Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ne Pregatim De Craciun
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Concursuri
ioana0023
Buna seara,
Stateam si ma gandeam si mi-a venit o idee. Poate o sa vi se para inutila...trasnita..etc.

Daca tot se apropie Craciunul, ma gandeam sa facem o tombola. Tombola va avea doua etape:

ETAPA I - Perioada de inscriere
01.NOIEMBRIE - 20.NOIEMBRIE
1. Ce trebuie sa faceti, este postati un mesaj in acest topic de genul: "si eu particip" ; "adaugati-ma si pe mine" sau altceva.
2. Pe messenger sau alta cale de comunicatie este sa-mi dati adresa unde se trimite cadoul.
3. Pe data de 21.NOIEMBRIE sa fiti atente, fiindcao sa primit adresa unei mamici (cea care trebuie sa-i trimiteti cadoul). Iar la randul vostru ve-ti primi si voi un cadou.

ETAPA II - Primirea cadoului
22.NOIEMBRIE - 5.DECEMBRIE
1. Dupa ce ati trimis cadoul, postati pe site, un mesaj corespunzator.
2. Dupa ce ati primit cadul, scrieti aici, pentru ca mamica sa nu stea cu griji ca nu i-a ajuns cadoul.

PRECIZEZ: Daca nu primesc adresa nu mai participati la tombola.
Vreau persoane de incredere!
ioana0023
Vreau pareri despre acest topic, daca topicul nu va fi de acord cu majoritatea membrilor va fi inchis si se va anula.
ioana0023
Pareri pro...si contra!
MIOSA
ideea este buna dar mai trebuiesc discutate anumite aspecte
cadoul sa aibe o anumita valoare financiara ( ex.sa nu trimita o suzeta de 5 lei iar taxele pt colet sa fie de 10 lei)
in momentul inscrierii mamiciile sa precizeze sexul copilului sa nu se trezeasca vreun baietel cu papusa

si ma mai gandesc si am sa mai scriu
acum fug la pitica mea!
ioana0023
multumesc de parere
ioana0023
Maine se pot face inscrieri! biggrin.gif
ioana0023
se pare ca se anuleaza....caci nimeni nu vrea sa se inscrie tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.