Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: La Multi Ani! Tuturor Celor Ce Poarta Nume De Flori...
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
Pagini: 1, 2
danna68
guitar.gif guitar.gif guitar.gif biggrin.gif La multi ani!...sanatate, fericire si tot ce va doriti de la viata, acelora ce poarta nume de flori... bere.gif bere.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif tzuc.gif tzuc.gif :tzuc:pentru mamici, tatici si bebici...
shama
QUOTE(danna68 @ Apr 1 2007, 03:52 AM) *
guitar.gif guitar.gif guitar.gif biggrin.gif La multi ani!...sanatate, fericire si tot ce va doriti de la viata, acelora ce poarta nume de flori... bere.gif bere.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif tzuc.gif tzuc.gif :tzuc:pentru mamici, tatici si bebici...

Multumesc, Dana, si tie iti doresc sa ai numai bucurii si impliniri.
Mary78
LA MULTI ANI urez si eu aici sotului meu Florin si fetitei noastre Iasmina,dar si tuturor celor care poarta nume de flori. hug.gif
simina
La multi ani,pentru toate florile de pe forum hi.gif ...Si noi sarbatorim pe bebe George-Florin,cu inlocuitor de sampanie.
Mona75
La multi ani,pt.toti sarbatoritii de astazi. bere.gif bere.gif bere.gif
maryalicia
La multi ani tuturor Floriilor si Florinilor guitar.gif guitar.gif guitar.gif
Anca74
Mot si eu la final: sa fiti iubiti, fericiti si sa va bucurati de cei de langa voi. Tuturor, la multi ani! notworthy.gif
AdeDia
Fetele multumim ptr urari si va dorim si voua la fel partners.gif tzuc.gif hug.gif smile.gif
danna68

LA MULTI ANI!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

La multi ani!...sanatate, fericire si tot ce va doriti de la viata, acelora ce poarta nume de flori...
oFloare1.gif floare2.gif bere.gif bere.gif bere.gif guitar.gif guitar.gif
Madalina Jilaveanu
La multi ani! pt. toti cei care poarta nume de flori


Andrei
La Multi Ani tuturor mamicilor si viitoarelor mamici, La Multi Ani mamei mele smile.gif
georgeta23
La multi ani si din partea mea tuturor personelor ce poarta nume de flori!


ruxy
La multi ani tuturor celor cu nume de flori in aceasta zi sfanta!!!

liliana2u
mai intai, am sa multumesc rolleyes.gif , dau si bere.gif .. si am sa urez si eu tuturor floricelelor tot binele din lume!

Shama, sa fii iubita si implinita! oFloare.gif

Simina, sa iti traiasca puiul George-Florin, dar si voi toti alaturi de el! floare2.gif

Andrei, sa iti traiasca mama si sa o faci fericita! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif pt dansa!
m.dana43
trandafir.gif trandafir.gif :trandafirLA MULTI ANI .MULTA SANATATE FERICIRE SI NUMAI BUCURII SI IMPLINIRI.PT TOTI CEI CE POARTA NUME DE FLORI . floare2.gif
crroco


crroco


AdeDia
La Multi Ani!!!!tuturor Florilor
Sa va dea D-zeu sanatate,fericire si numai bine in viata. floare2.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Ptr.mama lui Andrei,Iasmina,George-Florin al Siminei,Shama si ptr mama mea(avem acelasi nume rolleyes.gif ).
Si nu in ultimul rand,multumesc ptr urari partners.gif tzuc.gif hug.gif


Mih@ela
La multi ani,Adedia,La multi ani mamei lui Andrei,La multi ani tuturor ce poarta nume de floare! floare2.gif floare2.gif floare2.gif La multi ani cumnatelului meu preferat,Florin! tzuc.gif
Dana75
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUME DE FLORI!

mika83
bere.gif bere.gif bere.gif La multi ani! pt toate florile din lume floare2.gif floare2.gif floare2.gif
si un " La multi ani! " mai special pt floricica mea jucaus.gif oFloare1.gif
rodi78
La multi ani tuturor ce poarta numele de flori,sa va dea Dumnezeu tot ce va doriti si multa sanatate floare2.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

