Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Concursuri Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Concursuri
Lili


Concurs: LUMEA CARTILOR


Cartile ne duc in lumea viselor!
In perioada 26.09.2011 - 3.10.2001 lasa un comentariu ce contine cele 3 cuvintele de mai jos:

CARTE SCOALA COPII



Succes!
mirela bz
se pare ca sunt prima!!!
alexiei desi este mica ii place sa citeasca toaaate cartile surioarei mai mari , ar vrea sa mearga cu ea la scoala si sa se joace cu toti copii mici sau mari trandafir.gif
mirela bz
si buna seara trandafir.gif
Lili
QUOTE(mirela bz @ Sep 26 2011, 10:49 PM) *
se pare ca sunt prima!!!
alexiei desi este mica ii place sa citeasca toaaate cartile surioarei mai mari , ar vrea sa mearga cu ea la scoala si sa se joace cu toti copii mici sau mari trandafir.gif



Bravo tie! smile.gif

Iar despre curiozitatea fratilor mai mici pentru cartile celor mai mari, asa este si la noi 1_3ani.gif, deci te inteleg trandafir.gif
mirela bz
liwlol.gif si cat interes are pt cartile surioarei.....daca lasa vreuna altundeva decat pe cel mai inalt raft din biblioteca e de rau !!!
bryama
Cum Bia a implinit 2 ani, am inceput si eu munca doh.gif Merg in fiecare zi la scoala, stau toata ziua cu nasul in carti si am grija ca si copiii mei carora le predau sa mai puna mana pe o carte din cand in cand caci si-au facut un obicei din a nu citi, ci a primi totul de-a gata. Cand ajung acasa, Bia incearca sa ma imite si isi ia si ea cate o carte in mana si isi imagineaza ca le preda la copii la scoala biggrin.gif
Lili
Concursul Scrisoare catre Mos Craciun si-a desemnat castigatorii:) Felicitari tuturor!

http://www.utilecopii.ro/articole/concursu.../10260/preview/
ioana0023
lili concursul cu mamici pe tocuri, perioada e 12.2012 ? ohmy.gif
Lili


Am lansat doua noi concursuri:

Concurs: Xlear - Sanatate pentru copilul tau!





Concurs: Prima plimbare a bebelusului





Succes!

Lili

Concurs Vine Iepurasul!


Participa la concursul "Vine iepurasul!" si poti castiga premii speciale pentru copilul tau. In perioada 15 martie - 11 aprilie 2012 citeste articolele noi de pe utilecopii.ro si gaseste indiciile.




Succes! trandafir.gif
Lili
Va invitam sa participati la un nou concurs! smile.gif

Adaugati poza bebelusului dumneavoastra surprins intr-o ipostaza dragalasa. Verificati regulamentul, sa fiti siguri de respectarea tuturor cerintelor si conditiilor. trandafir.gif

Pentru mai multe detalii accesati:

Regulament

Premii

Mult Succes!


Lili
Castiga unul din cele 3 vouchere oferite de Xlear!

Mayra si Xlear te invita la concurs: Castiga unul dintre cele 3 vouchere a cate 125 lei cu care poti sa iti achizitionezi produse Xlear (produsele sunt pe baza de xylitol, substanta care se regaseste in plante, inlocuitor 100% natural al zaharului). Poti alege dintr-o gama variata de produse: indulcitori, paste de dinti, gel de gura pentru copii, gume de mestecat, spray de decongestie nazala.

Pentru mai mult informatii accesati: http://www.facebook.com/note.php?note_id=326765847381514
Lili
Utilecopii si Cartoon Network va invita la concurs!




Pentru mai multe detalii accesati:

Regulament

Pagina de concurs

Mult Succes!
Lili
Am lansat un nou concurs:) Concurs Dormeo - pentru un somnic linistit!

Participa si poti castiga unul din cele 3 premii saptamanale:

- 3x Paturica Dormeo Baby Teddy Hug, in fiecare saptamana
- 3x Prosopul Dormeo Baby cu model girafa, in fiecare saptamana

Premiul cel mare:

1X Set Dormeo Baby 4 Piese
1X Pachet antirid Ivyss cu extract din mar...pentru mamici:)

Mult Succes!:)
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.