Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: L-am Pierdut Pe Andrei?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Party Chat
georgeta23
Pe vremuri aveam un administrator pe care tote il divinizam, era Dumnezeul nostru.Nu stiam cum arata, daca e invarsta sau tanar nu stiam nimic despre el, dar ,de dragul nostru usor,usor si-a dezvaluit identatea.

El este dragul nostru Administrator, cu el am impartit si bune si rele si bietul statea , asculta si suporta toate prostiile si copilariile noastre.
Eu personal stiu ca l-am cam suparat de cateva ori, oficial imi cer scuze! Dar ne e dor de tine ANDREI!
E adevarat , nu am mai intrat de mult dar nu mai stim nimik de tine, ne lipsesti, nu vreu sa se simta altcineva jignit, nu Ma refer la tine Lili, am vazut ca esti o persoana minunata, dar il vrem si pe Andrei!

fetelor din Bucuresti daca il vedeti luati legatura cu el, oferim reconpensa! oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
Alondra
liwlol.gif Georgeta, hai ca esti haioasa! laugh.gif doh.gif
O fi si el ocupat saracu' ! laugh.gif
Dar ...erau vremuri bune, intr-adevar! rolleyes.gif
Mih@ela
Mi-ai furat ideea laugh.gif
Deci,Andrei,daca-ti mai amintesti ca odata erai la carma acestui forum,da-ne un semn smile.gif
Luka
In noaptea asta rece , prea rece , de mai , pierduta (adica fugita din patul conjugal unde e cald si bine ) prin cotloanele internetului si prin melancolii ... de mai , dau de voi care , culmea... tot la timpuri trecute va gandeati rolleyes.gif
Oare Andrei e pe receptie ? anima1.gif
Sper ca esti bine , sanatos (asta conteaza cel mai mult!) ca ai mai facut calatorii cu masina prin tara si ca vei da un semn de viata ! oFloare.gif
georgeta23
sa zicem ca m-ai inspirat biggrin.gif ei fetelor dar de asta va mai aduceti aminte? cum ne mai chinuia...pardon cum ne incanta auzul?
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=5802
laura83
QUOTE(georgeta23 @ May 23 2010, 12:12 AM) *
sa zicem ca m-ai inspirat biggrin.gif ei fetelor dar de asta va mai aduceti aminte? cum ne mai chinuia...pardon cum ne incanta auzul?

Daaaaa, extraordinar.....sau va amintiti concertul din masina.....ne e dor Andreiiii notworthy.gif
Luka
QUOTE(georgeta23 @ May 23 2010, 12:12 AM) *

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ...si mie tot asta mi-a venit in gand !
Ce a fost atunci !
georgeta23
si da recunosc MI-E dor de ANDREI!!!!!!!
anku
mi s-a parut mie ca nu mai vad nici o postare de la A ndrei!!! crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
georgeta23
Ultima postare am verificat si cred ca a fost pe 2 feb 2010 anima1.gif anima1.gif anima1.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
Mih@ela
QUOTE(georgeta23 @ May 22 2010, 11:18 PM) *
si da recunosc MI-E dor de ANDREI!!!!!!!

anima1.gif asta nu esti tu! 68.gif
georgeta23
QUOTE(Mih@ela @ May 23 2010, 12:27 AM) *
anima1.gif asta nu esti tu! 68.gif

ba da , am fost la plastician!
Mih@ela
Getutz ,uitai sa te intreb..la ce recompensa te-ai gandit? rolleyes.gif
georgeta23
ma gandesc!
Anca74
Poate ...a intrat in CIC?! rolleyes.gif
Claudia Elena
QUOTE(Anca74 @ May 23 2010, 04:13 PM) *
Poate ...a intrat in CIC?! rolleyes.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif In cazul asta, ar trebuie sa fie DOAR pe capul nostru anima1.gif
ninina
Georgeta l-ai gasit???
..prin MAramures nu e.....doar daca a scapat cumva la ucrainieni si nu am observat eu liwlol.gif
anku
QUOTE(georgeta23 @ May 22 2010, 11:28 PM) *
ba da , am fost la plastician!

