Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Fotografii Gratuite Pentru Un Bebelus Dragut
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale
OCPhotography
Salutare mamici si tatici!

Dupa cum spune si titlul anuntului oferim gratuit o sedinta foto destinate proaspetilor parinti din Bucuresti. Sedintele sunt absolut gratuite (ne asiguram singuri inclusiv transportul) , si sunt oferite primului cuplu care da curs acestei invitatii si care...bineinteles se regasesc in descrierea de mai sus.

Detaliile evenimentului vor fi stabilite de comun acord in prealabil impreuna , de preferinta la o cafea sau un suc, pentru a ne cunoaste mai bine.


Cine suntem? Oana si Codrin, doi proaspat casatoriti, viitori parinti ai unui baietel, pasionati de arta fotografiei.

De ce facem asta? 3 motive: Pasiune pentru fotografie, dragoste pentru familie si copii, lipsa de modele disponibile pentru portofoliu.

Ce echipamente folosim? Canon - profesionale si semiprofesionale. Daca se doresc detalii tehnice, le putem oferi ulterior.

Ce presupune aceasta oferta? O sedinta foto la alegere la domiciliul dumneavoastra si/sau in parc, pe parcursul careia pret de cateva ore, minunea din viata voastra va fi model. Daca doriti sa va alaturati bebelusului pentru a aparea in fotografii, cu atat mai bine. smile.gif

Asteptam cu interes provocarea voastra!

Cu drag,

O.C. Photography

P.S. ne puteti contacta si pe e-mail la m_codrin@yahoo.com dar am rugamintea sa postati inainte aici pentru a se vedea ca oferta a fost acceptata de cineva.
OCPhotography
Inca valabil
alinutza_872000
este valabil sa inteleg,doar pt bebelusi?
pt bebelio nu merge? biggrin.gif
OCPhotography
QUOTE(alinutza_872000 @ Sep 21 2011, 08:35 AM) *
este valabil sa inteleg,doar pt bebelusi?
pt bebelio nu merge? biggrin.gif

Buna alintza...ce intelegi prin beblio? smile.gif

Cu drag,

Oana & Codrin
alinutza_872000
QUOTE(OCPhotography @ Sep 28 2011, 02:04 PM) *
Buna alintza...ce intelegi prin beblio? smile.gif

Cu drag,

Oana & Codrin

scuzeeeee...
am gresit...vroiam sa scriu bebeloi doh.gif
OCPhotography
QUOTE(alinutza_872000 @ Sep 28 2011, 03:20 PM) *
scuzeeeee...
am gresit...vroiam sa scriu bebeloi doh.gif


Pai noi in momentul de fata ne dezvoltam pe partea de maternity Photo, avand in vedere ca in cateva saptamani se naste si Luca. Pentru copii mai mari avem deja ..."mana formata" ca sa spun asa smile.gif

Dar poate ai vreo prietena care abia a nascut sau care urmeaza sa nasca si ii poti face o surpriza placuta.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.