Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Virus Foto
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Din internet adunate
marimaria
E posibil sa primiti prin messenger de la cunostinte un mesaj de tipul "foto?" urmat de un link
Nu deschideti e un virus de tip trojan care se raspandeste la toata lista de prieteni.
pustiks
QUOTE(marimaria @ May 5 2010, 10:35 PM) *
E posibil sa primiti prin messenger de la cunostinte un mesaj de tipul "foto?" urmat de un link
Nu deschideti e un virus de tip trojan care se raspandeste la toata lista de prieteni.

Eu am primit zilele trecute, am incercat sa-l deschid si-mi cerea sa dau run, asa ca l-am inchis. Dau acum scanare la calculator. doh.gif
laura83
si eu ma primit de la foarte multi, dar nu am deschis ca eu m-am ars saptamana trecuta cu un virus puternic asa ca acum suflu si in iaurt oFloare1.gif
ruby
ieri si eu de la o prietena cu care nu mai vorbisem de vreo jumatate de an ...am dat sa deschid si a primit advertisment ca nu e pagina sigura si m-am oprit la timp! imi venea sa o sterg din lista ,ca trimitea necontenit .apoi mi-a zis ca ea nu facea nimic ,nici macar la cop nu era asezata ,intra automat ...groaznic !atentie mare .intrebati ,inainte sa deschideti ,daca persoana in cauza v-a trimis foto sau nu !
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.