Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Ce Te-a Facut Fericita Azi!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Intre noi, femeile
Sara1
Dragele mele, trebuia neaparat sa deschid topicul acesta, sa impartasesc cu voi bucuria,emotia, mindria de a fii mama-lui Tom in cazul acesta! La noi duminica este ziua mamei, si au organizat o sarbatoare la scoala cu copiii, au invitat mamele, bunicile, au pus copilasii pe scena si ne-au cintat vreo 8 cintecele in care ne-au declarat dragostea lor si multumirea pentru ceea ce facem noi pentru ei! De prisos sa va spun ca eram cu aparatul de fotografiat intr-o mina, cu camera de filmat in cealata si cu noduri imense de emotie si lacrimi in git!!! Doamne ce moment Dumnezeiesc, cind il vezi acolo sus pe scena, uitindu-se in ochii tai si cintindu-ti! SI era ce mai frumos, cel mai inalt si cel mai bine facut si simteam ca nu mai imi incap in piele de mindrie si fericire!!! Imi venea sa strig "E AL MEU...EU L-AM FACUT!!! super.gif "
Va dati seama ca celelalte mame simteau exact acelasi lucru ca si mine! Era acolo un zimbet total, toata lumea mergea pe virfuri, rar, se intorceau unii inspre altii, plecau capul si zimbeau ca salut-ce mai, piticii astia au avut un efect magic asupra tuturor-dintr-o data mamicile erau relaxate, incintate, aranjate, emotionate....iar piticii erau imbracati in pantaloni inchisi si camasi albe-prima data in viata lui cind Tom nu numai ca a acceptat o camasa, dar o si purta cu mindrie-iar fetitele in rochite de zinite!!!Dar....cum va spunea, al meu era CEL MAI FRUMOS!!!! O sa va pun si poze, cind o sa ajung acasa si le descarc!!!! Va pup pe toate si va doresc cit mai multe momente din astea de la comorile voastre!!! super.gif partners.gif love1.gif
PS: Nu v-am spus, dar asta a fost prima serbare din viata mea de mama, asa ca sunt indreptatia la reactia pe care o am, nu? bere.gif
meaw_ela
Ce randuri pline de emotzie...scumpa Sara m-ai transportat alaturi de tine si mai mult, m-ai trimis in viitor..fara sa vreau mi-am imaginat totul cu ochii deschishi...eram mandra de Nikolas si Maja....si ei erau cei mai frumoshi de acolo....LOL...Cred ca in acel moment o sa ma gandesc si la tine- asa de bine ai descris totul. Prima serbare este de neuitat. Bucura-te din toata inima si inveseleste-ne si pe noi- esti contagioasa scumpa mea- te pup mamica dulce ce esti si iti pup si baietzii tai fabuloshi!sa-ti mai spun ca asteptam poze ? partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
ruxy
QUOTE(Sara1 @ May 7 2010, 08:52 PM) *
Dragele mele, trebuia neaparat sa deschid topicul acesta, sa impartasesc cu voi bucuria,emotia, mindria de a fii mama-lui Tom in cazul acesta! La noi duminica este ziua mamei, si au organizat o sarbatoare la scoala cu copiii, au invitat mamele, bunicile, au pus copilasii pe scena si ne-au cintat vreo 8 cintecele in care ne-au declarat dragostea lor si multumirea pentru ceea ce facem noi pentru ei! De prisos sa va spun ca eram cu aparatul de fotografiat intr-o mina, cu camera de filmat in cealata si cu noduri imense de emotie si lacrimi in git!!! Doamne ce moment Dumnezeiesc, cind il vezi acolo sus pe scena, uitindu-se in ochii tai si cintindu-ti! SI era ce mai frumos, cel mai inalt si cel mai bine facut si simteam ca nu mai imi incap in piele de mindrie si fericire!!! Imi venea sa strig "E AL MEU...EU L-AM FACUT!!! super.gif "
Va dati seama ca celelalte mame simteau exact acelasi lucru ca si mine! Era acolo un zimbet total, toata lumea mergea pe virfuri, rar, se intorceau unii inspre altii, plecau capul si zimbeau ca salut-ce mai, piticii astia au avut un efect magic asupra tuturor-dintr-o data mamicile erau relaxate, incintate, aranjate, emotionate....iar piticii erau imbracati in pantaloni inchisi si camasi albe-prima data in viata lui cind Tom nu numai ca a acceptat o camasa, dar o si purta cu mindrie-iar fetitele in rochite de zinite!!!Dar....cum va spunea, al meu era CEL MAI FRUMOS!!!! O sa va pun si poze, cind o sa ajung acasa si le descarc!!!! Va pup pe toate si va doresc cit mai multe momente din astea de la comorile voastre!!! super.gif partners.gif love1.gif
PS: Nu v-am spus, dar asta a fost prima serbare din viata mea de mama, asa ca sunt indreptatia la reactia pe care o am, nu? bere.gif

