Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Hagi - Video - Momente Memorabile
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Clubul barbatilor
Andrei
Goluri Hagi:

Galatasaray-Monaco Hagi

Hagi vs Roberto Carlos in Super Cup 2000:

Goluri Hagi:

Galatasaray-Monaco Hagi
Anca74
Frumos! Hagi a fost in opinia mea cel mai bun fotbalist al nostru! Si am avut norocul sa ma pot bucura de toata cariera lui. Il admir de pe vremea cand juca la Sportul! Ajunsesem sa urmaresc meciurile Galatei mai ceva ca turcii... Sa-i dea DD rabdare sa invete sa puna in practica, ca antrenor, ceea ce a invatat de-a lungul anilor de la marii antrenori cu care a lucrat!
Superba idee Andrei, mi-ai facut o surpriza tare tare placuta! hi.gif
Adina13Gabriela

<embed width="448" height="361" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" src="http://i190.photobucket.com/player.swf?file=http://vid190.photobucket.com/albums/z113/Adina13Gabriela/LivreDirecto-1.flv"></embed>
Aurel1110
La momentul actual...fotbalul romanesc este in impas , iar un jucator de valoarea lui Hagi nu exista. Cert este ca si ceilalti componenti ai echipei nationale erau foarte buni, dar Hagi a fost un adevarat talent. Asteptam sa ne dovedeasca ca poate fi si un antrenor foarte bun
IuLiAn
QUOTE(Aurel1110 @ Mar 10 2009, 01:28 PM) *
La momentul actual...fotbalul romanesc este in impas , iar un jucator de valoarea lui Hagi nu exista. Cert este ca si ceilalti componenti ai echipei nationale erau foarte buni, dar Hagi a fost un adevarat talent. Asteptam sa ne dovedeasca ca poate fi si un antrenor foarte bun

Bine zis biggrin.gif
Andrei
QUOTE(Aurel1110 @ Mar 10 2009, 11:28 AM) *
Asteptam sa ne dovedeasca ca poate fi si un antrenor foarte bun

tot asteptam de ceva timp smile.gif
maryhynt
QUOTE(Andrei @ Mar 12 2009, 11:53 AM) *
tot asteptam de ceva timp smile.gif

VIATZA DE ANTRENOR NU ESTE CHIAR ASA DE USOARA! ITI TREBUIE MULTA EXPERIENTZA SI RABDARE ! CU ASTEA 2 O SA REUSEASCA HAGI!
krazy
nimic nu se compara cu Hagi din 94 smile.gif

un jucator formidabil...de la noi cel mai bun.
leonida
Cel mai bun fotbalist din Romania din toate timpurile.

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.