Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Vreau Sa Fiu Mamica Zuza
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Partidul Mamicilor ZuZe - UtileCopii > Dispozitii generale ale partidului Mamici ZuZe :)
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Andrei
Sa fii... ZuZa smile.gif

Poti citi Obiectivele Partidului Mamici ZuZe pentru a te edifica daca poti fi smile.gif

Acceptam si barbati in Partid? Raspunsul il afli aici: Acceptam barbati in Partid?

Cine doreste sa fie mamica ZuZa isi adauga in acest topic numele smile.gif
mumu74
Vreau sa fiu mamica zuza!

Mumu
VALERIA OANA
Oana
CLAU_DITZA23
MAMICA ZUZAAA!!! CLAU_DITZA23
Mih@ela
MIH@ELA
simina
Simina cool.gif
VALERIA OANA
Doar atatea?
Alex
Sunt si eu aici tongue.gif - Monica - Zuza liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
georgeta23
Si eu vreau sa fiu o ZUZA.....Georgeta
VALERIA OANA
Va garantez ca si Danna68, dar are foarte mult de lucru si nu a putut intra pe forum. Asa ca ma declar purtatorul ei de...taste si semnez in numele ei: Danna68
Mary78
Si eu ma inscriu biggrin.gif :mamica Mary=zuza smile.gif
danna68
QUOTE(VALERIA OANA @ May 24 2007, 03:52 PM) *
Va garantez ca si Danna68, dar are foarte mult de lucru si nu a putut intra pe forum. Asa ca ma declar purtatorul ei de...taste si semnez in numele ei: Danna68

biggrin.gif multumesc frumos Oana...deja am purtator de cuvant?...e misto chestia asta... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ma inscriu si eu... smile.gif

Danna68
sabina
Si eu vreau....Sabina
ANDREEAPOPA
ANDREEA POPA-MAMICA ZUZA :D biggrin.gif biggrin.gif
AdeDia
Si eu,si eu AdeDia(vio)=mamica zuza
mama de edy
vreau si eu,vreau si eu.......
MADALINA-ZUZA bananab.gif bananab.gif bananab.gif
maryalicia
Si eu vreau sa fiu mamica ZUZA
maryalicia
nely26
biggrin.gif DE CE NU :NELY. biggrin.gif
Mona75
TZUTZULICA biggrin.gif
Andrei
Curaj curaj smile.gif sau cum zicea reclama: mai cu talent smile.gif
kim
Kimuşor - Zuzişor, sau Kimica - Zuzica - Supermămica. Et Co., of course. tongue.gif
Arişoru - Zuzişoru. Şi el vrea, chiar dacă nu e nici mămic, nici tătic. biggrin.gif

VALERIA OANA
Heiii, parditul este doar pentru muieri, nu si pentru odrasle si pentru....barbatii din dotare
kim
Şi ce? Eu vin cu remorca după mine, că ăştia-s morţi dacă nu-s eu doh.gif
danna68
QUOTE(VALERIA OANA @ May 28 2007, 10:58 AM) *
Heiii, parditul este doar pentru muieri, nu si pentru odrasle si pentru....barbatii din dotare

biggrin.gif pai tocmai am cazut de acord ca suntem de acord si cu barbatii in partid...atunci intreb si eu...ai nostrii ce au?... las' sa vina cat mai multi 1_3ani.gif 1_3ani.gif biggrin.gif
VALERIA OANA
Pai daca ne vin si barbatii....noi cand si unde mai batem campii despre soacre?
Dana75
Vreau si eu,vreau si eu!!!!!!!
DANA75 biggrin.gif
ioy
[Si eu IOY
caramela
si eu si eu Caramela bananab.gif bananab.gif bananab.gif
sevastre_oana
SAL
OANA
ellas
Si eu,si eu,dar eu sunt Zuzu Ellas-viitoare mami,aspiranta la titlul de Zuzu Ellas mami.
AndrEEyaa
AndrEEyaa ZuZa hi.gif
gyne21
Si eu ma bag Geanina Romano biggrin.gif
mayya
hop si eu sant ana
corina_vanda
si eu vreau sa fiu o mamica zuza.
eu sunt CORINA.
noi suntem patru surori si intre noi ne mai spunem zuza.
pupici
petrojola
ma inscriu si eu...petrozuza biggrin.gif ....sunt veche pe forum dar in acelasi timp noua,nu am mai intrat de mult sad.gif
roditrufa
Vreau si eu in partid
RODICA ZUZA liwlol.gif
VALERIA OANA
OAU. O gramada de zuzici
max
si eu ZUZA-ZUZA
Max (Gabi) smile.gif
anusk 83
QUOTE(max @ Jun 24 2007, 12:43 AM) *
si eu ZUZA-ZUZA
Max (Gabi) smile.gif

