Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Albumul Meu!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Dana75
Pagini: 1, 2, 3
Dana75
Am sa pun aici poze cu Gabi de cand era mica si pana in prezent, dar mai intai trebuie sa fac o selectie si acum sunt obosita, asa ca o sa incep maine. Azi inaugurea doar blogul. Mersi Andrei, esti un scump. tzuc.gif
Dana75
Si ca sa nu asteptati prea mult o sa pun doar doua poze, deocamdata. Prima fotografie.

Si Gabi la 3 zile de la nastere.
miha robi
oooooooooooooo ce inger de copil felicitari eusa_clap.gif floare2.gif
miha robi

mai asteptam poze
Dana75
QUOTE(miha robi @ Feb 12 2008, 12:39 AM) *
oooooooooooooo ce inger de copil felicitari eusa_clap.gif floare2.gif

Mersi, restul pozelor de maine incolo. tzuc.gif
danna68
floare2.gif floare2.gif geniala ideea indiferent a cui a fost, ne bucuram de clipele minunate si vedem evolutia piticilor, felicitari Danuta, o papusa de fetita floare2.gif floare2.gif
Dana75
Aici aveam 6 zile.

Aici 2 saptamani.

miha robi
dulce ca si mierea iti vine sa o papi felicitari mami ai un bebe superb partners.gif
georgeta23
Acum ca o vezi asa meare iti vine sa crezi cat a crescut? e uimitor, nu? pupici Gabitzei cea minunata!
Miha79
pupam si noi pe Gabita micuta si mai asteptam poze tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Dana75
QUOTE(miha robi @ Feb 12 2008, 11:54 AM) *
dulce ca si mierea iti vine sa o papi felicitari mami ai un bebe superb partners.gif

Mersi, tzuc.gif
QUOTE(georgeta23 @ Feb 12 2008, 12:49 PM) *
Acum ca o vezi asa meare iti vine sa crezi cat a crescut? e uimitor, nu? pupici Gabitzei cea minunata!

Asa repede a trecut timpul, nu-mi vine sa cred, parca ieri a fost bb si acum s-a facut o nazdravana... tzuc.gif si lui Edy.

QUOTE(Miha79 @ Feb 12 2008, 01:41 PM) *
pupam si noi pe Gabita micuta si mai asteptam poze tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Si noi va pupacim pe voi si poze o sa mai pun, dar trebuie sa le caut mai intai caci am mii de poze. tzuc.gif
ruxy
QUOTE(Dana75 @ Feb 12 2008, 12:37 AM) *
Si ca sa nu asteptati prea mult o sa pun doar doua poze, deocamdata. Prima fotografie.

Si Gabi la 3 zile de la nastere.

Ce emotionant!!!!!!!!!!!!! rolleyes.gif superba gabitza.... partners.gif
Dana75
Asa arata camera inainte de a veni noi de le maternitate.
Dana75
Prima iesire la o terasa.

Aici aveam 9 zile.
Dana75

Dana75

Dana75

Miha79
e superba si imi place tare mult cum ii sta imbracata in rosu
ii trimit o mie de pupici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif .......
crroco
E o mare bucurie cand va vad ! Gabita este o dulce - dulce domnisoara ! Si cand era micuta ...iti venea sa o papi ! Nu , ca acum nu ai face acelasi lucru...Va doresc numai bine si multa sanatate !
Dana75
Colectia mea de papuci de anul trecut, acum am si mai multi... tongue.gif

Prima vizita la nasii mei

Imi placea sa rup servetelele bucatele, bucatele...

Fac campanie electorala...
miha robi
dulce dulce partners.gif
danna68
floare2.gif floare2.gif sa pup eu ochisorii ei superbi de dulceata mica si gurita cand zambeste, este un ingeras dulce foc, tzuc.gif tzuc.gif pupici printesei

dar.... m-ai "omorat" cu poza aia cu campania electorala liwlol.gif liwlol.gif
Dana75

Aici am 2 luni si stau pe burta...

Citesc si eu cu mami

Prima iesire in parc si m-a luat somnul
Dana75

Am doi dinti

Dana75
Aici cateva poze cum fac eu nani.

