Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mihai Si Gabriel
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Filme
Pagini: 1, 2
CLAU_DITZA23
CLAU_DITZA23
m filmulete numai de cand erau micuti aici se juca fratele meu mai mic cu ei biggrin.gif
CLAU_DITZA23
AdeDia
liwlol.gif Clauditza sa-ti traiasca gemenutii grasunei tzuc.gif tzuc.gif hug.gif Sunt tare tare scumpi.Tot asa sunt si acum??Unul mai vesel si celalat mai serios???Oricum nu stiu care-i Gabi si care-i Mihai. doh.gif Pupici si la mami sa poata alerga dupa ei tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(AdeDia @ Nov 6 2007, 09:57 PM) *
liwlol.gif Clauditza sa-ti traiasca gemenutii grasunei tzuc.gif tzuc.gif hug.gif Sunt tare tare scumpi.Tot asa sunt si acum??Unul mai vesel si celalat mai serios???Oricum nu stiu care-i Gabi si care-i Mihai. doh.gif Pupici si la mami sa poata alerga dupa ei tzuc.gif

CEL SERIOS E GABRIEL SI CEL MAI ZAMBARET E MIHAI SI ACU SUNT LA FEL
CLAU_DITZA23
Anca74
Eu daca aveam gemeni ii tineam cu bratara din maternitate la mana pana se insurau! biggrin.gif
Dana81
QUOTE(Anca74 @ Nov 7 2007, 02:47 AM) *
Eu daca aveam gemeni ii tineam cu bratara din maternitate la mana pana se insurau! biggrin.gif

si eu la fel! nu am reusit niciodata sa deosebesc 2 gemeni , cunosc destul de multzi, decat daca erau fata si baiat!!! liwlol.gif liwlol.gif
Dana81
sa-ti traiasca barbatzoii wink.gif sa creasca mari si sanatosi!!! tzuc.gif
liliana2u
Clau, sa-ti traiasca baieteii... a ras Ilinca mea si tot zicea 'na-na' (asta insemnand ceva distractiv) si 'da-i, da-i' .. eeeehh.. ce mai, au topit-o... iar pe mine m-a amuzat faza cu somnul in premergator...
esti o fericita! si...
LA MULTI ANI pt maine, sa fie sanatosi si voiosi, puternici ca sfintii carora le poarta numele!
Numai bine!
CLAU_DITZA23
Merci tare mult Malina sa vezi ce ai faceau baieti mei frumoasei tale fiice daca am timp mai tarziu sau daca nu maine am sa pun poza eu ma uitamla niste poze cu Ilinca si cand au vazut au inceput sa rada sau u8rcat pe birou si sa vezi ce o pupau si o mangaiau pe Ilincuta ta,si nu mai puteam de ras si le-am facut poza ca sa vezi biggrin.gif
shama
La Multi ani lui Mihai si Gabi, sa-ti traiasca sanatosi si voiosi!
max
LA MULTI ANI, FRUMOSII MEI wub.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Anca74
Sarbatoriti, nu gluma, pe forum!
La multi Ani baietlor mari si frumosi! Sa creasca mari, sa fie sanatosi....si poate mami le face si o surioara...sau doua wink.gif rolleyes.gif
tzuc.gif tzuc.gif
liliana2u
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Nov 7 2007, 03:42 PM) *
Merci tare mult Malina sa vezi ce ai faceau baieti mei frumoasei tale fiice daca am timp mai tarziu sau daca nu maine am sa pun poza eu ma uitamla niste poze cu Ilinca si cand au vazut au inceput sa rada sau u8rcat pe birou si sa vezi ce o pupau si o mangaiau pe Ilincuta ta,si nu mai puteam de ras si le-am facut poza ca sa vezi biggrin.gif

dragii de ei, lasa ca poate avem noroc si se prind florile alea, le-am pus la lumina acum, nu era suficienta in bucatarie... si dupa ce sunt gata, ne intalnim si or s-o pupe in original, noi sa fim sanatosi.. si le facem si poze, sa le trimitem cuscrei mele tongue.gif
inca o data 'La multi ani! ' tzuc.gif
max
QUOTE(mallina2u @ Nov 8 2007, 11:16 AM) *
dragii de ei, lasa ca poate avem noroc si se prind florile alea, le-am pus la lumina acum, nu era suficienta in bucatarie... si dupa ce sunt gata, ne intalnim si or s-o pupe in original, noi sa fim sanatosi.. si le facem si poze, sa le trimitem cuscrei mele tongue.gif
inca o data 'La multi ani! ' tzuc.gif


ohmy.gif ohmy.gif va rog sa va limitati doar la poze. nu va intindeti la discutii si planuri. va pupa mama si stau cu ochii pe voi unsure.gif laugh.gif tzuc.gif
georgeta23

