Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Alta Organizare
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Administrativ > Propune categorie (sectiune) noua pentru forum
Pagini: 1, 2
simina
Ma gandeam ca sectiunea Divertisment e foarte stufoasa,si ar fi bine daca ar fi formata din cateva subsectiuni:Muzica,Jocuri,etc...asa am gasi mai usor topicele ce ne intereseaza pe fiecare in parte.

Si inca o chestie:emoticoanele ce ofera flori.....pleaaaaaaseeeee!!!!!!
georgeta23
QUOTE(simina @ Feb 3 2008, 10:01 AM) *
Ma gandeam ca sectiunea Divertisment e foarte stufoasa,si ar fi bine daca ar fi formata din cateva subsectiuni:Muzica,Jocuri,etc...asa am gasi mai usor topicele ce ne intereseaza pe fiecare in parte.

Si inca o chestie:emoticoanele ce ofera flori.....pleaaaaaaseeeee!!!!!!

sunt de acord cu tine Simina
simina
QUOTE(georgeta23 @ Feb 3 2008, 10:03 AM) *
sunt de acord cu tine Simina

eram sigura....de fapt,mereu sunt asa sigura pe mineeeee tongue.gif tzuc.gif
georgeta23
QUOTE(simina @ Feb 3 2008, 10:04 AM) *
eram sigura....de fapt,mereu sunt asa sigura pe mineeeee tongue.gif tzuc.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Simina daca vrei poti lua si tu acest program de emoticoane, a pus link de unde se pot downloda la :SUNT NOUA ACICI SCRIU CE VREAU si tot acolo am dat si explicatii despre cum se pot posta aici. poop numai bine wub.gif
Andrei
Sunt de acord Simina, numai va rog sa imi spuneti exact ce subcategorii credeti ca sunt necesare. Macar cateva de inceput, iar apoi din cand in cand mai adaugati aici si eu le fac smile.gif
Sa incep cu subcategoria "Muzica" de exemplu, da? Si mai care? Alegeti nume de subcategorii in care vom putea muta macar cateva topicuri din cele existente acum smile.gif
Andrei
si da. acum caut flori smile.gif
georgeta23
ar mai fii jocuri, poze....
Andrei
Simina, e ok? oFloare.gif smile.gif

si aceastea smile.gif

trandafir.gif

oFloare1.gif

Andrei
ok Georgeta. dar avem topicuri de mutat la eventuala subcategorie jocuri? oFloare.gif
georgeta23
QUOTE(Andrei @ Feb 3 2008, 01:10 PM) *
Simina, e ok? oFloare.gif smile.gif

si aceastea smile.gif

trandafir.gif

oFloare1.gif



QUOTE(Andrei @ Feb 3 2008, 01:11 PM) *
ok Georgeta. dar avem topicuri de mutat la eventuala subcategorie jocuri? oFloare.gif



MAMA CE EMOTICOANE SUPER AVEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif IAR LA JOCURI PUTEM PUNE TOATE JOCURIE, EX: SAPNZURATOAREA, FAZANELE smile.gif REBUSUL, S.A.M.D DECI TOT CE NE MAI JUCAM NOI PE AICI....
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 3 2008, 01:10 PM) *
Simina, e ok? oFloare.gif smile.gif

si aceastea smile.gif

trandafir.gif

oFloare1.gif


da sunt bune...mai era unul care pupa si da flori...ala mi-ar fi de maaaaaaare ajutor....................of,ca te pun la munca...tre' sa dau o bere

subcategorii:Muzica,Jocuri,Poze,Party chat(pentru vorbarie),Diverse...cam astea...
georgeta23
QUOTE(simina @ Feb 3 2008, 01:19 PM) *
,Party chat(pentru vorbarie)

TE SUSTIN!!!!!!! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
Andrei
ok. si le doriti banuiesc subcategorii, asa cum este si horoscop, nu? ca altfel se umple mult pagina principala
Andrei
simina, imi poti da un link catre un site forum sa vad si eu acea imagine?
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 3 2008, 01:35 PM) *
simina, imi poti da un link catre un site forum sa vad si eu acea imagine?



vine...aici e cel care imi place teribilhttp://www.roportal.ro/discutii/index.php

Da,sa fie subcategorii..iar sub ele,in pagina principala sa ramana numai ce nu se incadreaza in ele.Parerea mea...