Esti minunata Sara..ai reusit sa ne transmiti emotiile din plin...astept cu drag fotografiile de la serbare partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif m-am intors putin in timp si pentru asta iti multumesc partners.gif
USA
Iubitca mea.......Doamne ce fericita esti, ca te simt in fiecare vorbulita.....si ai si de ce..cu asa baietii cum nu.....abia astept parka si yo sa ajung acolo..mai e putintel.....pupik la ginerelul meu delicios...si inca unul de la Babys ..astept poze..
abcddd
QUOTE(Sara1 @ May 7 2010, 07:52 PM) *
Dragele mele, trebuia neaparat sa deschid topicul acesta, sa impartasesc cu voi bucuria,emotia, mindria de a fii mama-lui Tom in cazul acesta! La noi duminica este ziua mamei, si au organizat o sarbatoare la scoala cu copiii, au invitat mamele, bunicile, au pus copilasii pe scena si ne-au cintat vreo 8 cintecele in care ne-au declarat dragostea lor si multumirea pentru ceea ce facem noi pentru ei! De prisos sa va spun ca eram cu aparatul de fotografiat intr-o mina, cu camera de filmat in cealata si cu noduri imense de emotie si lacrimi in git!!! Doamne ce moment Dumnezeiesc, cind il vezi acolo sus pe scena, uitindu-se in ochii tai si cintindu-ti! SI era ce mai frumos, cel mai inalt si cel mai bine facut si simteam ca nu mai imi incap in piele de mindrie si fericire!!! Imi venea sa strig "E AL MEU...EU L-AM FACUT!!! super.gif "
Va dati seama ca celelalte mame simteau exact acelasi lucru ca si mine! Era acolo un zimbet total, toata lumea mergea pe virfuri, rar, se intorceau unii inspre altii, plecau capul si zimbeau ca salut-ce mai, piticii astia au avut un efect magic asupra tuturor-dintr-o data mamicile erau relaxate, incintate, aranjate, emotionate....iar piticii erau imbracati in pantaloni inchisi si camasi albe-prima data in viata lui cind Tom nu numai ca a acceptat o camasa, dar o si purta cu mindrie-iar fetitele in rochite de zinite!!!Dar....cum va spunea, al meu era CEL MAI FRUMOS!!!! O sa va pun si poze, cind o sa ajung acasa si le descarc!!!! Va pup pe toate si va doresc cit mai multe momente din astea de la comorile voastre!!! super.gif partners.gif love1.gif
PS: Nu v-am spus, dar asta a fost prima serbare din viata mea de mama, asa ca sunt indreptatia la reactia pe care o am, nu? bere.gif

