Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Termometru Digital Pentru Ureche
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi
barosanu.damian
Buna ziua ,

am de vanzare termometre digitale pentru ureche foarte ieftine fabricate in Japonia, PM pentru cine e interesat.

o zi buna.
anka28
QUOTE(barosanu.damian @ Oct 5 2011, 02:22 PM) *
Buna ziua ,

am de vanzare termometre digitale pentru ureche foarte ieftine fabricate in Japonia, PM pentru cine e interesat.

o zi buna.


cat costa?
barosanu.damian
QUOTE(anka28 @ Oct 5 2011, 03:06 PM) *
cat costa?


65ron/bucata
acosmina
QUOTE(barosanu.damian @ Oct 5 2011, 02:22 PM) *
Buna ziua ,

am de vanzare termometre digitale pentru ureche foarte ieftine fabricate in Japonia, PM pentru cine e interesat.

o zi buna.




mai aveti termometre???
paun_petrica
Caut un termometru in genul acestuia de aici, cum arata? aveti o poza? multumesc
AmaliaIo
Nu stiu daca mai e valabila intrebarea dar pentru alte persoane care sunt interesate sa stiti ca eu am cumparat termometru pentru copil dar si pentru camera de pe malvi.ro. Am cautat foarte mult si aici am gasit o gama completa. Astia sunt specializati in comertul cu termometre higrometre statii meteo. Am cumparat un termometru cu varf flexibil pentru micutul nostru si il recomand...cel digital clasic il poate rani, in schimb asta flexibil chiar imi pare ok. Pediatrul nostru ne-a spus sa cumparam termometru pentru frunte si termometru pentru urechi. Noi stim de www.malvi.ro de la pediatra noastra si intradevar preturile sunt acceptabile. Eu am luat termometre din gama TFA produse in Germania. Atentie la chinezarii ... o verisoara de-a mea a cumparat de pe taraba un termometru de frunte (cu un pret mai mic ce e drept) insa la o masuratoare indica 3 valori diferite smile.gif.
Eu am si sunat la cei de la www.malvi.ro ca nu intelegeam ce functii au toate produsele alea expuse de ei pe site si au fost foarte draguti si rabdatori cu mine. Le multumesc pe aceasta cale. Dupa ce am emis comanda ..am primit produsul a doua zi.
Acum caut un higrometru pentru masurat umiditatea din casa si camera copilului, Voi ce stiti de asta?
ionut99
mai este valabil anuntul? am observat acum ca au scazut preturile la termometre digitale, cu infrarosu (pentru ureche) si in farmacii. (laica) vezi termometru termometru digital pentru ureche
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.