Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Termometru Digital
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi
ilona20
Peste cateva luni voi deveni mamica de fetita. Mi-am facut o lista de cumparaturi pentru sosirea micutei ,printre care si un termometru digital. Puteti sa ma sfatuiti ce termometru sa aleg ? Multumesc
roxyta28
Buna si felicitari pentru micuta.eu am ales un termometru digital de la lanaform pentru frunte si ureche m a costat cu tot cu transport 130 lei.am comamdat pe net la.emag.tot de la lanaform mai este um term 4 in1 pentru frunte ureche camera si apa la baita sau apa din biberon este in jur de 150 lei
alintaticdin2014
Eu zic sa nu te arunci la bani pe termometru, mai ai si alte lucruri de luat. Gasesti termometru pentru copii si la 20 lei: Bertoni, Laica, etc
Aimee10
Noi am luat termometru non-contact cu masurare in infrarosu Healthy Line . Este foarte practic si usor de folosit, nu sperii copilul daca ii masor temperatura cand doarme. Ma ajuta si la masurarea temperaturii lapticului din biberon sau apei din baita .
danutza75
QUOTE(Aimee10 @ Apr 9 2014, 05:00 PM) *
Noi am luat termometru non-contact cu masurare in infrarosu Healthy Line . Este foarte practic si usor de folosit, nu sperii copilul daca ii masor temperatura cand doarme. Ma ajuta si la masurarea temperaturii lapticului din biberon sau apei din baita .


Din ăsta am și eu și nu l-aș da pentru nimic . Îl folosesc de 4 ani și e minunat!
gzabi
Iti recomand un termometru foarte bun de ureche si frunte de la Nuvita 136 lei, il folosesc de 2 ani si este foarte rapid si precis.


QUOTE(ilona20 @ Mar 21 2014, 02:28 PM) *
Peste cateva luni voi deveni mamica de fetita. Mi-am facut o lista de cumparaturi pentru sosirea micutei ,printre care si un termometru digital. Puteti sa ma sfatuiti ce termometru sa aleg ? Multumesc
mediclandro
QUOTE(ilona20 @ Mar 21 2014, 02:28 PM) *
Peste cateva luni voi deveni mamica de fetita. Mi-am facut o lista de cumparaturi pentru sosirea micutei ,printre care si un termometru digital. Puteti sa ma sfatuiti ce termometru sa aleg ? Multumesc


Iti recomand termometrele digitale de frunte noncontact sau termometrele de ureche.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.