Si eu vin la petrecerea gemenutzilor!!!!!!!!!!!
Mary78
LA MULTI ANI MIHAI SI GABRIEL! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Dana81
LA MULTZI ANI CU SANATATE SI MULTE BUCURII!!!
CLAU_DITZA23
AdeDia
WOW!!!!!Clau,ce scumpi sunt ingerasii tai.M-am uitat impreuna cu copiii si au fost tare incantati de ei.Ce le place sa danseze
bananab.gif bananab.gif Pupam mult si tare ingerasii dragalasi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif si pe mamica lor scumpa tzuc.gif
ruxy
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Jan 6 2008, 08:59 PM) *

vai Clau...sunt minunati tzuc.gif ce mamica fericita esti tzuc.gif
CLAU_DITZA23
VA MULTUMESC MULT tzuc.gif MAI AVEM UN FILMULET smile.gif
danna68
wub.gif wub.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif hug.gif jucaus.gif tzuc.gif tzuc.gif doamne Clauditza sunt fantastici, adorabili ,superbi ... doi ingerasi si se pare ca Micky va fi dansator iar Gabita , gimnast rolleyes.gif ... eu inca nu vazusem filmuletele si ce spectacole pierdeam....
CLAU_DITZA23
SA VEDETI CAT DE MULT NE IUBIM NOI DOI rolleyes.gif
ligiamos
Cit de haiosi pot fi.Sunt tare draguti micii iubareti tzuc.gif hug.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(ligiamos @ Mar 18 2008, 02:53 PM) *
Cit de haiosi pot fi.Sunt tare draguti micii iubareti tzuc.gif hug.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 18 2008, 12:45 PM) *
SA VEDETI CAT DE MULT NE IUBIM NOI DOI rolleyes.gif

Doamne Clau ce pretiosi pupaciosi....sunt oauuuu...un vis de pretiosi partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif sa-ti traiasca mamica pretioasa tzuc.gif
Miha79
Clau sunt super faini....doi fratiori minunati care se iubesc partners.gif
sa fie sanatosi sa creasca mari iar mami si tati sa se bucure de ei
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(Miha79 @ Mar 18 2008, 04:02 PM) *
Clau sunt super faini....doi fratiori minunati care se iubesc partners.gif
sa fie sanatosi sa creasca mari iar mami si tati sa se bucure de ei
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Iti multumesc la fel Miha tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(rux25 @ Mar 18 2008, 03:55 PM) *
Doamne Clau ce pretiosi pupaciosi....sunt oauuuu...un vis de pretiosi partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif sa-ti traiasca mamica pretioasa tzuc.gif

Au zis pici ca te tzuc.gif hug.gif
liliana2u
Clau, ti-am vazut baietii, scumpi tare, Ilinca vrea sa ii vada la infinit.. tot imi zice 'baby, baby".. o mai las un pic so iau cu forta la masa.. pupaciosi ai tai, nu gluma..
CLAU_DITZA23
Da sunt tare pupaciosi asa ma pupa toata ziua amandoi cateodata ma scoatye din sarite si ma musca de buze de nu mai pot rolleyes.gif
Mih@ela
Claudizzo,scumpi,da scumpi rau,piticii frumosi si pufosi!!!Sa-i pape mama pe ei de pupaciosi! partners.gif
Mona75
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Mar 18 2008, 02:45 AM) *
SA VEDETI CAT DE MULT NE IUBIM NOI DOI rolleyes.gif

Sunt scumpi foc,pacat ca nu-mi merg boxele sa-i si aud.
Care din ei domina relatia?Care-i liderul?La mine Maria,ea dicteaza,el executa.
Maria e o fire mai calda,Teo e un pic mai solitar.
CLAU_DITZA23
QUOTE(tzutzulica @ Mar 19 2008, 06:27 PM) *
Sunt scumpi foc,pacat ca nu-mi merg boxele sa-i si aud.
Care din ei domina relatia?Care-i liderul?La mine Maria,ea dicteaza,el executa.
Maria e o fire mai calda,Teo e un pic mai solitar.

