Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Concurs : Cum Ne Jucam
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Concursuri
Claudia94
La acest concurs castiga cel mai votat copil ? sau cea mai votata fetita si cel mai votat baietel ? biggrin.gif
Lili
QUOTE(Claudia94 @ Dec 9 2010, 03:10 PM) *
La acest concurs castiga cel mai votat copil ? sau cea mai votata fetita si cel mai votat baietel ? biggrin.gif



Conform Regulament:

Premii:

Premiul pentru baietei: Un LEGO CITY AVION PASAGERI
Premiul pentru fetite: O papusa COROLLE BEBE clasic + un set de accesorii „CREEAZA BIJUTERII CU CALUTI”

Prin urmare, la acest concurs vor fi 2 castigatori (o fetita si un baietel) care vor obtine cel mai mare numar de voturi trandafir.gif
Lili
bryama
notworthy.gif multumim , lili! floare2.gif
am trimis si mail cu adresa de livrare in speranta ca va ajunge cat mai repede premiul! tzuc.gif

sper ca ati primit mailul! hug.gif
mirelast
multumim pentru premiu

Am trimis si noi mail cu adresa si asteptam cu nerabdare premiul; sa vedem daca reusim sa il punem sub bradut.

Lili
QUOTE(bryama @ Dec 16 2010, 06:38 PM) *
notworthy.gif multumim , lili! floare2.gif
am trimis si mail cu adresa de livrare in speranta ca va ajunge cat mai repede premiul! tzuc.gif

sper ca ati primit mailul! hug.gif



QUOTE(mirelast @ Dec 20 2010, 04:08 PM) *
multumim pentru premiu

Am trimis si noi mail cu adresa si asteptam cu nerabdare premiul; sa vedem daca reusim sa il punem sub bradut.



Astazi am expediat premiile trandafir.gif

@prin Fan Curier; maine trebuie sa ajunga smile.gif
bryama
QUOTE(Lili @ Dec 22 2010, 09:01 PM) *
Astazi am expediat premiile trandafir.gif

@prin Fan Curier; maine trebuie sa ajunga smile.gif

floare2.gif multumim mult , lili! notworthy.gif
Inseamna ca va ajunge o data cu Mos Craciun!! bananab.gif
bryama
Papusa a ajuns o data cu Mos Craciun si Bia a fost tare incantata de ea bananab.gif
Va arat cateva poze drept dovada trandafir.gif


Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.