shanty
LA MULTI ANI!! si de la mine (chiar daca mai tarziu, asa...) pt toate floricelele de pe pamant!!!!!!!!
Sa fiti fericite, iubite si sanatoase si sa va bucurati de bebeii vostri, care sunt sau care vor veni!!!!!!!
Multi pupici floare2.gif
Nico20
LA MULTI ANI!tuturor celor care poarta nume de flori, in special nepoatei mele IASMINA si cumnatului meu FLORIN.
Sa ne traiti sanatosi cu totii.
Mona75
bere.gif La multi ani tuturor celor ce poarta numa de flori,sanatate,fericire si tot ceea ce-i mai frumos sa vi se intample. tzuc.gif
Vio,Liliana,George al Siminei,Iasmina fetita lui Mary,mamei lui Andrei,prietenei mele Garofita si baietelului Paulei. floare2.gif Si fratelui meu Florin,il iubesc si ii doresc tot binele din lume. trandafir.gif trandafir.gif
andaro
La multi ani, cu multa sanatate tuturor celor care isi serbeaza ziua de nume, tuturor florilor din lumea intreaga.... trandafir.gif occasion.gif


liliana2u
La multi ani si tie, aandaaro.. si celor din familia ta, cu nume de floare! trandafir.gif
andaro
QUOTE(mallina2u @ Apr 11 2009, 09:11 PM) *
La multi ani si tie, aandaaro.. si celor din familia ta, cu nume de floare! trandafir.gif

Saru' mana, Liliana....am si in acest an un " buchet " de flori in familie...multumim Domnului oFloare1.gif
mia22_ro

LA MULTI ANI TUTUROR FLORICELELOR,SA FITI SANATOASE SI IUBITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! occasion.gif VA LAS IN COS O FLOARE PENTRU FIECARE FLOARE trandafir.gif trandafir.gif
VALERIA OANA

LA MULTI ANI TUTUROR
mia22_ro
QUOTE(mika83 @ Apr 20 2008, 06:40 PM) *
bere.gif bere.gif bere.gif La multi ani! pt toate florile din lume floare2.gif floare2.gif floare2.gif
si un " La multi ani! " mai special pt floricica mea jucaus.gif oFloare1.gif

LA MULTI ANI!!!!!!!!!!SA TE BUCURI DE FLORICICA TA ,SA FIE SANATOASA SI FERICITA!!!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif
oktavia
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUME DE FLORI!
Alondra


ruxy
Flori pentru flori...sa fiti iubite!

LA MULTI ANI!








Mih@ela
La multi ani si din partea mea! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mikaell
SI EU VREAU SA UREZ TUTUTOR CELOR DE PE FORUM CARE POARTA NUME DE FLORII UN CALDUROS LA MULTI ANI ,MULTA SANATATE SI FERICIRE! SI NU IN ULTIMUL RAND VREAU SA-I UREZ SOTULUI MEU LA MULTI ANI SI MULTI PUPICI!
AdeDia
La Multi Ani!!!
...multa sanatate,fericire si o viata binecuvantata...si din partea mea tuturor celor care purtati nume de flori sau aveti printre cei dragi,sarbatoriti cu astfel de nume frumoase trandafir.gif floare2.gif oFloare.gif guitar.gif love1.gif tzuc.gif
...Multumesc si eu ptr urari si ofer tuturor cate un buchetel din florile al caror nume il port yes.gif
viorele
Tania_25
La multi ani tuturor care poarta nume de flori!!!! oFloare.gif bouncy.gif

myshelle_f






La multi ani tuturor florilor!!!!!!!!!!!!!
max
LA MULTI ANI PENTRU TOATE FLORILE NOASTRE!!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
MIMI76
LA MULTI ANI TUTUROR! trandafir.gif
mela81

la multi ani sarbatoritilor de astazi!
gabrielle2003
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUME DE FLORI
adrianaO
QUOTE(gabrielle2003 @ Apr 12 2009, 09:36 AM) *
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUME DE FLORI


fata....asta inseamna ca imi urezi si mie? merci scumpa mea!!! wink.gif
elena31
LA MULTI ANI TUTUROR ! O ZI MINUNATA !

Mami-deea
La multi ani tuturor celor care poarta nume de flori !
occasion.gif carut.gif cu nume de flori occasion.gif jucaus.gif cu nume de flori si occasion.gif hi.gif cu nume de flori...

floare2.gif floare2.gif trandafir.gif floare2.gif floare2.gif
Karmen
LA MULTI ANI ! TUTUROR MAMICILOR, TATICILOR SI COPILASILOR CU NUME DE FLORI.

dyana
La multi ani tuturor florilor! Sa infloriti frumos si sa fiti iubite! oFloare.gif

ssimmona
La multi ani cu fericire tuturor florilor : Florin/a, Marga/Margareta, Violeta, Viorel/a, Viorica, Liliana, Laura si toate celelalte!


liliana2u
La multi ani, floricelelor! Sa traiti o suta de ani, in iubire si pace! trandafir.gif

si multumesc celor ce m-au felicitat si in particular, va imbratisez cu mare drag!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.