Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Atrofia Cerebrala
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Sanatate - sfaturi si experiente
cristal
Buna,fetelor.Mama tocmai a fost diagnosticata cu atrofie cerebrala in urma unui tomograf.Sunt ff speriata si am inteles de pe net ca nu exista cura si incet boala degenereaza in dementa.Tot pe net am aflat ca acupunctura ar putea ajuta in cazurile in care boala nu e generalizata.In cazul mamei e vorba de o portiune mica din creier care nu se mai oxigeneaza corect.Eu tot mai sper sa existe vre-un leac..Daca ati intalnit vre-un caz asemanator sau ati auzit de ceva remedii va rog mult sa impartasiti cu mine din ce stiti.O seara buna tuturor
iulliana
da,eu am 2 cazuri in familie.si presupun ca foarte multi oameni,de la o anumita virsta au asa ceva,dar nu stiu pentru ca nu se consulta.
acupunctura-eu am facut la viata mea destula si chiar cunoasc un acupunctor bun,dar nimeni nu facea pentru asa ceva.
mai degraba exista tratam.de sustinere-ca si in cazurile rudelor mele-de la psihiatru,neurolog,neurochirurg.
tratam.se face individualizat.lunar merg si le iau tratam.
deci,la psihiatru e de mers.din experienta rudelor mele.
mia22_ro
IMI PARE TARE RAU...
AM INTRAT DE GOOGLE AICI http://www.reclama/Leziuni-ale-...a-cerebrala_337
MA GANDESC CA DACA NU ESTE ASA DE AVANSAT POATE SUNT SANSE...CINE STIE...AVEM UN DUMNEZEU MARE!!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.