* se pare ca nu ma lasa sa pun link...
Andrei
acesta Simina? floare2.gif
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 3 2008, 02:07 PM) *
acesta Simina? floare2.gif

ooooooooooooo,daaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! hi.gif ...asta-mi place mie in mod deosebit...multumesc!!!!
Andrei
Am creat deocamdata subcategoria Jocuri in categoria mare Divertisment smile.gif
Ma ocup in continuare si de restul, de care mi-ati spus smile.gif
simina
Am observat...da,arata mai bine asa... hi.gif
Abia astept sa vad forma finala...
georgeta23
Felicitari, arata super! oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
Andrei
Subcategorie noua: Muzica smile.gif
Subcategorie noua: Poze si imagini smile.gif
Daca mai aveti idei de subcategorii, sunt binevenite smile.gif
Eu momentan nu prea mai vad. Astept propuneri smile.gif floare2.gif oFloare.gif
georgeta23
stim ca te-am cam pus la treaba, dar tu intotdeauna faci o treaba buna floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 4 2008, 10:52 AM) *
Eu momentan nu prea mai vad. Astept propuneri smile.gif floare2.gif oFloare.gif


Vor veni...dar,deocamdata e bine asa...am eu cateva idei,numai sa le organizez in cap si apoi le postez aici.
ruxy
oare unde s-au mutat bancurile??? sau eu nu le mai vad???? rolleyes.gif
simina
QUOTE(rux25 @ Feb 4 2008, 11:12 AM) *
oare unde s-au mutat bancurile??? sau eu nu le mai vad???? rolleyes.gif

Sunt tot la Divertisment...inca nu se vad,ca sunt printre topicurile mutate


Ma gandeam si la o subcategorie de Povesti...are Rux o multime de topicuri,care ar arata mai bine adunate la un loc...asta la Discutii generale.
ruxy
QUOTE(simina @ Feb 4 2008, 11:17 AM) *
Sunt tot la Divertisment...inca nu se vad,ca sunt printre topicurile mutate
Ma gandeam si la o subcategorie de Povesti...are Rux o multime de topicuri,care ar arata mai bine adunate la un loc...asta la Discutii generale.

multumesc simina...ar fi o idee buna... rolleyes.gif trandafir.gif
georgeta23
Simna eu te propun sa fii Moderator ca te pricepi draga mea......Daca Andrei e de acord ai un vot pro de la mine
simina
QUOTE(georgeta23 @ Feb 4 2008, 11:21 AM) *
Simna eu te propun sa fii Moderator ca te pricepi draga mea......Daca Andrei e de acord ai un vot pro de la mine

Da..asta imi mai lipseste...eu dau doar idei...am atatea in cap,ca daca ar sta cineva sa ma asculte ar ajunge departe....Mersi de aprecieri,oricum floare2.gif
georgeta23
QUOTE(simina @ Feb 4 2008, 11:25 AM) *
Da..asta imi mai lipseste...eu dau doar idei...am atatea in cap,ca daca ar sta cineva sa ma asculte ar ajunge departe....Mersi de aprecieri,oricum floare2.gif
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
Andrei
iar eu sunt executant smile.gif am creat subcategoria povesti, povestioare la Discutii generale smile.gif
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 4 2008, 12:30 PM) *
iar eu sunt executant smile.gif am creat subcategoria povesti, povestioare la Discutii generale smile.gif

Am vazut...e bine asa,ca se mai descongestioneaza un pic Discutiile generale.

hi.gif bere.gif ...asta mai tarziu un pic
Andrei
da. e clar mai bine smile.gif
orice alte idei sunt binevenite. Acum cand m-ati prins cu chef de munca. Nu ma iertati smile.gif
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 4 2008, 12:37 PM) *
da. e clar mai bine smile.gif
orice alte idei sunt binevenite. Acum cand m-ati prins cu chef de munca. Nu ma iertati smile.gif