Doamne ce cuvinte frumoase si cata emotzie ne impartasesti....sa iti traiasca printul si sa ai parte de cat mai multe momente dinastea tzuc.gif
laura83
Sara iuibita, cata emotie in randurile tale.....ai un copilas extraordinar.....si bineinteles cel mai inalt si frumos.....te pupacesc rolleyes.gif
Mih@ela
Frumos topic ,Sara iubita!!!Intr-adevar,ce poate fi mai frumos decat sa te bucuri pentru copilul tau!Este o fericire imensa!!Imi si imaginez prezenta fascinanta a lui Tom! smile.gif
Sa fiu si eu in pas cu topicul,ce m-a fericit azi pe mine?Ca super.gif m-am simtit bine !!!!Dupa 3 zile de bolit,dupa o indigestie!!! wacko.gif Ce bine e sa iti fie bine! yes.gif A,si azi m-a mai fericit ca mi-a iesit tortul.. biggrin.gif mai bun decat ultimul facut.. biggrin.gif
Pupici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mikaell
Woaw, Sara ,ce frumos ai descris toata emotia,bucuria,fericirea...ai vorbit ca o adevarata mamica...bravo eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Ps :Astept cu nerabdare pozele smile.gif
marimaria
Asa ma simt si eu cand pitica mea are serbare.....offff Doamne mandria de a fi mama e mare.....fiecare copil e opera de arta a fiecarei mame.
Hip, hip, uraaaaaaaaaa pt Tom si Sara!
Sara1
QUOTE(meaw_ela @ May 7 2010, 11:41 AM) *
Ce randuri pline de emotzie...scumpa Sara m-ai transportat alaturi de tine si mai mult, m-ai trimis in viitor..fara sa vreau mi-am imaginat totul cu ochii deschishi...eram mandra de Nikolas si Maja....si ei erau cei mai frumoshi de acolo....LOL...Cred ca in acel moment o sa ma gandesc si la tine- asa de bine ai descris totul. Prima serbare este de neuitat. Bucura-te din toata inima si inveseleste-ne si pe noi- esti contagioasa scumpa mea- te pup mamica dulce ce esti si iti pup si baietzii tai fabuloshi!sa-ti mai spun ca asteptam poze ? partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Draga mea, mai ai putiiin, la un colt si o sa inceapa printesa Maja gradi si o sa traiesti si tu momente din astea fantatice!!!
Ma bucur ca am trezit in tine anticiparea impletita cu nerabdare pentru o si mai mare fericire...daca era posibil! tzuc.gif

QUOTE(ruxy @ May 7 2010, 11:55 AM) *
Esti minunata Sara..ai reusit sa ne transmiti emotiile din plin...astept cu drag fotografiile de la serbare partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif m-am intors putin in timp si pentru asta iti multumesc partners.gif

Sunt fericita ca am reusit sa te reintroduc in starea pe care am trait-o eu azi pentru prima data! E minunat ca existati si ca putem impartasi si momentele fericite, ne intilnim in acelasi punct al emotiilor, vorbim acelasi limbaj al sufletului de mamica!!!Pupici multi celui care te-a facut mindra de atitea ori!! love1.gif

QUOTE(USA @ May 7 2010, 12:14 PM) *
Iubitca mea.......Doamne ce fericita esti, ca te simt in fiecare vorbulita.....si ai si de ce..cu asa baietii cum nu.....abia astept parka si yo sa ajung acolo..mai e putintel.....pupik la ginerelul meu delicios...si inca unul de la Babys ..astept poze..


Eii, cuscrulita draga, sa stii ca sunt eu nebuna, dar de data asta chiar era cel mai cel de acolo! Ai fii fost mindra!!! Abia astept sa traiesti si tu bucurii din astea inaltatoare, sunt cele mai minunate cadouri pe care le putem primii in viata asta!! Pupici multi din aprtea mea si a cavalerului meu, pentru mami si Babys!:tzuc: wub.gif
QUOTE(abcddd @ May 7 2010, 12:27 PM) *
Doamne ce cuvinte frumoase si cata emotzie ne impartasesti....sa iti traiasca printul si sa ai parte de cat mai multe momente dinastea tzuc.gif

