Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ploiesti ! Suntem Si Noi Aici !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5
florimadalina
Buna. Subscriu si eu in acest topic !
Ploiestenilor, iesiti la apel ! guitar.gif
alexi25
QUOTE(florimadalina @ Mar 22 2007, 03:12 PM) *
Buna. Subscriu si eu in acest topic !
Ploiestenilor, iesiti la apel ! guitar.gif



salutare

viitoare mamica. DPN 30 nov

pupici
florimadalina
QUOTE(alexi25 @ Jun 20 2007, 01:33 PM) *
salutare

viitoare mamica. DPN 30 nov

pupici


Incantata ! Bebitul meu drag azi implineste 1 an si 2 luni !
anca20072007
hi.gif buna fetelor! eu sunt o noua membra........... sunt f bucuroasa sa vad ca totusi sunt si mamici din ploiesti! eu sunt ploiesteanca get beget!(dar acum sunt casatorita si locuiesc in Franta; ceea ce nu ma inpiedica sa-mi recunosc radacinile si mai ales sa comunic cu romanasii mei) jucaus.gif am un bebelus de 3 luni si 3sapt. este cel mai frumos lucru care mi s-a putut intampla! va doresc multa sanatate voua si bebelusilor vostrii!! tzuc.gif
cristina321711
QUOTE(anca20072007 @ Nov 19 2007, 09:26 PM) *
hi.gif buna fetelor! eu sunt o noua membra........... sunt f bucuroasa sa vad ca totusi sunt si mamici din ploiesti! eu sunt ploiesteanca get beget!(dar acum sunt casatorita si locuiesc in Franta; ceea ce nu ma inpiedica sa-mi recunosc radacinile si mai ales sa comunic cu romanasii mei) jucaus.gif am un bebelus de 3 luni si 3sapt. este cel mai frumos lucru care mi s-a putut intampla! va doresc multa sanatate voua si bebelusilor vostrii!! tzuc.gif



Buna, ma bucur sa ma alatur si eu voua,eu sunt tot din ploiesti dar de 6 ani nu mai locuiesc acolo.Am o fetita de 1 an si 8 luni jucaus.gif si sunt insarcinata in 28 sapt barza.gif .Va pup si mai vorbim.
harasim
si eu sunt ploiesteanca 100%
Madalina Jilaveanu
am trecut si eu sa le salut pe ploiestencele mele.Pupici tzuc.gif
cristina321711
Buna fetelor,bine ati venit!Si eu tot din ploiesti chiar daca de 6 ani nu mai locuiesc acolo.
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
MirunaM.
Subscriu si eu aici! Sunt din Ploiesti de cand ma stiu si tot aici intentionez sa imi cresc fetita de 3 ani si 6 luni! Nicaieri nu e mai bine ca acasa la Ploiesti! floare2.gif
meaw_ela
La apel! A zis cineva Ploiesti? rolleyes.gif
cristina321711
Fetelor cum mai e pe acasa?Eu din cand in cand intru pe site-ul primariei si vad imagini in direct.Ce zice-ti daca va rog sa pune-ti poze de prin Ploiesti si sa mai povesti-ti cum mai e pe acolo?
cristina321711
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 03:14 PM) *
La apel! A zis cineva Ploiesti? rolleyes.gif

Si tu esti din Ploiesti rolleyes.gif ?Si noi tot de acolo si am inteles de la Ramonik ca si sotul ei tot ploiestean e.Suntem multi eee bananab.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 04:14 PM) *
La apel! A zis cineva Ploiesti? rolleyes.gif

Esti din Ploieeeestiii????? Moaaamaaa!Nu-mi imaginam! partners.gif

QUOTE(cristina321711 @ Aug 20 2008, 04:17 PM) *
Fetelor cum mai e pe acasa?Eu din cand in cand intru pe site-ul primariei si vad imagini in direct.Ce zice-ti daca va rog sa pune-ti poze de prin Ploiesti si sa mai povesti-ti cum mai e pe acolo?


