Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Haideti La Zoo
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Lusha&Zbeguica
Lusha&Zbenguica
nu pot sa nu va impartasesc experienta noastra minunata de la Gradina Zoologica din Budapesta
a fost o zi minunata atat pentru noi cat si pentru Ameera care chiuia la fiecare animalutz nou pe care il vedea smile.gif

incep cu sera de fluturi unde am stat cel putin 2 ore
pe fondul unei melodii clasice fluturii valsau si zambeau impreuna cu noi cei care eram inmarmuriti de frumusetea lor

Lusha&Zbenguica

Lusha&Zbenguica
si vedeta de necontestat

cu aripile stranse

si dansand

natsandrea
foarte frumos....parca ireal...mai astept poze trandafir.gif
ninina
waw ce frumos......super!!!!!
Mih@ela
Culorile florilor si al fluturasilor sunt un adevarat spectacol!F frumos! yes.gif O sa revin.. tzuc.gif
ramo82na
wwoowww lusha..splendid!!!!
Mikaell
Woaw chiar ca e superb,formidabil...mai vreau poze yes.gif
Lusha&Zbenguica
ma bucur ca v-a placut prima parte a vizitei noastre smile.gif
iata si continuarea

din pacate elefantii stateau la masa si ne-au cam tratat cu dosul

Lusha&Zbenguica
unul din filmuletele mele preferate smile.gif daca v-a placut stati pe-aproape ..vor mai urma multe simpatice, cu acelasi personaj

Mih@ela
Minunate imagini,Lusha..atat de mult imi place sa vizionez asemenea imagine i..Si eu am un CD intreg cu poze de la Zoo de aici yes.gif tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(Mih@ela @ Jun 25 2010, 10:39 PM) *
Minunate imagini,Lusha..atat de mult imi place sa vizionez asemenea imagine i..Si eu am un CD intreg cu poze de la Zoo de aici yes.gif tzuc.gif

sunt amintiri f frumoase mai ales cele in care Ameera vorbeste cu sau despre animalute
voi mai incarca filme cand voi avea timp
erikutza
Super poze wub.gif
manu1981
Super pozele! Cred ca a fost o experienta minunata. trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.