Multumesc de urari si bine ai venit!!!Sa de-a DD ca toate sa avem parte de cit mai multe momente din astea! Poate ne povestesti mai multe despre tine! trandafir.gif
Sara1
QUOTE(Mih@ela @ May 7 2010, 12:35 PM) *
Frumos topic ,Sara iubita!!!Intr-adevar,ce poate fi mai frumos decat sa te bucuri pentru copilul tau!Este o fericire imensa!!Imi si imaginez prezenta fascinanta a lui Tom! smile.gif
Sa fiu si eu in pas cu topicul,ce m-a fericit azi pe mine?Ca super.gif m-am simtit bine !!!!Dupa 3 zile de bolit,dupa o indigestie!!! wacko.gif Ce bine e sa iti fie bine! yes.gif A,si azi m-a mai fericit ca mi-a iesit tortul.. biggrin.gif mai bun decat ultimul facut.. biggrin.gif
Pupici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Pai se cerea un astfel de topic, iar eu dadeam pe dinafara sa va spun repede si nu aveam unde! blush.gif
Ma bucur din suflet ca iti este bine si asa sa ramina! Va pupam cu drag albastrei iubiti si poze pun cit ce mi se incarca bateria camerei ca sa le pot descarca de pe ea pe computer!!! Si....tare as hali o felie din tortul tau, ar fii ca motul pe prajitura mea de azi!!! tzuc.gif
QUOTE(Mikaell @ May 7 2010, 12:38 PM) *
Woaw, Sara ,ce frumos ai descris toata emotia,bucuria,fericirea...ai vorbit ca o adevarata mamica...bravo eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Ps :Astept cu nerabdare pozele smile.gif

Iubita mea, voi cele care m-ati citit, m-ati fii intele si din 2 cuvinte, pentru ca in realitate nu e nevoie de prea multe atunci cind incercam sa redam ceea ce simtim fata de nostrii! Va pup cu drag delicatele mele! Si pozele cit de curind!! wub.gif

QUOTE(marimaria @ May 7 2010, 12:43 PM) *
Asa ma simt si eu cand pitica mea are serbare.....offff Doamne mandria de a fi mama e mare.....fiecare copil e opera de arta a fiecarei mame.
Hip, hip, uraaaaaaaaaa pt Tom si Sara!

Hip, Hip Maria si Ileana Cosinzeana ei!!!! wub.gif Deci o sa tot traiesc zile din astea incredibile, cu ocazia fiecarei serbari? Ce bine, caci sincera, ma simteam putin vinovata, caci David inca nu a avut o asemenea serbare si m-a coplesit atit de tare fericirea azi, incit ma gindeam ca o s-a consumat si nu mi-a mai ramas destula si pentru mic! Si daaa, fiecare copil e opera mamei sale, iar eu am doua opereeee....mama-mama! M-am dus acasa dupa ce l-am luat pe Toto de la scoala si am inceput sa invat cintecele pe care le-a cintat, si mi le spunea cu atita bucurie si am decis ca o sa-l invatam si pe David si o sa fim ca familia din Sunetul Muzicii-cintind si dansind! Yupiiii, ce stare minunata am!!! Va pupam cu drag mama si baietii! love1.gif
Sara1
QUOTE(laura83 @ May 7 2010, 12:30 PM) *
Sara iuibita, cata emotie in randurile tale.....ai un copilas extraordinar.....si bineinteles cel mai inalt si frumos.....te pupacesc rolleyes.gif

Asa, asa, tu stii ca e extraordinar si cel mai inalt si cel mai ce...si sa stii ca eu vreau ca Raisa sa cistige, asa ca stau lipita de calculator. Pupacim tare 3 fete frumoase !!! wub.gif
Sara1
Si acum fetelor, sper ca vom, fii foarte active pe topicul asta, sa ne concentram pe ceea ce ne aduce bucurie, o stare buna, fericire! yes.gif
meaw_ela
O sa va arat ce imi aduce mie cea mai pura fericire...in fiecare zi:
Sara1
QUOTE(meaw_ela @ May 7 2010, 03:55 PM) *
O sa va arat ce imi aduce mie cea mai pura fericire...in fiecare zi:

