Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Sunt Insarcinata? Am Folosit Postinor
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Viitoare mamica, viitor tatic > Sarcina
girlye
salut....sunt noua aici si vreau sa ma ajutati cu ceva .... am folosit postinor 2 acu 6 zile si stiam k dupa 5-6 zile trebuie sa apara menstruatia, si ink nimic ..tin sa mentionez k nu eram in perioada fertila cand am avut contactul sexual si nici nu ejaculat in mine ....totusi eu ma simt putin ciudat ...simt k ametesc si park am greturi ..se poate sa fie totul in subconstientul meu sau sunt insarcinata ...va rog raspundeti-mi ..sad.gif pls...va multumesc !!!
simina
S-ar putea sa fie efectul postinorului...mergi la un control mai bine...si protejeaza-te altfel, pentru ca postinorul e foarte toxic si candva poate vei dori sa ai un bebe si nu-l vei mai putea face din cauza lui.Ametelile si greturile pot fi efectul sarbatorilor cu multa mancare,al vremii rele sau al subconstientului,cum ai spus...

Ps.postinorul se ia maxim o data in viata...asa e de nociv...

Sa auzim de bine... tzuc.gif
girlye
mersi simina ..stiu k dauneaza mult dar a fost ceva pe neasteptate ....si de asta am apelat la postior cu toate k multi au zis k daca nu eram in perioada fertila sunt putine sanse sa raman insarcinata .....eu ma simt foarte ciudat ...sper sa nu fie nimic grav ..sad.gif,,ms ink o data ....
simina
QUOTE(girlye @ Jan 10 2008, 08:50 AM) *
mersi simina ..stiu k dauneaza mult dar a fost ceva pe neasteptate ....si de asta am apelat la postior cu toate k multi au zis k daca nu eram in perioada fertila sunt putine sanse sa raman insarcinata .....eu ma simt foarte ciudat ...sper sa nu fie nimic grav ..sad.gif,,ms ink o data ....

Pentru putin!! biggrin.gif

Te simti ciudat pentru ca tie teama...relax... tzuc.gif
Alexandrina
QUOTE(girlye @ Jan 10 2008, 08:01 AM) *
salut....sunt noua aici si vreau sa ma ajutati cu ceva .... am folosit postinor 2 acu 6 zile si stiam k dupa 5-6 zile trebuie sa apara menstruatia, si ink nimic ..tin sa mentionez k nu eram in perioada fertila cand am avut contactul sexual si nici nu ejaculat in mine ....totusi eu ma simt putin ciudat ...simt k ametesc si park am greturi ..se poate sa fie totul in subconstientul meu sau sunt insarcinata ...va rog raspundeti-mi ..sad.gif pls...va multumesc !!!



daca ai luat pastila corect nu ai cum sa fii insarcinata, insa trebuie sa tii cont ca pastila poate da mari dereglari hormonale.
eu am patit-o si luni de zile mi-a luat sa nma reglez.




girlye
hmmm ....deci acum sunt parca mult mai linistita ....imi curge un lichid de culoare maronie....am citit ca este unul din semne k postinor 2 si-a facut efectul...adik nu sunt insarcinata ...nu ?...sper sa nu imi cumva sa scap de griji si apoi sa ma trezesc cu surprize.. sad.gif ...poooop
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.