Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Pai Sa Ne Prezentam Si Noi...
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog moni_k
Pagini: 1, 2
ankaA
QUOTE(moni_k @ Dec 20 2010, 10:15 PM) *
am coafat-o, ca tot am reclamatii de la bunici

dar parca tot freza cu care s-a consacrat e mai bine...



Ce dulcica e!Ii sta bine in ambele moduri. tzuc.gif
moni_k
QUOTE(ankaA @ Dec 20 2010, 10:10 PM) *
Ce dulcica e!Ii sta bine in ambele moduri. tzuc.gif

sarumana notworthy.gif ! pupici pentru albastrica si mama ei tzuc.gif
ankaA
moni_k
moni_k
buna dimineata! va propunem un aerobic mic, face bine la silueta biggrin.gif

TESYMO
QUOTE(moni_k @ Jan 20 2011, 11:08 AM) *
buna dimineata! va propunem un aerobic mic, face bine la silueta biggrin.gif

Aveti o fata tare dragalasa tzuc.gif ... e tare vioaie si are o fraza superba, un zambet fermecator si niste ochi minunati partners.gif
moni_k
QUOTE(TESYMO @ Jan 20 2011, 02:39 PM) *
Aveti o fata tare dragalasa tzuc.gif ... e tare vioaie si are o fraza superba, un zambet fermecator si niste ochi minunati partners.gif

multumim mult tzuc.gif
madalinutzamamy
doamne:x niste ocuti superbi:x e o papusa:X mereu mi-am dorit fetite dar dumnezeu mi-a daruit baietel:)poate asa a fost sa fie! sa aveti parte de ea si sa va bucure enorm:*
mihaela_2011
Draga Monica, ai o familie minunata. Nici prin gand sa nu iti treaca faptul ca esti grasa sau nefotogenica. Fiecare mama dupa nastere are o frumusete aparte, care este transmisa si de puiut caruia i-a dat nastere.
So, draga mea esti o mama frumoasa. Cu surplusul de kg, stai linistita mai incolo ingerasul tau te va ajuta sa le dai jos cat ai zice peste.
Uitate la mine eu cu 3 copii fac sport zilnic, in casa, insa cand se pune problema de iesit la plimbare urcatul si cobaoratul 2 etaje cu copii in brate nu e usor. Acum gemenii sunt inca mici si amandoi fac cam 14 kg, Antonia are si ea vreo 11-12 kg. Si zilnic tre sa ies prin rotatie cu ei. Diminetile de Luni pana Joi sunt cu Antonia, geanta ei, rucsacul meu cu cartile de la curs. La intoarcere la fel. Numai dupa amiezile cateodata ies cu toti 3, imi este foarte greu. Tre sa scot intai carutul de gemeni afara, apoi dute si ii pune pe ei si la urma urmeaza Antonia, care saraca e constransa sa mearga pe jos.

Felicitari din nou pentru mica ta familie. hug.gif hug.gif hug.gif tzuc.gif
Anca1985
irina,ca irina....e o dulceata!!da' prima poza cu tine m'a terminat wub.gif wub.gif wub.gif
mirela bz
QUOTE(moni_k @ Dec 3 2010, 10:35 AM) *
anul trecut pe vremea asta o concepeam pe irina biggrin.gif. pfff, ce vremuri! ale tineretii valuri liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
acum am un monstruletz ciufulit si vorbaretz nevoie mare! bine, nu prea ii iese ei vorbareala, dar se straduieste la greu!

vaiiiii e mortala aici ......mami ai o fam faina .......sa fiti fericiti!!!
simina_ana
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.