Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Darius-iepurasul Terorist!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog madalinutzamamy
madalinutzamamy
Aici voi posta poze cu ingerasul meu micut Darius!
anku
asteptam asteptam.... biggrin.gif
madalinutzamamy
Ma ajuta si pe mine cineva? Nu imi ia pozele:( Sunt luate de pe Fotobucket, dar sunt mai...incepatoare si nu-mi iese:(
ioana0023
Madalinutza, daca ai cont incarca pozele apasand pe butonul Upload Now, selectezi pozele apoi dai save, si se incarca dupa, copii codul IMG adica ultimul si il pui aici
anku
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=3750
poate te juta!!!! hug.gif
madalinutzamamy
Multumim mult:*:*:*:*:*
madalinutzamamy
Maine voi posta pozele:)
mihaela_2011
Buna Madalina, sper ca te-ai descurcat sa incarci pozele in fotobucket. Astept si cu nerabdare poze cu teroristul tau mic.
madalinutzamamy
Ma descurc dar nu merge Miha:( Nu ma lasa sa copiez codul:(. Dc oare?
mihaela_2011
QUOTE(madalinutzamamy @ May 13 2011, 03:33 PM) *
Ma descurc dar nu merge Miha:( Nu ma lasa sa copiez codul:(. Dc oare?

Asa am intampinat si eu probleme la inceput. Incearca sa urmezi pasii din link-ul dat de anku. Este foarte simplu. Ceea ce trebuie sa faci este sa dai un click sub poza dorita unde scrie Cod BBC pt forumuri, el copiindu-se automat si pe urma dai paste in fereastra de pe forum. Sper ca te-am putut ajuta. Asteptam cu sufletul la gura poze cu teroristul meu preferat.
ioana0023
daca incarci cu photobucket, daca apesi pe cod se copie singur vii aici si dai doar paste/lipire
madalinutzamamy
Eu sunt Darius:)
madalinutzamamy
yeeeeeeee merge:)
ma apuc de treaba:)
madalinutzamamy
Prima zi de viata

O punte peste luni...

madalinutzamamy

madalinutzamamy

madalinutzamamy

madalinutzamamy

madalinutzamamy

La Laura acasa, eu fac legea:)))

Asa o iubesc pe Laura:

Si asa o pedepsesc:))

madalinutzamamy
Atat pentru azi:))
ynady
Madalina, este un simpatic leutul tau cu zulufi ! Ai un copil foarte frumos, cu niste ochisori minunati, sa-ti traiasca, sa te bucuri de el si sa impartiti numai bucurii trandafir.gif !!
mihaela_2011
Madalina e frumos foc teroristul tau mic. Sa iti traiasca si sa creasca mare sa o ajute pe mami.
anku
aveti un copil f frumos...sanatate va dorim!!!! hug.gif
madalinutzamamy
QUOTE(ynady @ May 15 2011, 12:03 PM) *
Madalina, este un simpatic leutul tau cu zulufi ! Ai un copil foarte frumos, cu niste ochisori minunati, sa-ti traiasca, sa te bucuri de el si sa impartiti numai bucurii trandafir.gif !!

Multumim mult:* Este intr-adevar o mare bucurie pentru mine, care ma face sa vad altfel viata si sa nu bag greutatile in seama:*
madalinutzamamy
QUOTE(anku @ May 15 2011, 07:25 PM) *
aveti un copil f frumos...sanatate va dorim!!!! hug.gif

La fel Anku:* Esti o mare dulcica:*:*:*
madalinutzamamy
QUOTE(mihaela_2011 @ May 15 2011, 05:36 PM) *
Madalina e frumos foc teroristul tau mic. Sa iti traiasca si sa creasca mare sa o ajute pe mami.

Este deja un mare ajutor:) Tu ai 2 fete si un baietel tare dragalasi, cu siguranta, la batranete nu vei duce lipsa de nimic:*
ssimmona
Mada, ce dragalas este Darius! M-au emotionat pozele cu prima lui zi de viata rolleyes.gif ...
Mai trec pe la voi! Pupa-l pe minunat si tie spor la invatat! tzuc.gif tzuc.gif
madalinutzamamy
MULTUMESC MAMICA MEA DRAGA:* Am sa-l pup ca si asa il pup de s-a saturat;)) Pupici si lui Carlitos si va iubim mult:*:*:*
ssimmona
Salutare! Ce mai faceti voi? Cand il mai vedem pe ingerasul terorist doh.gif ... conform titlului blogului biggrin.gif ...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.