Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Chestionar Revista Utile Copii
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Comunitate > Revista online utilecopii.ro
meaw_ela
QUOTE(dyana @ Sep 14 2010, 03:58 AM) *
Dupa cum am promis, readuc in discutie primul numar al revistei. Cred ca o critica constructiva si riguroasa ar fi de mare folos. smile.gif
In acest sens, invit pe toata lumea sa completeze chestionarul urmator, cu privire la numarul trecut al revistei. oFloare.gif
ioana0023
Am completat chestionarul. trandafir.gif
gabrielle2003
completat notworthy.gif
andaro
Idem wink.gif
EMY2000
si noi bananab.gif
elena-koller
Am completat si eu..
Mikaell
Am competat si eu guitar.gif
Alondra
Da da da! yes.gif


1_3ani.gif 1_3ani.gif 1_3ani.gif
alinutza_872000
si noi am completat partners.gif
meaw_ela
Bravo fetele...inainteee!
iulia_marina
Completat si eu mai tarziu, insa vb 'ceea, mai bine mai tarziu decat niciodata.
Asa cum am specificat in chestionar, nu cred ca era necesar obligativitatea aprecieri aspectului numai cu "critici". Asta pentru ca eu am bifat doar pentru al putea trimite, insa nu poti fi critic cu o idee asa de inventiva si buna. Si oricum pentru inceput nu poti critica dat fiind putinul timp de cand se editeaza aceasta revista.
Deasemena am vazut putina lume care mai scrie, ati abandonat cumva ideea ? Sper sa nu, sa fie doar o chestiune de timp scurta, poate din cauza timpului care s-a comprimat.
Va pup si va doresc bafta, incercand sa ma gandesc cu ce v-as putea ajuta in afara de poze cu puiul meu. Poate ceva sfaturi din experienta propprie, insa cu siguranta imi vor veni idei, abia v-am descoperit.
Pupici.
USA
Ideea sigur nu este abandonata..asa sper si yo.. trandafir.gif
dyana
@ Iulia Marina, multumesc pentru feedback. smile.gif
Intrebarile din chestionar nu sunt neaparat critici, ci sunt doar niste puncte mai slabe ale revistei, pe care urmaresc sa le imbunatatim. Iar parerea tuturor conteaza. In baza lor, urmatoarele numere ar trebui sa arate din ce in ce mai bine smile.gif

Nu am abandonat proiectul, nicidecum. Momentan, astept si eu, la fel de nerabdatoare, implementarea in site a numarului 2. Sa speram ca nu mai dureaza mult. smile.gif
natsandrea
1_3ani.gif
L4v1nia
am completat si eu chestionarul, sper sa fi fost de ajutor! floare2.gif
felicitari pt revista, ati avut o idee foarte buna!!!
dyana
QUOTE(L4v1nia @ Nov 11 2010, 09:42 PM) *
am completat si eu chestionarul, sper sa fi fost de ajutor! floare2.gif
felicitari pt revista, ati avut o idee foarte buna!!!

Acest chestionar se refera la numarul precedent. biggrin.gif

Iar 98% din poze sunt de pe forum. oFloare1.gif
L4v1nia
QUOTE(dyana @ Nov 12 2010, 01:13 AM) *
Acest chestionar se refera la numarul precedent. biggrin.gif

Iar 98% din poze sunt de pe forum. oFloare1.gif

mda... deci nu e buna zicala : "mai bine mai tarziu decat niciodata" biggrin.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.