Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Detergent Si Balsam
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Sanatate - sfaturi si experiente
clarapopa
Buna mamici,

Eu una folosesc de cca un an de zile numai detergenti Tergo. Sunt foarte multumita, pe langa faptul ca mirosul persista foarte mult (mai mult decat cocolino sau lenor), sunt si foarte ok cu tesatura. Dupa spalare rufele devin mai moi si nu mai sunt asa de aspre. In plus sunt hipoalergenice, adica nu contin nici un fel de alergen, si asta e probata si de mine si de cumnata mea. poti gasi un review foarte bun pe blogul http://www.ananaghi.ro/ iar produsele se pot gasi prin bucuresti la unele magazine sau eu le comand de pe site-ul lor curatenieincasa.ro.
In ceea ce priveste cantitatea ori pun un capac direct in locul special amenajat pentru detergent, ori pun direct in cuva, peste haine (nu raman pete).
Astept cu interes si parerea voastra, ce si cum folositi.
O zi cat mai usoara.
Fichiu28Iza
Eu folosesc la bebita mea detergentii BIO de la Friendly. Sunt foarte faini. Nu am avut niciun fel de problema cu pielea fetitei. Ii iau de pe site bebeardealul.ro. Au si preturi faine si au de toate acolo
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.