Da! E de inteles! Nici nu se poate ceva mai pur si mai sublim!! wub.gif
Alondra
Sara, felicitari din inima, esti o mamica grozava! eusa_clap.gif
Sa-ti traiasca baietii! love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Sara1
QUOTE(Alondra @ May 7 2010, 11:09 PM) *
Sara, felicitari din inima, esti o mamica grozava! eusa_clap.gif
Sa-ti traiasca baietii! love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumesc mult, iubita mea! Ma straduiesc si eu!!! tzuc.gif
Sara1
Vin cu pozele despre care v-am spus:
Tocmai ii aranja pe scarile scenei:

asa aratau gata aranjati:





cu prietenul lui preferat:

Sara1
cu bunica(mama mea):

cu mama:

si cadourile pe care le-am primit:
poza desenata de Toto unde sunt eu cu el-iar David s-a suparat ca pe el de ce nu l-a desenat acolo:

Posterul cu poezia, minuta lui si dedicatie scrisa de el; de cite ori cetesc poezia, ma umflu de plins:

Punguta de la David:

si cutiuta pe care David a decorat-o pentru mine:



Acuma ca v-am aratat comorile mele, nu-mi ramine decit sa va pup! floare2.gif
Sara1
Haideti fetelor, ca doar n-oi fii eu singura fericita!!! Ce s-a mai intimplat bun si minunat in viata voastra? yes.gif
Sara1
Nimeni? Sper ca nu s-a dus toata lumea sa scrie la Ce te-a suparat azi!!! nono.gif
laura83
QUOTE(Sara1 @ May 11 2010, 07:51 PM) *
Nimeni? Sper ca nu s-a dus toata lumea sa scrie la Ce te-a suparat azi!!! nono.gif

Azi m-a facut fericita faptul ca nu a mai facut Karina febra si nu o mai doare spatele notworthy.gif
Sara1
QUOTE(laura83 @ May 11 2010, 10:34 AM) *
Azi m-a facut fericita faptul ca nu a mai facut Karina febra si nu o mai doare spatele notworthy.gif

Ce bine ca nu mai are febra Karinusa! Dar...spatele, nu e prea mica pentru dureri de spate? unsure.gif hug.gif
laura83
QUOTE(Sara1 @ May 11 2010, 08:37 PM) *
Ce bine ca nu mai are febra Karinusa! Dar...spatele, nu e prea mica pentru dureri de spate? unsure.gif hug.gif

Din pacate e prea mica....dar nazdravaniile troneaza....a cazut pe scari la mama si a fost suspecta de fractura de coloana......dar DD a tzinut cu noi si a scapat....acum mai este doar durerea loviturii oFloare1.gif
meaw_ela
Frumos Tom... cel mai frumos de acolo fara indoiala iar de cadou- jos palaria!!!!!Pupici parfumatzi!!!


de ziua Mamei- Maja mi-a facut cadou acest desen facut de ea...singurica !M-a chemat apoi in camera si mi-a aratat.... crybaby.gif anima1.gif
Azi le-am incarcat pe calculator asaca va arat si voua....
meaw_ela
QUOTE(laura83 @ May 11 2010, 01:40 PM) *
Din pacate e prea mica....dar nazdravaniile troneaza....a cazut pe scari la mama si a fost suspecta de fractura de coloana......dar DD a tzinut cu noi si a scapat....acum mai este doar durerea loviturii oFloare1.gif

Va trimitem cele mai calde imbratzishari sa-i treaca mai repede. scumpa de ea! Accidenrtele sunt destul de dese in copilarie....din pacate ... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
Sara1
QUOTE(laura83 @ May 11 2010, 10:40 AM) *
Din pacate e prea mica....dar nazdravaniile troneaza....a cazut pe scari la mama si a fost suspecta de fractura de coloana......dar DD a tzinut cu noi si a scapat....acum mai este doar durerea loviturii oFloare1.gif

OMG!!! Deci si fetitele sunt la fel??? Nici tu nu poti sta linistita? wacko.gif Imi pare rau sa aud ca a trecut prin asta, dar slava DD ca a scapat fara urmari grave! hug.gif
Sara1
QUOTE(meaw_ela @ May 11 2010, 10:44 AM) *
Frumos Tom... cel mai frumos de acolo fara indoiala iar de cadou- jos palaria!!!!!Pupici parfumatzi!!!
de ziua Mamei- Maja mi-a facut cadou acest desen facut de ea...singurica !M-a chemat apoi in camera si mi-a aratat.... crybaby.gif anima1.gif
Azi le-am incarcat pe calculator asaca va arat si voua....