Ok...de mutat iarasi ceva la Bebelusi
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=2578
simina
Ar merge si la discutii generale creata o subcategorie de vorbarie...,,Party chat'',m-am gandit eu sas e numeasca...unde sa fie puse topicurile de stat la cafea si la miezul noptii+ ce mai merge...
Ce zici?
georgeta23
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=2340
AM gasit si eu ceva de muta, la discutii generale.
Andrei
ok. "Party Chat" ii vom spune smile.gif

Am mutat si ce mi-ati cerut. smile.gif
Andrei
Avem Party Chat

si m-am mai gandit ca ar fi buna o subcategorie numita Stiri de ultima ora . Orice aflati de la tv, la stiri sau ce considerati important si e proaspat smile.gif
Simona25
m-am gandit si eu la o subcategorie: Traditii unde sa putem vorbi despre rolul de nasi, de mosi, etc
Andrei
Simona25, e o idee buna. asa ca vom crea si aceasta subcategorie. Azi smile.gif
Simona25
MULTUMESC FRUMOS oFloare1.gif
Andrei
Simona, e gata subcategoria smile.gif
traditii
simina
Andrei,ma gandeam la o noua categorie in care sa imi pot deschide un topic personal...un blog ar fi cam mult,dar intr-un topic care sa fie doar al meu as putea posta tot ce imi trece prin cap si as putea conversa cu lumea care vrea sa vorbeasca numai cu mine.

Ce zici de idee? rolleyes.gif
Andrei
m-am gandit si eu la o categorie de genul asta. si fiecare topic sa aiba numele mamicii respective? sau cum vezi, mai exact smile.gif
simina
QUOTE(Andrei @ Feb 9 2008, 02:26 PM) *
m-am gandit si eu la o categorie de genul asta. si fiecare topic sa aiba numele mamicii respective? sau cum vezi, mai exact smile.gif

cam asa...dar sa denumim noi topicele,nu chiar cu numele fiecareia...

Cumva,pe la Divertisment...sau Discutii generale...Nu am idee,sa vedem ce mai spun si alte fete...

dar,ma bucur ca suntem pe aceeasi lungime de unda... bananab.gif
simina
Heloooo!!!...nimeni cu idei?.. crybaby.gif ....Daca nu,imi deschid singura topic....Andrei,unde-i categoria? unsure.gif
georgeta23
sunt de parere ca aceasta categorie sa fie permisa utilizatorilor cu un numar mai mare de postari, pt ca altfel vom avea sute sau chiar mii de topicuri cu numele fiecaruia si apoi dupa prima sau a 2a postare sa nu mai intre vreodata pe forum.. ce zici?
simina
QUOTE(georgeta23 @ Feb 10 2008, 09:51 PM) *
sunt de parere ca aceasta categorie sa fie permisa utilizatorilor cu un numar mai mare de postari, pt ca altfel vom avea sute sau chiar mii de topicuri cu numele fiecaruia si apoi dupa prima sau a 2a postare sa nu mai intre vreodata pe forum.. ce zici?

Ei...asta nu-i o problema...sa stii ca nu multa lume are curaj sa-si faca un topic personal...si apoi exista si ,,politie"...se face curatenie cat ai clipi daca intr-un timp de, nu se posteaza nimic.
Si ma gandeam sa nu fie un topic pur si simplu...cine il deschide sa stie ca trebuie sa fie pe faza,sa raspunda intrebarilor altora si sa le faca fata cu sinceritate...sa fie incitant,mai bine zis...
georgeta23
Asa da...-dar sa vedem cand da Andrei unda verde....
danna68
oFloare1.gif de acord Simina abea astept sa intru in topicul tau oFloare.gif
simina
QUOTE(danna68 @ Feb 11 2008, 02:27 AM) *
oFloare1.gif de acord Simina abea astept sa intru in topicul tau oFloare.gif

biggrin.gif... Vrei sa-mi pui intrebari indiscrete?... rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.