Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: La Multi Ani Printesa Mea, Delia
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
katya
DELIA,IUBITA MEA, PRINTESA MEA,INIMA MEA VA IMPLINI 2 ANISORI(10.10.2005).II DORESC MULTI,MULTI ANI FERICITI,SA NATATE ,NOROC,BUCURII SI TOT CE O MAMA ISI POATE DORI PTR. COPILUL EI. SA DEA BUNUL D-ZEU SA FIE LA FEL DE DULCE ,ISTEATA,IUBITA DE TOATA LUMEA CA ACUM. LA MUTI ANI PRINTESA MEA IUBITA!!!!!
ioy
LA MULTI ANI, cu sanatate! Mami are deja fetita mare!
danna68


La multi ani!!!!!!!!!! sa creasca mare sa va aduca numai bucurii hug.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif bere.gif bere.gif

crroco

Multa sanatate si tot binele din lume micutei domnisoare, acum la ceas aniversar !
georgeta23



LA MULTI ANI SI DIN PARTEA NOASTRA
katya
QUOTE(georgeta23 @ Oct 7 2007, 01:26 PM) *



LA MULTI ANI SI DIN PARTEA NOASTRA

multumim mult pentru urari!!!!!!!!am sarbatorit putin azi bere.gif bere.gif , am primit si cadouri wub.gif .... a fost frumos!sa va traiasca si voua copilasii si sa aveti numai bucurii alaturi de ei! jucaus.gif inger.gif
AdeDia
La Multi Multi Ani!!!!! guitar.gif guitar.gif guitar.gif Printesa scumpa tzuc.gif hug.gif Sa cresti mare,cuminte si sanatoasa si sa aduci numai bucurii celor dragi hug.gif tzuc.gif

katya
wub.gif fetelor care mi-ati scris....va multumesc inca o data ptr.urari,sunteti niste dragute si aveti acasa niste comori! d-zeu sa va dea bine sa-i cresteti sanatosi si voi sa fiti mereu tinere si sanatoase.va pup! wink.gif dana 68 am citit povestea ingerasului tau si am plans enorm ;esti o luptatoare si as vrea sa mai vb.-poate pe mess-fetita ta e o minune de copilas.acum ai un inger sus si unul cu tine.sa fii fericita iti doresc din tot sufletul.
max
pentru ca azi e sarbatoare la voi in casa, venim cu sincere urari de LA MULTI ANI!!!!!! si multa sanatate tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
liliana2u
La multi ani, Delia! Sa cresti mare, sanatoasa, norocoasa! Pt parintii tai, felicitari si sa va incante mereu papusica voastra!
JulianaP


SI NOI CU LA MULTI ANI, IUBIRE, SANATATE SI MULTE REALIZARI..PUPICCIIIIII MULTIIIII DE TOT.... bere.gif hug.gif partners.gif
Dana81
cu intarziere e drept sad.gif dar si noi va uram multa multa sanatate k-i mai buna decat toate si un sincer LA MULTZI ANI!!! Sa avetzi parte de multe bucurii si multe realizari in viatza!!!! sa fitzi fericitzii!!! iar voau parintzilor sa va dea D-zeu multa sanatate sa crestetzii copii mari si sanatosi si impreuna sa va bucuratzi de cat mai multe clipe frumoase!!!
LA MULTZI ANI FERICITZI !!!!!!! tzuc.gif bere.gif
katya
wub.gif mii de multumiri mamicilor si bbilor care ne-au spus "la multi ani!" si noi va dorim aceleasi lucruri si eu, mami, va rog sa ma scuzati ca nu v-am raspuns mai repede ,dar a trebuit s- o pregatesc pe fiica mea cea mare de plecare intr-o excursie. sanatate si fericire tuturor! pupici. tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.