Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Probleme Cu Link-ul
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Administrativ > Aria tehnica
MMV
De fiecare data cand vreau sa inserez un link catre ceva, nu merge. urmez toti pasii cum trebuie, insa cand dau click, ciu-ciu, nu merge. DE CE????
Am vrut sa-mi pun la semnatura link catre propriul blog, la fel...nu vrea. Oare nu fac eu ce trebuie?
Lili

MMV, cand vrei sa inserezi un link nu trebuie decat sa-i dai copy, apoi paste in post http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showforum=205 (daca vorbim de un link din Forum, legat de forum sau site); daca vrei sa-ti pui la semnatura marchezi in post numele blog-ului apoi sus langa casuta cu Emoticons este casuta Insert link acolo inserezi direct link-ul si ar trebui sa-ti apara ca si in acest exemplu: Blog Lili trandafir.gif
MMV
linkurile nu sunt de pe site. nici blogul. sunt din alta parte. am incercat si am ras incercat, din pacate nu vrea. insa cu ceva vreme in urma a vrut. o singura data:D acum nexam.
numai linkuri de aici sunt acceptate??? biggrin.gif
MMV
aici nu lucreaza nimeni sa ma lumineze si pe mine? wacko.gif
RaluS
QUOTE(MMV @ Dec 29 2010, 10:38 AM) *
linkurile nu sunt de pe site. nici blogul. sunt din alta parte. am incercat si am ras incercat, din pacate nu vrea. insa cu ceva vreme in urma a vrut. o singura data:D acum nexam.
numai linkuri de aici sunt acceptate??? biggrin.gif

Buna ziua,

In principiu, linkurile catre alte siteuri pentru copii sau pentru femei nu sunt acceptabile!
Multumim pentru intelegere!
MMV
Nu sunt catre alte site-uri pt femei sau copii. E catre propriul blog, de pe blogspot.
Intrebare: de ce nu sunt acceptate cele catre site-uri pt copii/femei? Concurenta????
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.