Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Mitzifloi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog andreeak
andreeak
Buna ,eu sunt Maria dar mama ma alinta Mitzifloi pt ca atunci cand eram mai mica semanam cu pisica unchiului meu pe care o cheama asa.M-am nascut pe 14 aprilie 2009 ,2850gr si 49 cm.

andreeak
2 saptamani

1 luna

2 luni

3 luni

4 luni

5 luni

andreeak
6 luni

7 luni

8 luni

9 luni


10luni


11 luni

Alondra
Mi-a placut sa vad evolutia lui Mitzifloi wub.gif ( ce porecla haioasa laugh.gif ) ce mare s-a facut!
Sa va traiasca, la fel si fratiorul...sunt 2 ingerasi! love1.gif
dolly3
e o fetita superba, cu un fratior pe masura ! trandafir.gif sa va traiasca ! smile.gif
andreeak
QUOTE(Alondra @ Apr 12 2010, 12:34 PM) *
Mi-a placut sa vad evolutia lui Mitzifloi wub.gif ( ce porecla haioasa laugh.gif ) ce mare s-a facut!
Sa va traiasca, la fel si fratiorul...sunt 2 ingerasi! love1.gif



QUOTE(dolly3 @ Apr 12 2010, 01:19 PM) *
e o fetita superba, cu un fratior pe masura ! trandafir.gif sa va traiasca ! smile.gif

notworthy.gif notworthy.gif multumim !
anastasia80
Doamne ce frumos e sa vezi evolutia unui copil. E o scumpica inca de cand a venit pe lume, o sa ai mami de furca cand s-o face mare. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
anastasia80
LA MULTI ANI MITZIFLOI, SA CRESTI MARE SI SANATOASA!!!
andreeak
Multumim notworthy.gif

Am 1 an bananab.gif


andreeak

Lusha&Zbenguica
un Mitzifloi foarte frumos smile.gif sa va traiasca !!!!
maria_corina29
tare frumoasa printesa ta...iar poza in care sunt ei amandoi e superba... ai doi copii minunati, sa va dea bunul DD multa multa sanatate voua sa aveti grija de ei iar lor...tot binele din lume!!!!!
andreeak

anastasia80
QUOTE(andreeak @ May 21 2010, 04:58 PM) *



UITE CA AI GASIT PALARIOARA MAI MAMI. tzuc.gif PRINTESUCA MICA SI FRUMOASA.
andreeak
Noroc cu tine trandafir.gif
danutza75
QUOTE(andreeak @ Apr 12 2010, 11:24 AM) *
5 luni


Toate pozele cu printesa sunt frumoase, dar asta cu amandoi m-a cucerit ! Doi pui frumosi ( sper sa pot si eu peste cativa ani sa va arat astfel de poze, cu doi pui) tzuc.gif
andreeak








andreeak



maria_corina29
SUNT DOI FRUMOSI PUII TAI, TARE DRAG MI-E DE EI, MARIA E RAPITOARE....MI-AU PLACUT ENORM DE MULT POZELE..SA STII CA E NALTUTA PT VARSTA EI MARIA, DE FAPT SI DANUT LA FEL...
FOARTE MULT IMI PLACE ATMOSFERA DIN FAMILIA VOASTRA...SE VEDE CA TII MORTIS SA-TI DISTREZI COPIII, DISTRACTIA PE PRIMUL LOC...CRED CA SUNT FERICITI AMANDOI SI TU PE LANGA EI...I-AI SURPRNS IN CELE MAI NASTRUSNICE IPOSTAZE...
meaw_ela
Superbi copii ai...Mitzi m-a vrajit de tot. pe cat creste pe atat se face mai frumoasa iar Danutz e fermecator!! O familie foarte frumoasa!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
andreeak
1 an si 5 luni





Miha27X
Ma cuprind emotiile cand pot sa vad evolutia unui copil de la inceput , pas cu pas.....sper sa pot face si eu asta intro buna zi
Sa-ti traiasca - ai niste copii tare frumosi!
andreeak
QUOTE(mykyiy81 @ Oct 2 2010, 06:25 PM) *
Ma cuprind emotiile cand pot sa vad evolutia unui copil de la inceput , pas cu pas.....sper sa pot face si eu asta intro buna zi
Sa-ti traiasca - ai niste copii tare frumosi!

Multumesc frumos notworthy.gif trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.