Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Mihai Si Gabriel
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog CLAU_DITZA23
Pagini: 1, 2
CLAU_DITZA23
AICI VETI GASI POZE CU INGERASI MEI!!!
miha robi
unde sunt clau pozele crybaby.gif
miha robi

asteptam cu mare nerabdare
CLAU_DITZA23
QUOTE(miha robi @ Feb 12 2008, 12:34 AM) *
unde sunt clau pozele crybaby.gif

ACUM INCARC DIN ELE
CLAU_DITZA23





CLAU_DITZA23




CLAU_DITZA23






CLAU_DITZA23




danna68
floare2.gif floare2.gif floare2.gif fata cat sunt de dulci si cat de mici erau, trece vremea tare repede abea de apucam sa ne bucuram de clipele astea minunate care se duc si nu se mai intorc, pupic ingerasilor scumpi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
Clau, draga mea mamica...eu sunt indragoooooooostitaaaa!!!!!!....de pretiosii mei!!!!!...nu mai pot dupa ei crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif Sunt atat de frumosi....ca nu am cuvinte..... tzuc.gif
pissy18kat
ce frumos !!!super baietzeii tai!!
vreau si euuuu doi !!!mai incolo desigur!!!
liliana2u
Clau, abia astept sa ti-i smotocesc si sa vad daca ma descurc sa ii deosebesc, cum am reusit la Miha79... la ai tai, m-am straduit ceva, dar se pare ca nu a fost suficient .. promit ca incerc pe viu...
sa-ti traiasca, sunt minunati.. la voi, bucuria e dubla! floare2.gif
georgeta23
Clau m-ai imbolnavyt! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif sti ca eu sunt fanul nr1 al gemenutilor tai!te admir pt putearea care ai avut-o sa te descurci cu 2...eu nu stiu ce as fii facut...... floare2.gif floare2.gif partners.gif partners.gif
Miha79
Clau sunt superbi printisorii tai sunt de admirat cat de repede cresc si ce frumosi sunt iti doresc din tot sufletul sa ai multa sanatate si rabdare sa-i poti creste mai departe si sa le oferi toata dragostea ta de care au mare nevoie stiu ca nu e usor dar DD ne da putere sa mergem inainte, pup doi ingerasi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif scumpi si pe mamica lor frumoasa tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
Fetelor va multumesc din suflet de urari toate sunteti minunate cu copii superbi,va iubesc tzuc.gif
crroco
Sunteti frumosi , sunteti deosebiti ! Sa fiti sanatosi si impliniti ! M-am delectat privindu-va ...Mi-a facut multa placere !
miha robi
de doua ori ingerasi o bucurie mari sa ii privesti felicitari jucaus.gif jucaus.gif
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23














gordunel
Doi ingerasi frumosi foc hug.gif hug.gif hug.gif
miha robi
mi dai mie te rog sunt frumosi foc ii vreau la mine crybaby.gif crybaby.gif
mami te rog
CLAU_DITZA23
QUOTE(miha robi @ Feb 19 2008, 06:13 PM) *
mi dai mie te rog sunt frumosi foc ii vreau la mine crybaby.gif crybaby.gif
mami te rog

Ba nu stii cum facem mil dai tu si pe Robi ca si asa as fi vrut trei si e frumos foc si il vreau si pe el plzzzzzzzzzzzzz
miha robi
o saptamana la tine si una la mine okkkk da tareee rau ii vreau sa ii pupalesc tareee tareee
CLAU_DITZA23
QUOTE(miha robi @ Feb 19 2008, 09:05 PM) *
o saptamana la tine si una la mine okkkk da tareee rau ii vreau sa ii pupalesc tareee tareee

smile.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
liliana2u
ei, pana la urma ti-au intrat.. ma bucur, asa le vad si eu
georgeta23
woow! super! Bravo!MI-a placut la nebunie! si filmuletele au fost grozave!!!!!!!! VA IUBESC!!!!!!!!!
cristina67
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 27 2008, 08:30 PM) *



Clau, ce frumosi sunteti!!! Ce scumpi sunt toti trei!! Dar, zi-mi Clau, cine era in stanga ta in carut: Miki sau Gabi! ?? Ce-a mai dansat pe "Cocherasul Fofar"!! Doamne ce scump era!!

CLAU_DITZA23
QUOTE(cristina67 @ Mar 27 2008, 06:54 PM) *
Clau, ce frumosi sunteti!!! Ce scumpi sunt toti trei!! Dar, zi-mi Clau, cine era in stanga ta in carut: Miki sau Gabi! ?? Ce-a mai dansat pe "Cocherasul Fofar"!! Doamne ce scump era!!

MIKI
georgeta23
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 27 2008, 06:57 PM) *
MIKI


Dansator se va face!
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 31 2008, 03:33 PM) *

AVEAM NEVOIE DEELE ASA MAI MICI SI NU AVEAM CUM SA LE IAU DE CAT POSTANDULE AICI CHIAR DACA MAI SUNT rolleyes.gif
mary83
alexandra81
Foarte simpatici pretiosii tai...Mi-a scapat insa topic-ul asta...si vad ca si tu ai uitat sa mai pui poze cu ei aici....Deosebiti, dar eu inca nu ii deosebesc... partners.gif
danna68
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 27 2008, 07:32 PM) *

partners.gif oFloare1.gif sunteti superbi toti trei, multi pupici si de la noi partners.gif oFloare1.gif
anca M
ce guguloi simpatici!cum te-ai descurct cu2????
liliana2u
Clau, ce zici, o sa ii vezi astfel pe pretiosi? rolleyes.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(liliana2u @ Jul 28 2009, 11:15 AM) *
Clau, ce zici, o sa ii vezi astfel pe pretiosi? rolleyes.gif

Da,da cu siguranta oFloare1.gif
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23


CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
livya
clau ai niste dulceti de copii,ce scumpi sunt... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.