Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Reclama Bcr
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Administrativ > Aria tehnica
MMV
Stiu ca din reclama se traiste, dar cea de la BCR, unde nu exista nici un buton de "Inchide" , e absolut enervanta. Nu se poaet face ceva in aceasta privinta?
Va rogg!
Alondra
QUOTE(MMV @ Dec 1 2010, 11:07 AM) *
Stiu ca din reclama se traiste, dar cea de la BCR, unde nu exista nici un buton de "Inchide" , e absolut enervanta. Nu se poaet face ceva in aceasta privinta?
Va rogg!

Dai imediat clic pe Intra in site, e ca si cum ai inchide-o ..
Oricum , e enervanta, dar n-avem ce face, va dura si asta vreo sapt. wacko.gif nervi.gif
ruxy
QUOTE(Alondra @ Dec 1 2010, 11:15 AM) *
Dai imediat clic pe Intra in site, e ca si cum ai inchide-o ..
Oricum , e enervanta, dar n-avem ce face, va dura si asta vreo sapt. wacko.gif nervi.gif

Nu merge uneori Ramonik...stai in fata calc si zece min si nu poti intra pe site...URATA RECLAMA!!!!!Si daca mai continua asa...am sa renunt sa mai intru pe forum...
manu1981
QUOTE(ruxy @ Dec 1 2010, 01:28 PM) *
Nu merge uneori Ramonik...stai in fata calc si zece min si nu poti intra pe site...URATA RECLAMA!!!!!Si daca mai continua asa...am sa renunt sa mai intru pe forum...

La mine nu apare niciun buton. Pana nu o las sa ruleze de 3 ori nu se inchide nervi.gif Si indiferent ca deschid un topic sau ca vreau sa scriu ceva apare de fiecare data. Este deja mult prea mult, mai ales ca timpul nostru este limitat.
MMV
din pacate nu imi apare niciun "intra pe site" efectiv apare din neant nervi.gif
Alondra
QUOTE(ruxy @ Dec 1 2010, 11:28 AM) *
Nu merge uneori Ramonik...stai in fata calc si zece min si nu poti intra pe site...URATA RECLAMA!!!!!Si daca mai continua asa...am sa renunt sa mai intru pe forum...



QUOTE(manu1981 @ Dec 1 2010, 11:33 AM) *
La mine nu apare niciun buton. Pana nu o las sa ruleze de 3 ori nu se inchide nervi.gif Si indiferent ca deschid un topic sau ca vreau sa scriu ceva apare de fiecare data. Este deja mult prea mult, mai ales ca timpul nostru este limitat.



QUOTE(MMV @ Dec 1 2010, 11:35 AM) *
din pacate nu imi apare niciun "intra pe site" efectiv apare din neant nervi.gif



Cum mai fetelor, mie imi apare jos de tot pe mijloc de fiecare data Intra in site....la FIECARE clic...wacko.gif si asa e crazy enough! nervi.gif
gabrielle2003
Si la mine la fel apare ca la Ramonik....ii dau clik pe intra in site si dispare
roxikira
QUOTE(Alondra @ Dec 1 2010, 11:15 AM) *
Dai imediat clic pe Intra in site, e ca si cum ai inchide-o ..
Oricum , e enervanta, dar n-avem ce face, va dura si asta vreo sapt. wacko.gif nervi.gif


Eu intru si pe site si tot degeaba oFloare1.gif


QUOTE(ruxy @ Dec 1 2010, 11:28 AM) *
Nu merge uneori Ramonik...stai in fata calc si zece min si nu poti intra pe site...URATA RECLAMA!!!!!Si daca mai continua asa...am sa renunt sa mai intru pe forum...


Oribila!!!!!!!!!!!!!!


Nu pot sa cred ce se intampla...eu din fire nu am rabdare...inteleg sa ruleze odata...dar MEREU...la fiecare topic/pagina deschisa!
Felicitari...ati facut varza forumul asta!Am spume la gura nervi.gif
rami
nu stiu de ce am impresia ca totul e facut intentionat
apare o data de 2 ori dar AJUNGE!!!!!!!!!!!!!chiar ca te face sa numai intrii pe forum
Roxie
Cu IE butonul de "intra pe site" este undeva foarte foarte jos, si nu reusesc niciodata sa ajung cu mouseul pe el, practic ar trebui sa am doua mouseuri, unul sa mut pagina in jos din bara laterala, si altul sa inchid in acelasi timp reclama, pentru ca eu rulez pagina in jos din bara laterala, dar in timpul cat ma duc cu mouseul spre "intra pe site" pagina se duce inapoi in sus, si din nou nu mai am acces la butonul respectiv. E o porcarie. Cu google chrome reclama imi apare mai mica, si butonul intra pe site este accesibil.
rami
eu pe anumite ceteg din forum nici nu pot intra pt ca nu ma lasa reclama chiar nu puteti face nimic?incep sa imi perd rabdarea
iubita_tiana
QUOTE(rami @ Dec 1 2010, 01:25 PM) *
eu pe anumite ceteg din forum nici nu pot intra pt ca nu ma lasa reclama chiar nu puteti face nimic?incep sa imi perd rabdarea

