Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Amintiri Frumoase Din Viata Noastra In 2 Si Apoi In 3
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog adina0885
adina0885
Buna tuturor! oFloare1.gif
M-am gandit sa fac un mic album de familie cu momente din viata noastra prinsa in imagini ...
Daca ne-ar fi spus cineva ca o sa fim astazi aici unde am ajuns nu am fi crezut, desi DD a facut in asa fel sa fie dragoste la prima vedere si de aceea suntem astazi 3 partners.gif bb.gif
noi in 2006 biggrin.gif

prima fetita din viata noastra

noi in 2007




Ce tineri si nelinistit eram biggrin.gif





adina0885
Cununia civila smile.gif 2006


adina0885
Nunta noastra 2008 9704.gif
Cu nasii...





adina0885
Lucruri marunte care sunt uitate in timp....
Buchetul meu biggrin.gif

Buchetul nasei smile.gif

Mirele&Mireasa biggrin.gif

adina0885
A 2-a zi dupa nunta biggrin.gif
Cam obositi dar merge un miel si o mamaligutza...





Si acum...."zilele de miere" biggrin.gif




adina0885
Mielul care ne-a implinit dorinta!

Minunea mult asteptata!

BB in burtica


A venit bb!

BB la 7 ore dupa nastere!

Prima poza facuta acasa

adina0885
Si am crescut...avem 1 luna!

BB la 2 luni!

La botez!




Lumanarica!

Tortuletzul

Prima baitza dupa botez


BB la 3 luni!

adina0885
Primul nostru Craciun!




BB la 4 luni!

BB la 5 luni!

Alondra
Super Adina, ati foarte frumosi la nunta! yes.gif Cununia civila am avut-o in acelasi an cu voi vad ca laugh.gif 2006, doar ca tu ai fost mai harnica si ai facut si nunta in 2008 smile.gif
Bebe e o frumusica, mai ales Craciunita yes.gif ..si daaa, acum vad in mai multe poze pe care nu le-am mai vazut, ca intr-adevar, seamana cu tine mai mult, desi se zice ca fetele sunt ale tatilor yes.gif
Sunteti o famile frumoasa, fericita, sa o tineti tot asa! yes.gif

Daca ar fi facebook, ti-as da un Big Like ...biggrin.gif

oFloare.gif
elenaalex
QUOTE(Alondra @ Feb 22 2012, 03:53 PM) *
Super Adina, ati foarte frumosi la nunta! yes.gif Cununia civila am avut-o in acelasi an cu voi vad ca laugh.gif 2006, doar ca tu ai fost mai harnica si ai facut si nunta in 2008 smile.gif
Bebe e o frumusica, mai ales Craciunita yes.gif ..si daaa, acum vad in mai multe poze pe care nu le-am mai vazut, ca intr-adevar, seamana cu tine mai mult, desi se zice ca fetele sunt ale tatilor yes.gif
Sunteti o famile frumoasa, fericita, sa o tineti tot asa! yes.gif

Daca ar fi facebook, ti-as da un Big Like ... biggrin.gif

oFloare.gif

Craciunita mi-a placut si mie, minunata ideea si pozele si voi!!!! sa fiti sanatosi si iubiti!
adina0885
QUOTE(Alondra @ Feb 22 2012, 08:53 AM) *
Super Adina, ati foarte frumosi la nunta! yes.gif Cununia civila am avut-o in acelasi an cu voi vad ca laugh.gif 2006, doar ca tu ai fost mai harnica si ai facut si nunta in 2008 smile.gif
Bebe e o frumusica, mai ales Craciunita yes.gif ..si daaa, acum vad in mai multe poze pe care nu le-am mai vazut, ca intr-adevar, seamana cu tine mai mult, desi se zice ca fetele sunt ale tatilor yes.gif
Sunteti o famile frumoasa, fericita, sa o tineti tot asa! yes.gif

Daca ar fi facebook, ti-as da un Big Like ...biggrin.gif

oFloare.gif

Multumesc Alondra! :*
Noi am facut in sept 2006 cununia civila si in august 2008 nunta!
Irisuca are sprancenele lui tati,ochii si barbita sunt ale mele....o amestecatura frumusica biggrin.gif
adina0885
QUOTE(elenaalex @ Feb 22 2012, 09:29 AM) *
Craciunita mi-a placut si mie, minunata ideea si pozele si voi!!!! sa fiti sanatosi si iubiti!

Multumim mult si ma bucur ca ti-au placut!
Pupici de la noi oFloare1.gif
ssimmona
Buna, Adina! oFloare.gif

Va urmaresc uneori la mamici de septembrie si m-am bucurat sa vad ca ti-ai facut blog! Ai o familie foarte frumoasa, iar Iris este cireasa de pe tort tongue.gif ... o dulceata de fetita cu ochi mari si expresivi! Imi plac hainutele ei, are mami gusturi fine care cred ca-si vor pune amprenta si asupra viitoarei domnisoare smile.gif ....

Va pup si va doresc numai bine! floare2.gif
maria26
foarte frumoase pozele.. sunteti o familie reusita smile.gif .. mai asteptam poze oFloare1.gif
adina0885
QUOTE(ssimmona @ Feb 22 2012, 12:32 PM) *
Buna, Adina! oFloare.gif

Va urmaresc uneori la mamici de septembrie si m-am bucurat sa vad ca ti-ai facut blog! Ai o familie foarte frumoasa, iar Iris este cireasa de pe tort tongue.gif ... o dulceata de fetita cu ochi mari si expresivi! Imi plac hainutele ei, are mami gusturi fine care cred ca-si vor pune amprenta si asupra viitoarei domnisoare smile.gif ....

Va pup si va doresc numai bine! floare2.gif

Multumesc mult. Da, ce m-am chinuit sa-mi fac blogul asta ca nu stiam cum, noroc cu Alondra si Lili care au fost niste dulci si m-au ajutat. Eu inca sunt in descoperiri pe forumul asta, dar sper sa fie totul ok wink.gif
Va pupam si noi oFloare1.gif
adina0885
QUOTE(maria26 @ Feb 22 2012, 12:47 PM) *
foarte frumoase pozele.. sunteti o familie reusita smile.gif .. mai asteptam poze oFloare1.gif

Multumesc Maria si voi sunteti la fel de frumosi. Si ai niste baieti minunati! oFloare.gif
maria26
QUOTE(adina0885 @ Feb 22 2012, 08:40 PM) *
Multumesc Maria si voi sunteti la fel de frumosi. Si ai niste baieti minunati! oFloare.gif


love1.gif love1.gif love1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.