Pe ce site vezi live din Ploiesti, Cristina?Sunt curioasa sa mai vad si eu si sa-i arat sotului, bineinteles... biggrin.gif
QUOTE(cristina321711 @ Aug 20 2008, 04:19 PM) *
Si tu esti din Ploiesti rolleyes.gif ?Si noi tot de acolo si am inteles de la Ramonik ca si sotul ei tot ploiestean e.Suntem multi eee bananab.gif

Da, e ploiestean sotul!Si nici nu ma gandeam ca ela e din Pl! rolleyes.gif bananab.gif
cristina321711
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 03:21 PM) *
Esti din Ploieeeestiii????? Moaaamaaa!Nu-mi imaginam! partners.gif
Pe ce site vezi live din Ploiesti, Cristina?Sunt curioasa sa mai vad si eu si sa-i arat sotului, bineinteles... biggrin.gif

Da, e ploiestean sotul!Si nici nu ma gandeam ca ela e din Pl! rolleyes.gif bananab.gif

Imadiat iti spun
cristina321711
intra pe http://ploiesti.ro/localizare.php
Alondra
QUOTE(cristina321711 @ Aug 20 2008, 04:27 PM) *

Multumesc!Esti o draguta! floare2.gif Ia sa vedem ce mai fac ploiestenii! biggrin.gif

Wow!E soare si frumos!Ce bine ca mi-ai zis de site-ul asta ca nu stiam ca au camera...e chiar centrul! bananab.gif
cristina321711
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 03:30 PM) *
Multumesc!Esti o draguta! floare2.gif Ia sa vedem ce mai fac ploiestenii! biggrin.gif

Wow!E soare si frumos!Ce bine ca mi-ai zis de site-ul asta ca nu stiam ca au camera...e chiar centrul! bananab.gif

Da exact centrul. Ai vaz ca au terasa in fata la Mall rolleyes.gif
Alondra
QUOTE(cristina321711 @ Aug 20 2008, 04:35 PM) *
Da exact centrul. Ai vaz ca au terasa in fata la Mall rolleyes.gif

Daa...nu era cand am fost eu acum 2 ani..dar la caldurile de-acasa din ultimii ani..e foarte binevenita!Oare e singura imagine?Mai incoace catre galerii nu au ?Mi-ar fi placut sa vad si in partea aia... rolleyes.gif
cristina321711
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 03:37 PM) *
Daa...nu era cand am fost eu acum 2 ani..dar la caldurile de-acasa din ultimii ani..e foarte binevenita!Oare e singura imagine?Mai incoace catre galerii nu au ?Mi-ar fi placut sa vad si in partea aia... rolleyes.gif

Da si mie, dar nu am gasit nimic altceva.Poate se indura fetele de noi si pun poze. oFloare1.gif
meaw_ela
Sunt ploiesteanca din parintzi ploiesteni, bunici ploiesteni.. etc. partners.gif
meaw_ela

melodia asta o ascult si ma gandesc la Ploiesti.....
ruxy
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 05:17 PM) *
Sunt ploiesteanca din parintzi ploiesteni, bunici ploiesteni.. etc. partners.gif

Imbratisez cu drag cea mai ploiesteanca dintre ploiestence partners.gif tzuc.gif hug.gif smile.gif
Alondra
Frumos video meaw_ela, si ma bucur ca esti din Pl! partners.gif
meaw_ela
Cred ca Mosh Ploaie a fost stra stra stra bunicul meu.. LOL
imagini din Ploiesti


meaw_ela
QUOTE(rux25 @ Aug 20 2008, 10:21 AM) *
Imbratisez cu drag cea mai ploiesteanca dintre ploiestence partners.gif tzuc.gif hug.gif smile.gif

rolleyes.gif partners.gif partners.gif cred ca nu mai e nevoie sa zic cat de drag mi-e Bucurestiul pentru toate momentele petrecute la maxim... partners.gif
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 05:27 PM) *
imagini din Ploiesti

LOL! laugh.gif Exact aici in Sud statea sotul meu...am recunoscut si Orientul!!! bananab.gif Si ala o fi 30-ul? biggrin.gif
meaw_ela

Intr-o noapte de pomina!
Alondra
meaw_ela, de cand nu ai mai fost in Pl? oFloare1.gif
meaw_ela
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 10:37 AM) *
meaw_ela, de cand nu ai mai fost in Pl? oFloare1.gif

De la moartea mamei...acum 3 ani.
Alondra
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 05:57 PM) *
De la moartea mamei...acum 3 ani.

