Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Inchiriere Costum
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Copii intre 3 si 7 ani
MihaPopa
Buna ziua tuturor,

Ma puteti ajuta cu o recomandare pentru un loc ce inchiriaza costume de carnaval pentru adulti si copii? Bebele meu de 4 ani va participa in curand la o petrecere costumata si fiind prima de acest gen, m-am gandit sa ne costumam si noi, parintii. anima1.gif

Va multumesc anticipat! notworthy.gif

Zambete!
utilizator1
Hello!

Noi am inchiriat ultima data de la un magazin (nu-mi aduc acum aminte cum se numeste, insa caut pliantul si-ti dau msg) care era pe la Budapesta, cum mergi inspre Parcul Carol. Au si costume de copii si de adulti, iar fetele de acolo sunt foarte simpatice si amabile. Revin imediat sa-ti zic si cum se numeste, si asa o sa avem nevoie pentru Halloween, ca tot se apropie. biggrin.gif
MihaPopa
CITAT(utilizator1 @ Sep 19 2013, 01:56 PM) *
Hello!

Noi am inchiriat ultima data de la un magazin (nu-mi aduc acum aminte cum se numeste, insa caut pliantul si-ti dau msg) care era pe la Budapesta, cum mergi inspre Parcul Carol. Au si costume de copii si de adulti, iar fetele de acolo sunt foarte simpatice si amabile. Revin imediat sa-ti zic si cum se numeste, si asa o sa avem nevoie pentru Halloween, ca tot se apropie. biggrin.gif


Hello!

Ai gasit pliantul? Am gasit un magazin pe la Budapesta, e ceva de genul covorul fermecat. Oare e acelasi?
utilizator1
CITAT(MihaPopa @ Sep 20 2013, 07:50 AM) *
Hello!

Ai gasit pliantul? Am gasit un magazin pe la Budapesta, e ceva de genul covorul fermecat. Oare e acelasi?



Ah! Scuze, am uitat complet sa-ti raspund, m-am luat cu treaba! Da, e acelasi, Cufarul Fermecat, de pe Olimpului. Cum ti s-a parut? Ai gasit ceva?
MihaPopa
CITAT(utilizator1 @ Sep 20 2013, 08:03 AM) *
Ah! Scuze, am uitat complet sa-ti raspund, m-am luat cu treaba! Da, e acelasi, Cufarul Fermecat, de pe Olimpului. Cum ti s-a parut? Ai gasit ceva?


Ma duc astazi! o sa iti spun ce am facut!
MihaPopa
CITAT(MihaPopa @ Sep 20 2013, 08:08 AM) *
Ma duc astazi! o sa iti spun ce am facut!


Bunaaa,

Am ajuns vineri la magazinul cu costume aproape de inchidere. Este foarte frumos acolo! Chiar fermecat liwlol.gif Ne-a fost destul de greu sa ne decidem pentru ca am avut mai multe optiuni:)) Intr-un final am ales sa fim: Tinnkerbell, Peter Pan si Capitanul Hook liwlol.gif

Multumesc pentru pont! Pup!
MihaPopa
CITAT(MihaPopa @ Sep 23 2013, 09:37 AM) *
Bunaaa,

Am ajuns vineri la magazinul cu costume aproape de inchidere. Este foarte frumos acolo! Chiar fermecat liwlol.gif Ne-a fost destul de greu sa ne decidem pentru ca am avut mai multe optiuni:)) Intr-un final am ales sa fim: Tinnkerbell, Peter Pan si Capitanul Hook liwlol.gif

Multumesc pentru pont! Pup!



Buna!!!

A fost o petrecere minunata!!! Am facut furori cu costumele noastre: cred ca nu a fost persoana de la petrecere care nu are o poza facuta cu noi.
Cred ca voi organiza o petrecere de Halloween acasa pentru prieteni. Ii voi trimite pe toti la costumat!:))
bananab.gif
LinaIancu

Buna,

Si eu caut costume de Halloween, dar vreau sa fie ceva de calitate. Ma gandeam sa ma costumez in Alba ca Zapada, iar pe baietelul meu sa il deghizez in piticul Mutulica si sa dam o fuga pana la bunici in ziua de Halloween. liwlol.gif))

Unde ai zis ca ai fost? E departe de Unirii?




CITAT(MihaPopa @ Oct 4 2013, 08:09 AM) *
Buna!!!

A fost o petrecere minunata!!! Am facut furori cu costumele noastre: cred ca nu a fost persoana de la petrecere care nu are o poza facuta cu noi.
Cred ca voi organiza o petrecere de Halloween acasa pentru prieteni. Ii voi trimite pe toti la costumat!:))
bananab.gif
MihaPopa
CITAT(LinaIancu @ Oct 4 2013, 08:19 AM) *
Buna,

Si eu caut costume de Halloween, dar vreau sa fie ceva de calitate. Ma gandeam sa ma costumez in Alba ca Zapada, iar pe baietelul meu sa il deghizez in piticul Mutulica si sa dam o fuga pana la bunici in ziua de Halloween. liwlol.gif))

Unde ai zis ca ai fost? E departe de Unirii?



liwlol.gif)) Du-te cu incredere! Este pe Str. Olimpului Nr 59, dar cauta-i pe net cel mai bine!

Distractie placuta! liwlol.gif))
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.