Iin unele cazuri Gabriel si in unele Mihai tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(Mih@ela @ Mar 19 2008, 06:22 PM) *
Claudizzo,scumpi,da scumpi rau,piticii frumosi si pufosi!!!Sa-i pape mama pe ei de pupaciosi! partners.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
CLAU_DITZA23
Miha79
Doamne Clau sunt superbi partners.gif si cate stiu ei sa vorbeasca sunt asa de dulci ca-mi vine sa-i mananc...ii pup dulce pe amandoi tzuc.gif tzuc.gif
si la tine unu vorbeste mai mult ca si celalalt ca la mine Darius vorbeste mai mult ca si Sebi si mai multe cuvinte
CLAU_DITZA23
QUOTE(Miha79 @ Apr 2 2008, 03:49 PM) *
Doamne Clau sunt superbi partners.gif si cate stiu ei sa vorbeasca sunt asa de dulci ca-mi vine sa-i mananc...ii pup dulce pe amandoi tzuc.gif tzuc.gif
si la tine unu vorbeste mai mult ca si celalalt ca la mine Darius vorbeste mai mult ca si Sebi si mai multe cuvinte

LA MINE GABI TURUIE MAI MULT tzuc.gif
CLAU_DITZA23
Un filmulet de azi
georgeta23
liwlol.gif liwlol.gif pa Clau, pa, pa ...pai daca tu nu duci copii pa cum sa vina sa ii imbraci? liwlol.gif si poti plage cat vrei ca pe ei nu prea ii intereseaza! liwlol.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(georgeta23 @ Apr 3 2008, 05:45 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif pa Clau, pa, pa ...pai daca tu nu duci copii pa cum sa vina sa ii imbraci? liwlol.gif si poti plage cat vrei ca pe ei nu prea ii intereseaza! liwlol.gif

Ai vazut eu il chemam sa ai dau bluza si el imi zicea pa,si de plans pot sa plang o gramada numai daca plang de adevaratelea sa sti ca vin si ma pupa amandoi smile.gif
ruxy
Doamne Clau, sunt minunati pretiosii mei partners.gif tzuc.gif ar trebui sa le pui muzica nonstop, sa danseze baietii mami Clau tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
danna68
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Apr 3 2008, 05:40 PM) *
Un filmulet de azi

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif superbi ... supertare!!! Clau daca nu esti cuminte iei na na ... pupa mama doi frumosi floare2.gif
CLAU_DITZA23
Pitici mei iubareti rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(CLAU_DITZA23 @ May 4 2008, 12:42 AM) *
Pitici mei iubareti rolleyes.gif

Mare placere sa privesti pretiosii cum se iubesc partners.gif rolleyes.gif tzuc.gif
Anca74
Superbi! Ei nici nu au nevoie de jucarii, ca se au unul pe altul! tzuc.gif
CLAU_DITZA23
QUOTE(rux25 @ May 4 2008, 12:55 AM) *
Mare placere sa privesti pretiosii cum se iubesc partners.gif rolleyes.gif tzuc.gif

tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(Anca74 @ May 4 2008, 12:56 AM) *
Superbi! Ei nici nu au nevoie de jucarii, ca se au unul pe altul! tzuc.gif

Chiar sa stii daca nu se joaca fotbal,se joaca impreuna nu au nici o treaba cu jucariile mai mult cu muzica,nu pot sa incarc filmuletele pe fotobuket sa vedeti toata ziua danseaza si se pupa tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mih@ela
Fataa...pentru prima data zic as fi vrut si eu gemeni!!! laugh.gif Cred ca e minunat pentru ei!Ei sunt minunea! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif la pufosi!Care e mai barbatel?Ca eu stiu,si am vazut(generalizand) ca intotdeauna unul e mai sensibil ca celelalt... hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.