Intoarcem pupicii parfumati!!!! Si multumesc ca esti de acord cu mine in privinta lui Tom! floare2.gif
Cit despre Maja, e minunata si talentata-cum stie ea sa scrie-si e micuta!!!Sa o pupi special din partea mea si sa-i spui ca i-am admirat desenul si am fost mindra de ea!!! wub.gif
ruby
rezultatele de la testele de mate si germana ,ale puiului meu !
Sara1
QUOTE(ruby @ May 11 2010, 10:59 AM) *
rezultatele de la testele de mate si germana ,ale puiului meu !

Bravo! Da-ne detalii!! E primul in clasa? oFloare.gif
meaw_ela
QUOTE(Sara1 @ May 11 2010, 01:53 PM) *
Intoarcem pupicii parfumati!!!! Si multumesc ca esti de acord cu mine in privinta lui Tom! floare2.gif
Cit despre Maja, e minunata si talentata-cum stie ea sa scrie-si e micuta!!!Sa o pupi special din partea mea si sa-i spui ca i-am admirat desenul si am fost mindra de ea!!! wub.gif

I-am zis si a zis ca ti-a multzumit. Eu stiu ca scrie deja destul de bine..mai ales cuvintele simple, asa ca nu m-a shocat cu ce era scris .ci cu gestul....ca tati a intrebat-o ce cadou o sa-mi faca...si dimineatza nu avea nimic pregatit dar pe seara dupa ce ne-am intors mi-a arata ce a facut in cateva minute.....Eu nu ma asteptam la nimic. Tati nu e creativ casa stea langa ea...LOL...si daca la gradinitza inca nu a ajuns... desenul este pasiunea ei. Sunt f mandra de ea!!!!Am pus poze cu ea proaspete in blog. notworthy.gif pupici frumoshilor si tie!!!! tzuc.gif
Sara1
QUOTE(meaw_ela @ May 11 2010, 11:10 AM) *
I-am zis si a zis ca ti-a multzumit. Eu stiu ca scrie deja destul de bine..mai ales cuvintele simple, asa ca nu m-a shocat cu ce era scris .ci cu gestul....ca tati a intrebat-o ce cadou o sa-mi faca...si dimineatza nu avea nimic pregatit dar pe seara dupa ce ne-am intors mi-a arata ce a facut in cateva minute.....Eu nu ma asteptam la nimic. Tati nu e creativ casa stea langa ea...LOL...si daca la gradinitza inca nu a ajuns... desenul este pasiunea ei. Sunt f mandra de ea!!!!Am pus poze cu ea proaspete in blog. notworthy.gif pupici frumoshilor si tie!!!! tzuc.gif

Pai chiar ai de ce sa fii mindra!!! yes.gif tzuc.gif
laura83
QUOTE(meaw_ela @ May 11 2010, 08:46 PM) *
Va trimitem cele mai calde imbratzishari sa-i treaca mai repede. scumpa de ea! Accidenrtele sunt destul de dese in copilarie....din pacate ... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif



