Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ma Disperaaaaa!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Intre noi, femeile > Moda si frumusete pt mamici
Lusha&Zbenguica
de trei zile tot intru sa citesc ce ati mai scris si dupa ficare pagina trebuie sa astept iar sa treaca minunata reclama, si pana ajung sa raspund, sa mai scriu si eu cate ceva nu mai am timp
CLAR nu o sa-mi fac veci asigurare la ei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi-au scos peri albi cu visele lor cu tot
oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
maria26
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Oct 15 2010, 02:04 PM) *
de trei zile tot intru sa citesc ce ati mai scris si dupa ficare pagina trebuie sa astept iar sa treaca minunata reclama, si pana ajung sa raspund, sa mai scriu si eu cate ceva nu mai am timp
CLAR nu o sa-mi fac veci asigurare la ei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi-au scos peri albi cu visele lor cu tot
oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif


LASA CA NU DUREAZA MULT.. AU MAI FOST IN GENUL ASTA
natsandrea
mie nu imi apare oFloare1.gif, dar nici nu imi doresc notworthy.gif
manu1981
QUOTE(natsandrea @ Oct 15 2010, 02:18 PM) *
mie nu imi apare oFloare1.gif, dar nici nu imi doresc notworthy.gif

Nici mie nu-mi apare dar nu-mi pare rau smile.gif
ancutza80
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Oct 15 2010, 01:04 PM) *
de trei zile tot intru sa citesc ce ati mai scris si dupa ficare pagina trebuie sa astept iar sa treaca minunata reclama, si pana ajung sa raspund, sa mai scriu si eu cate ceva nu mai am timp
CLAR nu o sa-mi fac veci asigurare la ei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi-au scos peri albi cu visele lor cu tot
oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif

eeeeeiii sunteti bine?????
chiar ma intrebam pe unde umblati ca nu mai dati nici un semn
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ari05
da..... in sfarsit a disparut reclama... notworthy.gif era chiar enervanta ! nervi.gif
Lusha&Zbenguica
GATA, INTRU IN GREVA ...PANA NU DISPARE RECLAMA BCR NU MAI INTRU PE FORUM sad.gif
Am mai vazut reclama si pe alte forumuri ..ca deh..nu intru aici ma plimb si eu pe altele desi nu scriu nimik pentru ca nu-mi plac smile.gif .... dar acolo exista posibilitatea sa o inchizi daca nu te intereseaza ..oare aici nu se poate face la fel ...am navigat pe mai multe topicuri de la noi (am dat search reclama) si multe fete se plang de ea sad.gif sad.gif
vasi
eu sunt norocoasa..la mine nu apare....hai lusha nu te supara .... te vrem des pe forum....
Mikaell
Nici mie nu-mi apare super.gif
Lusha&Zbenguica
nici mie nu-mi mai apare ..sic sic sic ...am scapat de ea super.gif super.gif super.gif super.gif
Mikaell
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Oct 19 2010, 09:51 PM) *
nici mie nu-mi mai apare ..sic sic sic ...am scapat de ea super.gif super.gif super.gif super.gif


bravo bananab.gif guitar.gif nanner.gif ...acum spor la scris yes.gif hug.gif
laurab
crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif

2 reclame care ocupa mai mult de jumate paginaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa BCR-ul si scutecele Puffies
nici nu-ti mai vine sa scrii nimic.............
ruby
reclama la pufies ,e de-a dreptul obositoare .nu stiu cat profit aduce administratorilor ,dar poate se poate ceva mai discret totusi .pana la urma noi tinem forumul activ si ar trebui sa se ia in consideratie si dorintele noastre ,nu?
Lusha&Zbenguica
QUOTE(ruby @ Oct 20 2010, 09:01 PM) *
reclama la pufies ,e de-a dreptul obositoare .nu stiu cat profit aduce administratorilor ,dar poate se poate ceva mai discret totusi .pana la urma noi tinem forumul activ si ar trebui sa se ia in consideratie si dorintele noastre ,nu?

smile.gif ma bucur ca a dat roade topicul...adica nah ..macar nu-s singura care ma plang
eu zic ca ar trebui sa avem posibilitatea sa le inchidem dupa ce le citim ..asa am vazut prin alte parti si nu mai erau obositoare
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.