Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Supercupa Romaniei
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Clubul barbatilor
Marius
Steaua a castigat cu 1-0 supercupa prin golul dat de Oprita in minutul 91. Oricum stadionul a fost aproape gol iar spectacol cam putin pentru un meci cu atatea orgolii la mijloc smile.gif

Bannerele suporterilor au fost mai interesante am putea spune.

Fanii Stelei: "Trofeul este derizoriu, cuceriţi-l din orgoliu"

Fanii Rapidului: "Pentru noi nu sunteţi eroi", ironie dedicata calificarii Stelei la semifinalele Cupei UEFA

Mai multe detalii in prosport: ProSport
Adrian
Un meci de 2 lei + spectatori pe masura echipelor participante.
Flori24
Romania-Bulgaria 2-2, mad.gif
Baieti , rusine !!!
Piturca , nu am prea mare incredere in tine !
Cu asa o echipa si-un antrenor ... nu ne calificam! cool.gif
Adrian
QUOTE(Flori24 @ Sep 5 2006, 06:01 AM) *
Romania-Bulgaria 2-2, mad.gif
Baieti , rusine !!!
Piturca , nu am prea mare incredere in tine !
Cu asa o echipa si-un antrenor ... nu ne calificam! cool.gif

A fost un accident. Eu merg pe o victorie la Sofia.
VALERIA OANA
Ce-a facut Romania la Sofia?
Anca74
Inca nu au jucat si returul de la Sofia!
Apropo, nu comenteaza nimeni meciurile din Liga campionilor? Baieti, unde sunteti?
Mona75
Ce sa comentam?Sunt stelista,dar mi-e rusine.Au jucat ingrozitor sambata trecuta. sad.gif
Anca74
Se mai intampla!Au prins si ceilalti o zi superbuna, si de aici dezastrul! Se intampla si la case mai mari, ca doar Roma a pierdut cu 7-1!
VALERIA OANA
La mine in casa este fericire maxima. Sotul meu este dinamovist si are motive de fericire. Daca mananca Dinamo bataie, zice ca i-au furat arbitrii, daca bate Dinamo, cica o fost corect arbitrajul......
Anca74
Asa zic toti, Oana! De la suporteri la jucatori, antrenori, conducatori de club! Foarte rar recunoaste cineva ca ceilalti au castigat pentru ca au fost mai buni. Iar uneori se intampla sa nu castige cei mai buni, ca si in viata! Dar in fotbal se intampla mai rar!
VALERIA OANA
DINAMO! DINAMO! CAMPIONIII, CAMPIONIII
Anca74
Liverpool e in finala Ligii Campionilor! A invins la 11 m pe Chelsea!
Anca74
Si Milan e in finala! Pt Maldini e a 7 -a finala de Liga Campionilor! Omul asta joaca de cand eram eu in scoala generala! E mai ceva decat Tanar si nelinistit!
medeea.popa
Apropo de Dinamo,
Si la noi in casa sotul meu este dinamovist infocat, ca si socra-miu de altfel, imaginati-va cand joaca dinamo, fiecare sta in cate o camera (exista o superstitie la mijloc: nu se uita niciodata impreuna la meciurile cu dinamo) biggrin.gif , asa, fiecare tipa si comenteaza in legea lui. Casa de nebuni.......numai ca s-ar putea si fii-miu sa aiba acelasi microb. cool.gif
Anca74
QUOTE(medeea.popa @ May 16 2007, 04:53 PM) *
Apropo de Dinamo,
Si la noi in casa sotul meu este dinamovist infocat, ca si socra-miu de altfel, imaginati-va cand joaca dinamo, fiecare sta in cate o camera (exista o superstitie la mijloc: nu se uita niciodata impreuna la meciurile cu dinamo) biggrin.gif , asa, fiecare tipa si comenteaza in legea lui. Casa de nebuni.......numai ca s-ar putea si fii-miu sa aiba acelasi microb. cool.gif

