imi aducea tortul sa suflu in lumanari




cu nana mea bunicul bunica si verisorii mei



aici nana imi taia motul
adelastefaroi
multumesc din suflet fetelor.si voi aveti niste copii minunati si nu ma satur sa tot ai privesc pupici multi si va multumesc ca imi sunteti prietene adevarate partners.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
O familie frumoasa si un bebe minunat .....sa fiti fericiti toata viata
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
adelastefaroi
multumesc din suflet tuturor fetelor si voi toate aveti familii frumoase si niste copilasi atat de draguti si scumpei de iti vine sa ai mananci.Din pacate eu nu prea mai am timp de intrat pe forum doar printre picaturi(cand david doarme)pt ca nazdravanul meu face numai exchibitii [rin casa si trebuie sa fiu mereu cu ochii pe el sa nu ma trezesc ca aterizeaza fara parausta laugh.gif pe jos.pupici tuturor fetelor tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif multzi multzi pupici.
rodi78
Ce frumoasa familie si ce dragalas este puisorul tau,sa-ti traiasca si sa creasca mare si sanatos tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
adelastefaroi












m-am gandit ca ar fi cazul sa mai adog niste poze.Din cauza ca pe photo buket am un virus in my album a trebuit sa imi incerc norocul pe imageshack.sunt cam mari din cate am observat tongue.gif dar asta este data viitoare am sa stiu ce rezolutie sa fac
ruxy
QUOTE(adelastefaroi @ Apr 20 2008, 10:01 PM) *






m-am gandit ca ar fi cazul sa mai adog niste poze.Din cauza ca pe photo buket am un virus in my album a trebuit sa imi incerc norocul pe imageshack.sunt cam mari din cate am observat tongue.gif dar asta este data viitoare am sa stiu ce rezolutie sa fac

Tare scump si frumos puiutul tau.... partners.gif o frumusete partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif ...stiam ca photobucket e sigur...acum...ma sperii oFloare1.gif
adelastefaroi
multumesc rux se pare ca nu este chiar atat de sigur.Defiecare data cand incerc sa accesez my album imi afiseaza fereastra de avertisment si imi spune ca este un trojan identificat si daca vreau sa il bag in carantina. partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(adelastefaroi @ Apr 21 2008, 10:09 PM) *
multumesc rux se pare ca nu este chiar atat de sigur.Defiecare data cand incerc sa accesez my album imi afiseaza fereastra de avertisment si imi spune ca este un trojan identificat si daca vreau sa il bag in carantina. partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif

partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif ai grija mare, atunci rolleyes.gif
danna68
partners.gif floare2.gif pupam printul frumos este tare dulce chiar si mozolici cu tort ... are niste ochisori tare frumosi... o scumpete de baietel, sa va traiasca Adela, sa va aduca multe bucurii floare2.gif floare2.gif
adelastefaroi
multumesc dana.Totzi copii sunt frumosi si totzi sunt rodul iubirii voastra alaturi de partenerul mult ales si de dumnezeu.Sunt niste flori ......printr-e flori. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif tzuc.gif
mary83
adelastefaroi



in incercarea mea disperata de al face sa stea pe olitza


cu tata la leagane

vrea sa se faca pompier ca taicasu

in parc

nici nu facuse bine ochisori ca si-a pus caciulitza in cap sa iese la plimbare

descoperise ca are putzuca

cu verisoara
gordunel
Pupam un baiat dulce si tare dragalas si sa va traiasca si sa fie sanatos.
ruxy
QUOTE(adelastefaroi @ Apr 27 2008, 09:33 PM) *



in incercarea mea disperata de al face sa stea pe olitza


cu tata la leagane

vrea sa se faca pompier ca taicasu

in parc

nici nu facuse bine ochisori ca si-a pus caciulitza in cap sa iese la plimbare

descoperise ca are putzuca

cu verisoara

Teodor dar de la Dumnezeu smile.gif minunat nume trandafir.gif ....sa te bucuri de acest minunat dar...ai un bebe superb rolleyes.gif sa-ti fie sanatos...si sa-ti traiasca!!! partners.gif tzuc.gif
Mih@ela
[quote name='adelastefaroi' date='Apr 27 2008, 08:33 PM' post='173733']

UPAM UN SCUMP FRUMOS! partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
adelastefaroi
intradevar este un dar de la dumnezeu de aia isi are si numele.Dupa chinuri de aproape un an in incercarea disperata de al avea a aparut.Cand credeam ca nu sunt sanse el sa ambitzionat sa vina....alaturi de cei care il asteptau cu atat nerabdare
mika83
un tzuc.gif mare de la noi pt Teodor hug.gif
sa-ti traiasca si sa te bucuri de el
adelastefaroi
va multzumim frumos.....si multzi...multzi pupici si din partea noastra tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif pt voi si bebei vostrii.
danna68
partners.gif oFloare1.gif un copilas superb, sa va traiasca, sa va aduca multe bucurii oFloare1.gif
adelastefaroi




ruxy
QUOTE(adelastefaroi @ Nov 25 2008, 11:28 AM) *





Ce dulceata...a mai crescut baiatul tau frumos...e atat de scump rolleyes.gif ...sa fie sanatos partners.gif
adelastefaroi
da intradevar este baiat mare legam si cateva cuvintele multe le stalcim dar in rest e bine.Nazdravan de nu se poate e ne adaptam situatiei ca nu avem ce face.multumim mult rux si voi sa aveti parte de bucurii si numai si numai impliniri.UN tzuc.gif de la noi pt voi.
puka
Un pitic foarte haios ! tzuc.gif bananab.gif si daca este si nazdravan ... :bananab:vai de mami
Sa va traiasca sa va bucurati de el ! oFloare1.gif partners.gif tzuc.gif
adelastefaroi
multzumim frumos.Intradevar este un copil care nu sta o clipa in loc obosesc numai cat stau cu ochii dupa el.....e....dar este bine asa decat sa il vad letargic si fara chef de viatza...mai bine asa.multzi pupici din partea noastra.
georgeta23
AdeDia

An Nou Binecuvantat!!!
La Multi Ani!!!!

lia maria71
sa va traiasca multi multi ani,sanatos si cuminte!!!
ruxy

Un martisor pentru o primavara de vis!
Danutza_rge
hellena09
Sarbatori fericite! floare2.gif
ruxy


LUMINA, PACE SI IUBIRE IN SUFLETELE VOASTRE!!! PASTE FERICIT!!!
ana80
Tania_25
georgeta23
natsandrea
HRISTOS A INVIAT!
Tania_25
Oanaaa
Primiti cu colinda? acute.gif
Miha79

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!


natsandrea
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.