Dana75

Aici e opera lui tati... tongue.gif
Dana75
Ne vedem si maine cu alte poze. sleep.gif
ella14
de abia astept sa mai pui si altele.e foarte frumoasa fetita ta.sa-ti traiasca. tzuc.gif
pentru ea
Dana75
QUOTE(ella14 @ Feb 13 2008, 10:07 AM) *
de abia astept sa mai pui si altele.e foarte frumoasa fetita ta.sa-ti traiasca. tzuc.gif
pentru ea

Multumesc Ella. tzuc.gif
pissy18kat
super dragutza mai pune te roooog ca i tare frumoasa!!!!
Dana75

Dana75

miha robi
frumoasa de te doare ca nu poti sa o strangi in brate adica noi cele de pea aici crybaby.gif
un inger de copilas cu un zambet dulce ca si mierea te topesti cand ii vezi ochisori
sa iti traiasca felicitari floare2.gif
Dana75
QUOTE(miha robi @ Feb 13 2008, 03:47 PM) *
frumoasa de te doare ca nu poti sa o strangi in brate adica noi cele de pea aici crybaby.gif
un inger de copilas cu un zambet dulce ca si mierea te topesti cand ii vezi ochisori
sa iti traiasca felicitari floare2.gif

Mersi Miha. tzuc.gif
gordunel
Mai topit cu frumoasa ta. Pup eu pe ea de grasuna frumoasa. SA TRAITI FERICITE SI SANATOASE SI CAT MAI MULTI ANI
Dana75
QUOTE(gordunel @ Feb 13 2008, 05:32 PM) *
Mai topit cu frumoasa ta. Pup eu pe ea de grasuna frumoasa. SA TRAITI FERICITE SI SANATOASE SI CAT MAI MULTI ANI

Multumim. hi.gif tzuc.gif
Dana75
Si acum cateva poze de la botez.

Cu moasa.

cristina67
QUOTE(Dana75 @ Feb 21 2008, 03:10 AM) *
Si acum cateva poze de la botez.

Cu moasa.

Doamne, ce mai poate semana cu ta'su! E o scumpa, Dana! Ma' si nu mai zi ca nu mananca bine fata ta! Sa mor daca se vede! Are niste falcute de-ti vine sa fugi la deva, fara oprire si sa i le mananci!!
Dana75
Cateva poze cu mami si cu tati.

Dana75

El e nasul meu...

Dana75

Dana75
Fac nani...

Am invatat sa merg de-a busilea...

Si acum cateva poze de la baita.

Miha79
pupe mama pe ea de fetita frumoasa tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Dana e o scumpa Gabitza si o dulce si o grasunica minunata
AdeDia
Dana e un ingeras dulce dulce si scumpa tare,printesa ta tzuc.gif hug.gif De la nastere si pana in prezent;iti vine sa o pupacesti incontinuu tzuc.gif
Sunteti o familie frumoasa!!!Sa traiti sanatosi si fericiti pana la adanci batraneti tzuc.gif hug.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Dana75
QUOTE(Miha79 @ Mar 1 2008, 02:31 PM) *
pupe mama pe ea de fetita frumoasa tzuc.gif
Dana e o scumpa Gabitza si o dulce si o grasunica minunata

QUOTE(AdeDia @ Mar 1 2008, 02:50 PM) *
Dana e un ingeras dulce dulce si scumpa tare,printesa ta tzuc.gif hug.gif De la nastere si pana in prezent;iti vine sa o pupacesti incontinuu tzuc.gif
Sunteti o familie frumoasa!!!Sa traiti sanatosi si fericiti pana la adanci batraneti tzuc.gif hug.gif

Multumim Miha si Vio tzuc.gif floare2.gif
danna68
partners.gif floare2.gif mamaaaa ce papusica ai pus tu aici!!! sunteti doua frumoase, pupam ingerasul Gabita si pe mamica ei frumoasa floare2.gif floare2.gif
pissy18kat
sunteti superbe mami ai o fetita minunata !!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Dana75
QUOTE(danna68 @ Mar 2 2008, 01:20 AM) *
partners.gif floare2.gif mamaaaa ce papusica ai pus tu aici!!! sunteti doua frumoase, pupam ingerasul Gabita si pe mamica ei frumoasa floare2.gif floare2.gif

QUOTE(pissy18kat @ Mar 2 2008, 09:24 AM) *
sunteti superbe mami ai o fetita minunata !!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Multumim fetelor si voi sunteti superbe si aveti niste copii frumosi foc. floare2.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
Danuta am admirat cu mare placere pozele Gabrielei e o fetita superba foarte frumoasa iar voi doi sunteti doi parinti impliniti se vede cat de fericiti sunteti tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Dana75
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 7 2008, 11:15 AM) *
Danuta am admirat cu mare placere pozele Gabrielei e o fetita superba foarte frumoasa iar voi doi sunteti doi parinti impliniti se vede cat de fericiti sunteti tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumim Clau.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.