Daca lai vedea pe al meu cum tipa si se bucura la goluri, se tranteste pe jos, tipa, topaie, alearga prin casa, ne anunta pe toti ca s-a dat "goooooo". Si face asta la fiecare gol, indiferent de cine il marcheaza! Zici ca e casa de nebuni la tine? Pai sa vezi ce e la mine ca fiecare tine cu alta echipa, si suntem destui! Toti microbisti!
mama de edy
QUOTE(VALERIA OANA @ May 2 2007, 02:18 PM) *
DINAMO! DINAMO! CAMPIONIII, CAMPIONIII

bravo Oama
sus Dinamo!
medeea.popa
QUOTE(Anca74 @ May 17 2007, 11:08 AM) *
Daca lai vedea pe al meu cum tipa si se bucura la goluri, se tranteste pe jos, tipa, topaie, alearga prin casa, ne anunta pe toti ca s-a dat "goooooo". Si face asta la fiecare gol, indiferent de cine il marcheaza! Zici ca e casa de nebuni la tine? Pai sa vezi ce e la mine ca fiecare tine cu alta echipa, si suntem destui! Toti microbisti!



E rau sa fii microbist, nu ai liniste niciodata. Pai al meu cand vine de la serviciu se aseaza la masa, ia telecomanda si vede toate stirile sportive de pe toate canalele si ma intreaba senin de ce-mi vin dracii?! Pai dupa ce stau toata ziua cu copilul, seara cand vreau sa "respir" ....ntz ntz ntz...asta e, program impus 24 din 24.
Anca74
Mare meci mare diseara! Finala ligii Campionilor intre Milan si Liverpool! Cu cine tineti fetelor?
simina
QUOTE(Anca74 @ May 23 2007, 09:31 AM) *
Mare meci mare diseara! Finala ligii Campionilor intre Milan si Liverpool! Cu cine tineti fetelor?

Eu tin cu Milan...is simpatici italienii,de-ti vine sa-i mananci tzuc.gif Intotdeauna tin cu echipa Italiei eusa_clap.gif
Anca74
Ai tinut cu invingatorii Simina, Milan e noua campioana a Europei! A castigat cu 2-0, ambele goluri inscrise de Inzaghi!
simina
M-am concentrat eu si le-am transmis ce aveau nevoie ca sa castige tongue.gif .Sunt modesta nu? blush.gif

Cum sa nu tin cu italienii,cand sotul meu are ceva coaste de italian hug.gif ...si temperament cool.gif
Anca74
QUOTE(Anca74 @ May 24 2007, 08:59 AM) *
Ai tinut cu invingatorii Simina, Milan e noua campioana a Europei! A castigat cu 2-0, ambele goluri inscrise de Inzaghi!


Am dat informatii gresite pe post - meciul s-a terminat 2-1, dar cred ca imi ramasese gandul la mutrisoara lui Kaka! smile.gif Scuze pt fanii lui Liverpool!
simina
Ce conteaza,important e ca a castigat Milan hi.gif Si Kaka e un dulce blush.gif ...e pe primul loc in clasamentul FIFA ,iar Dica e pe locul 4. eusa_clap.gif
ANDREEAPOPA
QUOTE(simina @ May 25 2007, 11:02 AM) *
Ce conteaza,important e ca a castigat Milan hi.gif Si Kaka e un dulce blush.gif ...e pe primul loc in clasamentul FIFA ,iar Dica e pe locul 4. eusa_clap.gif

DOAMNE CE DE MICROBISTE IN FORUM! ohmy.gif
simina
QUOTE(ANDREEAPOPA @ May 25 2007, 11:17 AM) *
DOAMNE CE DE MICROBISTE IN FORUM! ohmy.gif

Da...mai voteaza cineva?
http://www.uefa.com/fanzone/pots/index.html
Anca74
Bucurie mare in 1/2 din familia mea - Rapid a castigat Cupa Romaniei! Si va merge in Cupa Uefa!
simina
QUOTE(Anca74 @ May 28 2007, 10:13 AM) *
Bucurie mare in 1/2 din familia mea - Rapid a castigat Cupa Romaniei! Si va merge in Cupa Uefa!


mad.gif la noi nu e crybaby.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.