QUOTE(ninina @ May 24 2010, 10:38 AM) *
Georgeta l-ai gasit???
..prin MAramures nu e.....doar daca a scapat cumva la ucrainieni si nu am observat eu liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
georgeta23
si totusi a mai dat cineva de Andrei?
Alondra
QUOTE(georgeta23 @ Sep 2 2010, 11:18 PM) *

Nu 68.gif , a disparut in ceata..
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Sep 2 2010, 11:18 PM) *

Nimeni nu spune nimic, nu se mai stie nimic...oricum se pare ca e alegerea lui...
georgeta23
pacat, sa fii plecat fara sa isi ia macar un :"ramas bun"
ruxy
QUOTE(georgeta23 @ Sep 2 2010, 11:37 PM) *
pacat, sa fii plecat fara sa isi ia macar un :"ramas bun"

La asta m-am gandit si eu...
EMY2000
dar admini actuali nu ne pot spune nimic de el????nu cred ca nu stiu ceva de el oFloare1.gif
Anca74
QUOTE(ruxy @ Sep 2 2010, 11:44 PM) *
La asta m-am gandit si eu...

Poapte ne face o surpiza maine.... rolleyes.gif
natsandrea
QUOTE(EMY2000 @ Sep 3 2010, 12:10 AM) *
dar admini actuali nu ne pot spune nimic de el????nu cred ca nu stiu ceva de el oFloare1.gif

oFloare1.gif oFloare1.gif pacat ca ne-a parasit
mia22_ro
QUOTE(ruxy @ Sep 2 2010, 11:26 PM) *
Nimeni nu spune nimic, nu se mai stie nimic...oricum se pare ca e alegerea lui...

da chiar asa, pe unde umbla?
de ce nu ne mai vrea... crybaby.gif
gabrielle2003
Un cuvant....ar fi de ajuns! crybaby.gif
dyana
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 3 2010, 01:55 PM) *
Un cuvant....ar fi de ajuns! crybaby.gif

Uneori, cred ca si tacerea este un raspuns... smile.gif
gabrielle2003
QUOTE(dyana @ Sep 3 2010, 02:02 PM) *
Uneori, cred ca si tacerea este un raspuns... smile.gif

love1.gif sunt sigura ca ne urmareste de oriunde ar fi chiar daca....tace ! notworthy.gif
raisa
cum adica de asta cand ii ceream eu ajutorul lui andrei pentru o problema imi raspundea alt admin adica lili...da tare aeriana sunt doh.gif ...nici nu-mi puteam imagina ca andrei IS GONE crybaby.gif esti pregnant andrei? te incearca niste greturi de dimineata si iti vine sa dormi mereu si de asta nu mai esti pe aici...? liwlol.gif sad.gif
dyana
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 3 2010, 02:20 PM) *
love1.gif sunt sigura ca ne urmareste de oriunde ar fi chiar daca....tace ! notworthy.gif

Ideea era ca, probabil cineva a luat in consideratie, la un moment dat, si intrebarile noastre. Iar modul de abordare al problemei care a fost ales sigur are niste motive consistente.
Deci, poate pur si simplu cel mai bine ar fi sa lasam lucrurile asa cum sunt. Parerea mea... profana. laugh.gif
Lili
trandafir.gif

In fiecare zi luam diferite decizii care au un impact mai mare sau mai mic asupra vietii noastre sau a altora...

Astfel, intr-o zi...Andrei a decis ca doreste sa se concentreze pe alte proiecte personale. trandafir.gif
natsandrea
QUOTE(Lili @ Sep 3 2010, 03:30 PM) *
trandafir.gif

In fiecare zi luam diferite decizii care au un impact mai mare sau mai mic asupra vietii noastre sau a altora...

Astfel, intr-o zi...Andrei a decis ca doreste sa se concentreze pe alte proiecte personale. trandafir.gif

oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
mia22_ro
trandafir.gif

crybaby.gif crybaby.gif crybaby.gif
Alondra
Mda..deci a bagat divort de noi si noi nici macar n-am semnat! rolleyes.gif

liwlol.gif doh.gif
mia22_ro
QUOTE(Alondra @ Sep 3 2010, 05:10 PM) *

liwlol.gif doh.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Lili
QUOTE(Alondra @ Sep 3 2010, 05:10 PM) *

liwlol.gif doh.gif

Poate pentru ca ati ramas ...prieteni! trandafir.gif
gabrielle2003
trandafir.gif

Lili ca de obicei ...dragutza in toate raspunsurile trandafir.gif
Mie nu imi ramane decat sa ii doresc mult succes in tot ce face si sunt sigura ca nu are cum sa ne uite. notworthy.gif
Sunt convinsa ca va reveni aici chiar si in alte forme rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.