ma primiti si pe mine?Anusk.... smile.gif ,ZUZA Anusk suna fain biggrin.gif
max
Zuza Anusk, simte-te ca acasa printre ZUZE! tzuc.gif
anusk 83
va fac o marturisire....sunt profund impresionata de voi toate...sunteti atat de dragute si de primitoare,nu credeam ca mai exista astfel de oameni,ce bine ca v`am gasit smile.gif smile.gif smile.gif
VALERIA OANA
QUOTE(anusk 83 @ Jun 27 2007, 01:01 AM) *
va fac o marturisire....sunt profund impresionata de voi toate...sunteti atat de dragute si de primitoare,nu credeam ca mai exista astfel de oameni,ce bine ca v`am gasit smile.gif smile.gif smile.gif

E, acum daca tot esti atat de bucuroasa ca ne-ai gasit , poti face cinste cu bere.gif
mumu74
QUOTE(anusk 83 @ Jun 27 2007, 01:01 AM) *

Noi??? Dragute si primitoare??? Doar in momentele noastre de ratacire!!! biggrin.gif
anusk 83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jun 27 2007, 09:24 AM) *
E, acum daca tot esti atat de bucuroasa ca ne-ai gasit , poti face cinste cu bere.gif

aveti preferinte?bergembier,golden....hm..eu as degusta niste LACRIMA LUI OVIDIU,e super va sfatuiesc sa incercati si voi,ba mai mult va invit la mine la un pahar cred ca ne ajung 3 sticle la toate,eu is full dupa 1/2 de pahar doh.gif
mumu74
QUOTE(anusk 83 @ Jun 27 2007, 12:35 PM) *
aveti preferinte?bergembier,golden....hm..eu as degusta niste LACRIMA LUI OVIDIU,e super va sfatuiesc sa incercati si voi,ba mai mult va invit la mine la un pahar cred ca ne ajung 3 sticle la toate,eu is full dupa 1/2 de pahar doh.gif

Mie imi plac vinurile seci... Lacrima lui Ovidiu este un vin dulce... Dar daca ma inviti, ma sacrific! biggrin.gif
anusk 83
QUOTE(mumu74 @ Jun 27 2007, 12:40 PM) *
Mie imi plac vinurile seci... Lacrima lui Ovidiu este un vin dulce... Dar daca ma inviti, ma sacrific! biggrin.gif

OK...iti dau adresa?va dau adresa?la tine is chiar datoare vanduta... smile.gif daca te pot ajuta cu ceva,iti stau la dispozitie
mumu74
QUOTE(anusk 83 @ Jun 27 2007, 06:08 PM) *
OK...iti dau adresa?va dau adresa?la tine is chiar datoare vanduta... smile.gif daca te pot ajuta cu ceva,iti stau la dispozitie

Stii cum poti plati datoria? Sa fii Zuză in continuare! biggrin.gif Sa fim increzatoare - in ciuda greutatilor, sa fim vesele - in ciuda necazurilor si mai ales, sa ne bucuram de comorile din viata noastra! biggrin.gif
Mary78
QUOTE(mumu74 @ Jun 27 2007, 09:32 PM) *
Stii cum poti plati datoria? Sa fii Zuză in continuare! biggrin.gif Sa fim increzatoare - in ciuda greutatilor, sa fim vesele - in ciuda necazurilor si mai ales, sa ne bucuram de comorile din viata noastra! biggrin.gif

Ca bine zici tu,Zuzo tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif bere.gif bere.gif bere.gif bananab.gif bananab.gif bananab.gif
mumu74
Vai! Da' ce inteleapta sunt! doh.gif
Si modesta, desigur... biggrin.gif
danna68
QUOTE(mumu74 @ Jun 27 2007, 10:18 PM) *
Vai! Da' ce inteleapta sunt! doh.gif
Si modesta, desigur... biggrin.gif

adica ZUZA intr-un singur cuvant biggrin.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.