Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Cum Ne Imbracam Cand Suntem Invitati La O Nunta?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Traditii. Mirese, nasi, moase...
ankaA
Buna,as dori niste pareri in legatura cu vestimentatia cand mergem la o nunta.Am tot batut magazinele in lung si-n lat,dar am vazut numai modele foarte decoltate,scurter si mulate.Dupa nastere am ramas cu cateva kg in plus si as vrea sa le acopar.Voi cum va imbracati la nunti?
maria26
uite exemplu de rochita care ascunde totul biggrin.gif .. in plus, modelul asta e la moda.. cele mulate chiar nu se mai poarta..
ankaA
QUOTE(maria26 @ Oct 18 2010, 06:38 PM) *
uite exemplu de rochita care ascunde totul biggrin.gif .. in plus, modelul asta e la moda.. cele mulate chiar nu se mai poarta..

Merci Maria,e foarte frumoasa rochita. tzuc.gif
ramo82na
pentru burtica eu apelez cu succes la chilotul cu burtiera care modeleaza corpul ..nu se mai vede nimic ..smile.gif
ankaA
QUOTE(ramo82na @ Oct 18 2010, 07:41 PM) *
pentru burtica eu apelez cu succes la chilotul cu burtiera care modeleaza corpul ..nu se mai vede nimic .. smile.gif

Multumesc Ramona,la mine burtica s-a retras frumos,nu ma plang,in schimb am niste brate mai grasunele... biggrin.gif
ramo82na
QUOTE(ankaA @ Oct 18 2010, 08:01 PM) *
Multumesc Ramona,la mine burtica s-a retras frumos,nu ma plang,in schimb am niste brate mai grasunele... biggrin.gif

pai atunci iti poti face o rochie cu maneci 1/3 si cu spate mai gol ...doar o idee..
Oanaaa
alt model de rochita partners.gif
ankaA
QUOTE(ramo82na @ Oct 18 2010, 08:13 PM) *
pai atunci iti poti face o rochie cu maneci 1/3 si cu spate mai gol ...doar o idee..

Asa ceva am cautat,dar n-am gasit pe nicaieri din pacate.

QUOTE(Oanaaa @ Oct 18 2010, 09:34 PM) *

E frumoasa tinuta,merci!
alexandra81
QUOTE(Oanaaa @ Oct 18 2010, 04:34 PM) *

Foarte draguta rochita ta...O combinatie de culori reusita tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.