Imi pare rau pt. mama ta... oFloare1.gif tzuc.gif
USA
Si eu!....... bananab.gif bananab.gif bananab.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 05:34 PM) *

Intr-o noapte de pomina!


ITI MULTUMESC!!!!... floare2.gif
cristina321711
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 04:17 PM) *
Sunt ploiesteanca din parintzi ploiesteni, bunici ploiesteni.. etc. partners.gif

subscriu oFloare.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 11:35 AM) *
Si eu!....... bananab.gif bananab.gif bananab.gif

u're joking..... partners.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 06:39 PM) *
u're joking..... partners.gif


nop... bananab.gif bananab.gif ......
Alondra
QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 06:35 PM) *
Si eu!....... bananab.gif bananab.gif bananab.gif



QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 06:41 PM) *
nop... bananab.gif bananab.gif ......

Maaaiiiiii...ce faza!Uite ce mica e lumea!Cate lucruri in comun!!!Nu pot decat sa ma bucur! bananab.gif eusa_clap.gif
USA
Inima nu insala...stiam eu de ce imi sunteti mai dragi!!!! bananab.gif ... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Doamne ce dor imi e de el......ceva poze daca as mai vedea....!?!?!
Alondra
Ai mei au fost la neamuri in Pl anul asta pe 25 mai...Cateva poze de la sora-mea facute din masina... rolleyes.gif





cristina321711
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 05:51 PM) *
Ai mei au fost la neamuri in Pl anul asta pe 25 mai...Cateva poze de la sora-mea facute din masina... rolleyes.gif






uauuuu au vopsit gara laugh.gif
USA
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 06:51 PM) *


Ooooo, my Goooooood!.....Omnia..cate Craciunuri au rezolvat ai mei de aici..... crybaby.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
USA
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 06:51 PM) *


GARAAA??????????
Alondra
QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 06:55 PM) *
GARAAA??????????

Gara de Sud, da...e de nerecunoscut, sau de ce? rolleyes.gif
USA
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 06:58 PM) *
Gara de Sud, da...e de nerecunoscut, sau de ce? rolleyes.gif


Mi se pare cu mult mai frumoasa decat in mintea mea...oare de ce????? unsure.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 12:00 PM) *
Mi se pare cu mult mai frumoasa decat in mintea mea...oare de ce????? unsure.gif

A prins culoare. Nu-mi vine sa cred... vezi de ce vorbim aceeasi limba....o sa-ti citesc gandurile cat de curand! partners.gif
Alondra
QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 07:00 PM) *
Mi se pare cu mult mai frumoasa decat in mintea mea...oare de ce????? unsure.gif

Nu stiu...Oricum, cred ca au mai modernizat si ei in ultimii ani... smile.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 07:03 PM) *
A prins culoare. Nu-mi vine sa cred... vezi de ce vorbim aceeasi limba....o sa-ti citesc gandurile cat de curand! partners.gif


nu-i bai....chiar te rog....poate asa incep si eu sa cred ca sunt normala....hihihih..... tzuc.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(USA @ Aug 20 2008, 12:10 PM) *
nu-i bai....chiar te rog....poate asa incep si eu sa cred ca sunt normala....hihihih..... tzuc.gif tzuc.gif

Let's not jump to conclusions.. LOL... nimeni nu este normal. rolleyes.gif Dar asa este normal..LOL
USA
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2008, 07:12 PM) *
Let's not jump to conclusions.. LOL... nimeni nu este normal. rolleyes.gif Dar asa este normal..LOL


Hihihi......asa obisnuim noi sa ne laudam..e din familie....treaba... oFloare1.gif si ce fun facem pe faza asta... rolleyes.gif
Alondra
Va pun si 2 filmulete, dar v-as ruga sa faceti abstractie de limbaj..scuze! oFloare.gif


USA
QUOTE(alondramona @ Aug 20 2008, 07:21 PM) *


Tahnks'..superb......oricum eu le vad aici la munca..si sunt pe mute!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.