Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Copii Si Piscina!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog USA
USA
E varaa, e cald si piscina e la mare putere acum.......un timp super de relaxare si fericire la piscina in familie.....dar, o secunda de neatentie poate aduce exact opusul acestor sentiment......
Aveti mare grija, mare mare grija!

USA
Ceva idei de a aduce confortul apei in viata puilor nostrii......


Sara1
QUOTE(USA @ Jul 23 2010, 10:33 AM) *
E varaa, e cald si piscina e la mare putere acum.......un timp super de relaxare si fericire la piscina in familie.....dar, o secunda de neatentie poate aduce exact opusul acestor sentiment......
Aveti mare grija, mare mare grija!

Pare incredibil, nu?
USA
Hello, cuscruta!
Daaa...dar am vazut si reall...cand mergeam la psicina cu fata....ma fascina sa privesc bebelusii in apa....exprimau un asa enorm calm..incredibl.....si pune un om adult care nu stie sa innoate in piscina....sa vezi ce agitatie.. doh.gif liwlol.gif

Acum caut sa ne prindem iar....dar se pare ca trebuie sa asteptam pana spre sfarsit de an, doar atunci se fac inscrieri! sad.gif
tzuc.gif tzuc.gif
Sara1
QUOTE(USA @ Jul 23 2010, 10:54 AM) *
Hello, cuscruta!
Daaa...dar am vazut si reall...cand mergeam la psicina cu fata....ma fascina sa privesc bebelusii in apa....exprimau un asa enorm calm..incredibl.....si pune un om adult care nu stie sa innoate in piscina....sa vezi ce agitatie.. doh.gif liwlol.gif

Acum caut sa ne prindem iar....dar se pare ca trebuie sa asteptam pana spre sfarsit de an, doar atunci se fac inscrieri! sad.gif
tzuc.gif tzuc.gif


Daaa, trebuie neaparat sa invete si Babys, altfel cum o sa se joace cu Tom la apa adinca? Va pupam cu drag! love1.gif
TESYMO
QUOTE(USA @ Jul 23 2010, 08:33 PM) *
E varaa, e cald si piscina e la mare putere acum.......un timp super de relaxare si fericire la piscina in familie.....dar, o secunda de neatentie poate aduce exact opusul acestor sentiment......
Aveti mare grija, mare mare grija!

Am stat cu sufletul la gura pana la sfarsit doh.gif ,,,si se mai incarca si greu ohmy.gif
Mih@ela
QUOTE(USA @ Jul 23 2010, 07:33 PM) *
E varaa, e cald si piscina e la mare putere acum.......un timp super de relaxare si fericire la piscina in familie.....dar, o secunda de neatentie poate aduce exact opusul acestor sentiment......
Aveti mare grija, mare mare grija!

Si eu sunt de parere ca picii sa invete sa inoate inca dinainte de primul an de viata!Acum,cand Sebas meu are 4 ani,parca mi-e greu sa il invat ..insa reusim.. yes.gif
USA
Daaa, inotul ajuta enorm in dezvoltarea armonioasa a corpului. Babys a mers la innot de mica, de foarte mica....e Innebunita dupa apa, nu mi-a plans niciodata la baie.
Avem norocul sa stam si langa apa, asa ca inotul la noi e chiar imposibil sa nu il ai in programul normal.

Noi, ptr ca am inceput de mici, nu ne-a fost greu....dar cel mai usor se invata cu buretii de piscina....ori cu ajutorul colacilor de maini, doar si urmaritul in foarte de aproape......
mia22_ro
si Naty iubeste apa dar...tre sa cumparam piscina oFloare1.gif
anku
l-am dus prima data p Darius la piscina de bebe cand avea 2 luni jumate
pot spune ca avea miscare identica....tot asa...fara sa fie agitat
dar mi-a fost frica sa-l las....
mergem, si acum...cam o data p sapt...fie ca e strand ,piscina ...etc-...doar la locul de copii sa fie!!!
ananick
ohmy.gif nu imi vine sa cred....mi se pare incredibil...sa inveti un bebelus sa supravietuiasca in felul asta...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.