Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Labirint Prin Zapada
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Filme > Filme haioase. Mamicile UtileCopii - mereu vesele, mereu zambitoare :)
Alondra
simina_ana
s-au pacalit oamenii aia putin liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
USA
Vai cat am putut sa rad...sant pe jos..... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif .
Concluzia, marea majoritatea traim zii de zii, fara sa mai gandim prea mult....si am simtit asta de nn ori....mergem acolo unde ne duce poteca, fara sa privim macar putin mai de sus, sa vedem "capatul tunelului" doh.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(USA @ Jan 26 2011, 08:19 PM) *
Vai cat am putut sa rad...sant pe jos..... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif doh.gif .
Concluzia, marea majoritatea traim zii de zii, fara sa mai gandim prea mult....si am simtit asta de nn ori....mergem acolo unde ne duce poteca, fara sa privim macar putin mai de sus, sa vedem "capatul tunelului" doh.gif

Doamne Sfinte saracii oameni liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ma tot intreb dac asa as fi facut si eu:)) liwlol.gif liwlol.gif imi place sa cred ca nu ..da' mai stii??
vorba ta USA smile.gif uneori suntem ca robotii
USA
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Jan 26 2011, 10:15 PM) *
Doamne Sfinte saracii oameni liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
ma tot intreb dac asa as fi facut si eu:)) liwlol.gif liwlol.gif imi place sa cred ca nu ..da' mai stii??
vorba ta USA smile.gif uneori suntem ca robotii

Yo as fii facuttt..sigur...as fii mers vreo 2 bucle..si ma si vad, oprind in mijloc de drum, zambind cu pohta! floare2.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.