Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Avem Nevoie De Semnatura Ta :)
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Partidul Mamicilor ZuZe - UtileCopii > Dispozitii generale ale partidului Mamici ZuZe :)
Andrei
Argumenteaza-ti pozitia. De ce ar fi nevoie sau de ce nu ar fi nevoie de un asemenea partid.
Poti citi Obiectivele partidului Mamici ZuZe - UtileCopii inainte de a vota smile.gif

Vrei sa fii Mamica ZuZa?

click aici: http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=1500

Ai o vecina ZuZa? smile.gif Prietenele cu care te vezi in parc sunt ZuZe? Poate vor si ele sa ni se alature smile.gif
mumu74
QUOTE(Andrei @ May 23 2007, 07:20 PM) *
Argumenteaza-ti pozitia. De ce ar fi nevoie sau de ce nu ar fi nevoie de un asemenea partid....

Va imaginati ce perspective ar avea un asemenea partid? Ce fel i-ar afecta pe cei din jur? Daca ne mai punem si insigne... laugh.gif
Ar fi nevoie de un partid pentru a ne regasi bucuriile, necazurile, grijile aferente jobului de mamica in cele de langa noi.
Pentru a gasi mai usor un umar de serviciu.
Pentru a fi acolo cand e nevoie de tine.
Pentru a incuraja membrele aspirante gravida.gif biggrin.gif
tzuc.gif
VALERIA OANA
Este nevoie de un astfel de partid, pentru ca mamicile care "stau" acasa siu se ocupa cu crestere si ingrijirea bebeilor, de multe ori nu au cu cine discuta despre problemele care le framanta, despre greutatile pe care le au, despre nelinistile lor. De multe ori, mamicile de bebei sunt coplesite de prea multa munca, de prea putin atentie care li se ofera lor, au momente cand se simt singure si neajutorate. Le este teama ca nu vor face fata noilor responsabilitati, primesc sfaturi de la toti cunoscuti, dar nu si ajutor.
kim
Eu am deja un Fan-club Kim, ce mai contează dacă mai intru şi-ntr-un partid? notworthy.gif Dar vreau şi eu o funcţie de conducere, dar nu a cărucioarelor carut.gif !!!

VALERIA OANA
QUOTE(kim @ May 27 2007, 05:41 PM) *
Eu am deja un Fan-club Kim, ce mai contează dacă mai intru şi-ntr-un partid? notworthy.gif Dar vreau şi eu o funcţie de conducere, dar nu a cărucioarelor carut.gif !!!

Functie de conducere????? Da, de ce nu? Te vom folosi pe post de indicator, sa ne conduci spre locurile de destinatie
kim
Ghid? ohmy.gif Io?...Da' nu mă pui cu semafoare de-alea-n mīnă, da?... hi.gif
VALERIA OANA
Nuuuuu, niciodata
mumu74
E o situatie stranie! Vad ca s-au inscris Zuze in Partid vreo 24 dupa numaratoarea mea. Cum se face ca aici sunt doar 13 "semnaturi" - voturi??? doh.gif
kim
Pentru că acum sīnt īncă īn faza de negare a "zouzeniei": "Sīnt sau nu mami zouza? Asta-i īntrebarea..." ohmy.gif

Pe urmă să vezi ce curg fetele... laugh.gif
E incredibil cīte zouze există pe lumea asta... bananab.gif bananab.gif bananab.gif

Andrei, vreau tricou cu "Mami Zouza de Aris"!!! 1_3ani.gif bouncy.gif
poidanela
DA recunosc sunt o ZUZA, si mai ales mamica de 2 ori , deci egal de 2oriZUZA bananab.gif bananab.gif
natalia_eu
QUOTE(Andrei @ May 23 2007, 07:20 PM) *
Argumenteaza-ti pozitia. De ce ar fi nevoie sau de ce nu ar fi nevoie de un asemenea partid.
Poti citi Obiectivele partidului Mamici ZuZe - UtileCopii inainte de a vota smile.gif
Vrei sa fii Mamica ZuZa?

click aici: http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=1500

Ai o vecina ZuZa? smile.gif Prietenele cu care te vezi in parc sunt ZuZe? Poate vor si ele sa ni se alature smile.gif

nu mai este nevoie sa argumentez ...ma simt zuza , ma srtiga zuza sau zuzica...chiar nu mai stiu de unde mi a venit chestia asta cu zuza ca sunt vreo 7 ani de cand am terminat eu liceul...de atunci tot zuza sunt tongue.gif
stii cum e esti cum te simti ..
anusk 83
eu am mai intalnit o mamica ZUZA in devenire(nu are inca net),este educatoare si imi este tare draga,e foarte de treaba o sa va convingeti,momentan mai citeste prin forum de la mine ,in curand vine sa ni se alature
VALERIA OANA
Ce inseamna in curand?
ana_86
si eu sunt o mamica zuza si vreau cu placere sa intru in partidul vostru
georgeta23
QUOTE(ana_86 @ Oct 3 2007, 10:44 PM) *
si eu sunt o mamica zuza si vreau cu placere sa intru in partidul vostru

Bine ai venit si bine ai intrt in acest partid
Milic@
Ce se mai aude cu partidul zuzelor?Nu mai zice nimeni nimic? barza2.gif
georgeta23
cred ca s-au cam calmat spiritele'' daca nu mai e Oana prezenta ca sa le invie''................
JulianaP
Si eu sunt ZUZY.....ok,,cu voi la lupta.....sper ca aveti pe prima linie "eliminarea Socroseniilor!!!"
mumu74
QUOTE(JulianaP @ Oct 18 2007, 08:08 PM) *
Si eu sunt ZUZY.....ok,,cu voi la lupta.....sper ca aveti pe prima linie "eliminarea Socroseniilor!!!"

Nu, nu avem... Dar poti sa propui asta la Stabilirea Obiectivele Partidului! biggrin.gif Si sa nu uiti sa mentionezi si ce metode de eliminare preferi... laugh.gif
Milic@
Ce ziceti de arsenic?Sau soricioaica?!Le eliminam repede! spada.gif hi.gif
danna68
QUOTE(Milic@ @ Oct 26 2007, 08:37 AM) *
Ce ziceti de arsenic?Sau soricioaica?!Le eliminam repede! spada.gif hi.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif bine ai venit hug.gif
Dana81
hop si eu pe aici! wink.gif nu stiam dc imi tot zicea o vecina " ce faci zuzo!!!" de cate ori ne intalneam!!! acum stiu liwlol.gif
deci ma primitzi???
VALERIA OANA
Primim, primim...
georgeta23
DE CE PUTEM VOTA DE CATE 2,3,4,5,6,......,100 DE ORI?PE DA
cristina67
hai ca vin si eu cu voi. Promit sa fiu alaturi de voi mai ales la greu. Parol !! se poate??
georgeta23
BINENTELES!
cristina67
QUOTE(georgeta23 @ Jan 19 2008, 12:05 AM) *
BINENTELES!

multumesc !! notworthy.gif notworthy.gif bere.gif bere.gif
LoriG
Avem nevoie neaparat de o campanie de publicitate!
Trebuie sa promovam conceptul de mama ZUZA!
lia maria71
am semnat/votat si eu......................
mela81
am semnat si eu!
gabrielle2003
am votat si eu notworthy.gif
nu imi permit sa lpsesc de aici bananab.gif
pavoneitza
votat si eu floare2.gif
mada77
Ma primiti si pe mine?
Zapacita
Sa-mi schimb nick-ul in Zuza ca sa fie mai PROFUND?! laugh.gif tongue.gif
anaid27
votat DA smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.