Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Scaun De Masa Chicco
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Copii intre 1 si 3 ani
Oana99
Buna fetelor
In ultimul an am tot cautat un scaun de masa ok pentru prichindelul meu. Pentru ca am stat destul de prost cu banii, ne-am limitat la modelele ieftine. Mare prostie! Am avut doua modele, ambele instabile, nu aveau tavita reglabila si stateam o vesnicie sa curat mai ales ca David e destul de zburdalnic. Era cat pe ce sa cada de cateva ori si atunci am zis ca mai bine strang bani si iau ceva de calitate. Asa ca am ales sa ii cumpar un scaun de masa Chicco, in ciuda pretului piperat. Nu regret alegerea facuta pentru ca lui David ii place la nebunie..abia asteapta sa vina masa de pranz ca sa-l pun in scaun. Cel mai mult ne place ca poate fi mutat cu usurinta prin casa datorita rotitelor, fapt care ne ajuta sa-l supraveghem mai indeaproape atunci cand noi luam cina. Tavita este detasabila si foarte usor de curatat, la fel si husa care e din material non-toxic, lucru important pentru mine. Are o centura cu 5 puncte de siguranta si suport pentru picioare. Va recomand scaunul chicco, cel mai bun pe care l-am folosit!
addelaroxana
Subscriu la ce s-a spus. De prima data cand am vazut scaunul chicco mi-am dat seama ca merita pretul insa totusi am fost in cumpana daca n-ar fi mai bine sa aleg o varianta de mijloc. Pana la urma am decis ca mai bine cumpar ceva de calitate si am ales modelul 2 in 1 de la chicco. Pare destul de rezistent fata de celelalte modele, si cu siguranta il voi putea folosi la urmatorul bebe.
Sophie011
Buna!
Vreau sa cumpar un scaun de masa pentru nepotica mea de 5 luni. E innebunita dupa pisici, mereu rade si da din maini si din picioruse cand vine in vizita la mine (am o pisica iubareata si mereu se bucura una de alta) si am cautat o gramada de timp un scaun care sa aiba desenate pisicute si am gasit aici unul foarte dragut. Nu ma pricep prea bine la ce "dotari" ar trebui sa aiba, eu zic ca e in regula. Mai stiti vreun magazin online care mai are modele cu pisicute si nu prea scumpe?
Multumesc anticipat! anima1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.