Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Acceptam Barbati In Partidul Mamicilor Zuze?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Partidul Mamicilor ZuZe - UtileCopii > Dispozitii generale ale partidului Mamici ZuZe :)
Andrei
Acceptam barbati in partidul Mamicilor ZuZe?

Acceptam. Desigur. Pentru simplu fapt ca exista destui barbati ZuZi? guitar.gif guitar.gif

Orice barbat membru in Partidul Mamicilor ZuZe se va numi Barbat ZuZ liwlol.gif

Intrebare ajutatoare: Andrei! Tu esti barbat ZuZ?
Raspuns: Da. Clar. Credeam ca e evident liwlol.gif
mumu74
QUOTE(Andrei @ May 24 2007, 10:49 AM) *

Acceptam. Desigur. Pentru simplu fapt ca exista destui barbati ZuZi? guitar.gif guitar.gif

Sa traiti! Zuz The Boss! hi.gif

Sigur ca accept sa se alature clubului orice persoana care poate fi considerata zuzu/zuz... liwlol.gif
VALERIA OANA
Eu nu sunt de acord sa se alature toti. Doar cei care isi doresc din tot sufletul acest lucru. Doar cei care doresc sa ne intelegem minunat, sa fim veseli, sa tratam cu seriozitate problemele pe care le avem, dar sa nu ne pierdem nici umorul.
danna68
smile.gif eu sunt de acord ...daca isi doresc sa fie alaturi de noi bineinteles smile.gif
ANDREEAPOPA

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ESTI TARE ANDREI!!!!!!!!!!!!!!da desigur .sa intre si tipii in partid pt ca sunt multi care au grija de bebeii lor alaturi de mamici si se implica tare mult,asa cum face al meu tongue.gif jucaus.gif si de aia eu il hug.gif asa de mult si il propun:ALEXUTA ZUZU hi.gif
Alexandrina

Andrei, am o curiozitate.... tongue.gif tu ai copii?
danna68
QUOTE(Alexandrina @ May 24 2007, 10:45 PM) *
Andrei, am o curiozitate.... tongue.gif tu ai copii?

smile.gif si eu sunt la fel de curioasa dar cred ca a mai spus pe undeva ca nu... smile.gif
simina
Cum mai stam cu partidu'???Nu se mai inscrie nimeni?
VALERIA OANA
Are copii. Voi n-ati vazut cate poze sunt pe forum? Pai copii astia ai cui sunt?
simina
QUOTE(VALERIA OANA @ May 25 2007, 11:46 AM) *
Are copii. Voi n-ati vazut cate poze sunt pe forum? Pai copii astia ai cui sunt?

Toti? hi.gif De aia e aici partidul zuzelor?
georgeta23
Andrei esti tare cu atatia copii!!!!!!! Oare le mai stie numarul la copii? De ce nu faci un topic in care sa dai detalii despre tyne? suntem si noi curioase.............
Apropo, barbati ZUZ tre sa fie casatoriti , sa aiba copii sau nu?
Andrei
Calitatea importanta este sa fie ZuZi smile.gif casatoriti, necasatoriti, cu copii, fara copii smile.gif
kim
Soţul meu adorat e Zuz de cīnd īl ştiu. bouncy.gif Dar n-aş putea spune exact care pe care a "molipsit"... tzuc.gif
VALERIA OANA
Cum se spune corect? Un ZUZU si o ZUZICA, au facut un ZUZULOI sau doi ZUZICI au facut un ZUZISOR?
kim
Cum zici tu, Zuzicikaia mea iubită hug.gif hug.gif hug.gif
VALERIA OANA
Pai in cazul asta, ar trebui Andrei sau Ralu, sa faca unele modificari. La avatar, sub pozele fiecareia dintre noi, sa fie trecut in loc de "membres" ZUZI, ZUZISOR, ZUZULICA......
mumu74
QUOTE(VALERIA OANA @ May 29 2007, 12:26 PM) *
Pai in cazul asta, ar trebui Andrei sau Ralu, sa faca unele modificari. La avatar, sub pozele fiecareia dintre noi, sa fie trecut in loc de "membres" ZUZI, ZUZISOR, ZUZULICA......

Iti dai seama cum suna? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ADVANCED ZUZA liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
danna68
QUOTE(mumu74 @ May 29 2007, 01:28 PM) *
Iti dai seama cum suna? liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ADVANCED ZUZA liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif e chiar tare... liwlol.gif
VALERIA OANA
Nu, nu-mi dau seama pana nu vad. Eventual sa bage si cate o fetisoara mai haioasa. ANDREEEIIIIII. RALLLLUUUUUUU, unde sunteeeeetiiiiiii?
Andrei
Aici sunt. Asteptam sa strangem mai multi membri doritori sa intre in acest partid.
Pana atunci puteti sa modificati la semnatura. Sa adaugati: "Mamica ZuZa" smile.gif cu link catre categoria nou creata.
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=44

codul pe care trebuie sa-l adaugati este:

CODE
[url=http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=44]Mamica ZuZa :) . Hai si tu :)[/url]

textul il puteti modifica smile.gif
mumu74
Eu sunt de parere ca singura calitate ce trebuie intrunita de un barbat care vrea sa fie in Partid este.... sa nu fie sotul meu! Ca se duce surpriza! El inca nu stie ce Zuza sunt! doh.gif
ellas
Hai sa nu-i discriminam....totusi,sa-i lasa,dar la prima abatere...Hat! mad.gif
mumu74
QUOTE(ellas @ May 31 2007, 09:35 AM) *

Sadico! biggrin.gif
VALERIA OANA
QUOTE(ellas @ May 31 2007, 09:35 AM) *

Cum ?????Trebuie sa profitam de domnul Mumu cat putem, pentru ca face copiii frumosi.
mumu74
QUOTE(VALERIA OANA @ May 31 2007, 11:05 AM) *
Cum ?????Trebuie sa profitam de domnul Mumu cat putem, pentru ca face copiii frumosi.

Daca apuca si el sa se imbolnaveasca din motive de forum... nu mai face BB prea curand! doh.gif Asa ca trebuie sa-l tin departe de voi! biggrin.gif
VALERIA OANA
Te-ai scos cu motivul asta
georgeta23
DECI INTR-UN FINAL NU AVEM NICI UN ZUZ, IAFARA DE ANDREI?
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.