QUOTE(Sara1 @ May 11 2010, 08:50 PM) *
OMG!!! Deci si fetitele sunt la fel??? Nici tu nu poti sta linistita? wacko.gif Imi pare rau sa aud ca a trecut prin asta, dar slava DD ca a scapat fara urmari grave! hug.gif

va multumesc pt gandurile frumoase notworthy.gif
meaw_ela
AZI voi m-ati facut fericita. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
USA
Am aflat ca....cea mai buna prietena a mea din tara...a obtinut o bursa la Bruxelles......nu mai pot de fericita......e o fata de miliarde...ce ma bucur ptr ea....va pleca in septembrie...dar apucam sa ne vedem....IPIIIIIIIIIIIIIIIII nanner.gif nanner.gif super.gif super.gif super.gif super.gif
Sara1
QUOTE(meaw_ela @ May 18 2010, 04:56 PM) *
AZI voi m-ati facut fericita. notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif


Tu esti o mare scumpa....si cu copiii tai! love1.gif

QUOTE(USA @ Jun 22 2010, 10:18 AM) *
Am aflat ca....cea mai buna prietena a mea din tara...a obtinut o bursa la Bruxelles......nu mai pot de fericita......e o fata de miliarde...ce ma bucur ptr ea....va pleca in septembrie...dar apucam sa ne vedem....IPIIIIIIIIIIIIIIIII nanner.gif nanner.gif super.gif super.gif super.gif super.gif

Minunat!!! Acum aveti unde trage in vacanta viitoare, cind va veti duce la Bruxelles! wink.gif
cristina321711
Alexandra azi m-a facut fericita..a avut serbarea de sfarsit de an si a fost super super.gif
USA
Sarutul micutei mele la prima ora...de obicei trag de ea sa o trezesc..insa azi a venit langa mine in pat si mi-a dat un pupik dulce off....ma topesc toata e o dulceata vie! blush.gif tzuc.gif hug.gif yes.gif yes.gif
Sara1
QUOTE(Sara1 @ May 10 2010, 01:35 PM) *
cu bunica(mama mea):


Acuma ca v-am aratat comorile mele, nu-mi ramine decit sa va pup! floare2.gif


USA scumpa mea, tu m-ai facut fericita azi, ca ai adus topicul asta pe prima pagina si in felul asta l-am luat la frunzarit, am citit prima mea postare si am revazut poza de mai sus, chipul sfintei mele mame, de care imi e atit de dor!!! Pling!
mela81
Am reusit sa ma loghez!
PS Multumesc frumos Diana pentru ajutor!
USA
QUOTE(Sara1 @ Aug 26 2011, 12:37 AM) *
USA scumpa mea, tu m-ai facut fericita azi, ca ai adus topicul asta pe prima pagina si in felul asta l-am luat la frunzarit, am citit prima mea postare si am revazut poza de mai sus, chipul sfintei mele mame, de care imi e atit de dor!!! Pling!

trandafir.gif trandafir.gif ptr mamyca ta...sunt sigura ca va lumineaza de unde este cu enorma iubire...pupik cuscrulita! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Sara1
QUOTE(USA @ Aug 26 2011, 07:06 AM) *
trandafir.gif trandafir.gif ptr mamyca ta...sunt sigura ca va lumineaza de unde este cu enorma iubire...pupik cuscrulita! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

Iti multumesc draga mea cu inima mare si calda!!! love1.gif floare2.gif
Mih@ela
QUOTE(Sara1 @ May 10 2010, 10:35 PM) *
cu bunica(mama mea):

Frumoasa mamica ai ,Sara si e o fericita vazandu-va,acolo unde este ea! hug.gif tzuc.gif
Sara1
QUOTE(Mih@ela @ Aug 26 2011, 12:34 PM) *
Frumoasa mamica ai ,Sara si e o fericita vazandu-va,acolo unde este ea! hug.gif tzuc.gif

Da! crybaby.gif Multumesc, draga mea! trandafir.gif
giulia_0319
QUOTE(Sara1 @ Aug 26 2011, 11:19 PM) *
Da! crybaby.gif Multumesc, draga mea! trandafir.gif



te imbratisez cu muuuult drag, scumpa mea... oFloare1.gif hug.gif
Sara1
QUOTE(giulia_0319 @ Aug 27 2011, 06:59 AM) *
te imbratisez cu muuuult drag, scumpa mea... oFloare1.gif hug.gif

Multumesc, Giulia draga! floare2.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.