FACETI OAMENI BUNI CEVA CA DE 30 MINUTE INCERC SA POSTEZ ..SA VIZUALIZEZ CEVA SI NU DISPARE NAIBII RECLAMA AIA.....CU BCR....
EU INTELEG CA reclama e mama comertului...dar chiar asa.....sa ne alungati de pe forum??????
mirela bz
QUOTE(iubita_tiana @ Dec 1 2010, 03:23 PM) *
FACETI OAMENI BUNI CEVA CA DE 30 MINUTE INCERC SA POSTEZ ..SA VIZUALIZEZ CEVA SI NU DISPARE NAIBII RECLAMA AIA.....CU BCR....
EU INTELEG CA reclama e mama comertului...dar chiar asa.....sa ne alungati de pe forum??????

subscriu.....
AdeDia
...am reusit 4 postari intr-o ora si jumatate...asta e ultima....e prea pretios timpul ca sa-l pierd urmarind o reclama de 100 de ori...la fiecare clik de 3 ori..nu de 2... nervi.gif
...asa ca...draga Utile Copii,desii va iubesc si imi sunteti tare dragi floare2.gif ...nu-mi ramane dacat sa va urez mult succes si impliniri in continuare...sper ca in alte vremuri sa va gasesc cu bine...daca tot asa o sa mearga nu mai intru nici macar sa citesc titlurile,cum reuseam din cand in cand wacko.gif
ruby
fetelor ,aici nu e nimeni impresionat de ceea ce scriem .daca plecam noi ,vin altele si tot asa ...reclama ramane ca din ea ies banii .
simina_ana
QUOTE(iubita_tiana @ Dec 1 2010, 05:23 PM) *
FACETI OAMENI BUNI CEVA CA DE 30 MINUTE INCERC SA POSTEZ ..SA VIZUALIZEZ CEVA SI NU DISPARE NAIBII RECLAMA AIA.....CU BCR....
EU INTELEG CA reclama e mama comertului...dar chiar asa.....sa ne alungati de pe forum??????


Poate asta e si ideea.....

Eu mi-am salvat o pagina in favorite si intru mereu de pe ea....dar daca vreau sa citesc ultimele articole....e jale....
E enervanta rau....FACETI CEVAAAAAAAAAA!!!!
ruby
observ cu stupoare ca sant din ce in ce mai multe membre ale forumului satule de schimbarile de pe forum din ultima perioada ...
simina_ana
QUOTE(ruby @ Dec 1 2010, 06:30 PM) *
observ cu stupoare ca sant din ce in ce mai multe membre ale forumului satule de schimbarile de pe forum din ultima perioada ...



Adevarat graiesti......schimbari mari fata de acum 2 ani cand am descoperit eu forumul.... wacko.gif
iubita_tiana
parca totusi s-a linistit acum RECLAMA..nu mi mai apare...momentan....oricum pacat pacat pacat,......pt acest forum....
MMV
QUOTE(roxikira @ Dec 1 2010, 12:42 PM) *
Felicitari...ati facut varza forumul asta!Am spume la gura nervi.gif

fii linistita. si alte forumuri au preluat aceasta reclama si eu facut un terci din forum.
MMV
QUOTE(ruby @ Dec 1 2010, 04:28 PM) *
fetelor ,aici nu e nimeni impresionat de ceea ce scriem .daca plecam noi ,vin altele si tot asa ...reclama ramane ca din ea ies banii .

niciunde nu e vreo cineva afectat de pleaca cineva. sunt altii care vin din urma. si eu am plecat din alte forumuri si nu a suferit abolut nimeni. asa ca...mai putina implicare emotoinala dragelor pt cei care administreaza forumurile
Lusha&Zbenguica
pe mine m-au lasat nervii din 15 octombrie cu reclama asta si am si spus atunci http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...c=12584&hl=

dupa aia mi-a spus o prietena sa intru cu Google Chrome si m-am calmat pentru ca nu imi mai aparea
acum imi apare si pe Chrome si nici nu ma mai pot loga sad.gif

si cum timpul meu este mai pretios decat cred cei cae posteaza reclamele astea fara sa avem posibilitatea sa le inchidem (cum se intampla pe alte forumuri de bun simt) cred ca o sa prefer sa vb cu fetele mele pe mess sau FB ca si asa vad ca s-au ingrosat randurile pe acolo

imi pare rau dar chiar nu se mai poate asa sad.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(MMV @ Dec 1 2010, 06:18 PM) *
fii linistita. si alte forumuri au preluat aceasta reclama si eu facut un terci din forum.

dar acolo ai buto de inchide
am vizitat mai multe forumuri sa vad unde e mai bine ... numai aici de de jale sad.gif chiar ca pacat
Lili
trandafir.gif

QUOTE(Lili @ Dec 1 2010, 01:23 PM) *
Campania Bcr dureaza pana in 1 decembrie inclusiv trandafir.gif Voi mentiona, inca o data, aceste doleante privind modul intruziv al derularii reclamelor pe Forum trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.