Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Album Poze
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Miha79
Pagini: 1, 2
Miha79
am crescut suntem baieti mari si avem 4 ani bananab.gif bananab.gif

cu mami care e tare mandra de noi


poza de grup cu copiii


cu tortul care a fost delicios




Miha79
azi am avut sedinta foto









un Sebi foarte serios

si un Darius zambaret
Mih@ela
Miha mea draga,ma bucur sa vad ca inca imi pot clati ochii cu ochiosii mei frumosi!!!!(scosesei pozele..) occasion.gif Sa-i pupe mama pe ei de frumosi!La multi ani,si aici,si tot ce iti doresti pentru ei sa se implineasca! trandafir.gif Mniam mniam tortuletul!!!!!Pup la mami frumoasa! trandafir.gif partners.gif partners.gif
meaw_ela
MAJA A RAMAS UITANDU-SE LA EI SI LA TORTURI...LE-A URAT "HAPPY BIRTHDAY!!!" ! SUNT ABSOLUT FERMECATORI! SUNTETZI BINECUVANTATZI! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif
Mikaell
La multi ani,printisori frumosi!!!Sa cresteti mari,sanatosi , sa aveti parte de tot binele din lume si sa ramaneti uniti toata viata si s-o bucurati pe mami in fiecare clipa!!!Tortuletele au fost super frumoase si cred ca la fel de gustoase!!! yami.gif
manu1981
La multi ani micutilor cavaleri! Sunt tare draguti amandoi! Sa va traiasca si sa va bucurati de fiecare clipa alaturi de ei! occasion.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Foarte faine tortuletele! Cred ca au fost si foarte bune yami.gif
Miha79
QUOTE(Mih@ela @ Feb 16 2010, 07:26 PM) *
Miha mea draga,ma bucur sa vad ca inca imi pot clati ochii cu ochiosii mei frumosi!!!!(scosesei pozele..) occasion.gif Sa-i pupe mama pe ei de frumosi!La multi ani,si aici,si tot ce iti doresti pentru ei sa se implineasca! Mniam mniam tortuletul!!!!!Pup la mami frumoasa!

Multumim Miha mea draga hug.gif trandafir.gif
mai pun si eu din cand in cand cate o poza cu ei dar sa sti ca de albastrelu tau mi dor tare ca nu l-am vazut demult si nici pe tine asa ca astept poze si cu voi .....da?
va pup cu drag si dor tzuc.gif tzuc.gif



QUOTE(meaw_ela @ Feb 16 2010, 07:27 PM) *
MAJA A RAMAS UITANDU-SE LA EI SI LA TORTURI...LE-A URAT "HAPPY BIRTHDAY!!!" ! SUNT ABSOLUT FERMECATORI! SUNTETZI BINECUVANTATZI! partners.gif

Multumim Maja scupica partners.gif gemenii iti trimit cate un trandafir.gif trandafir.gif si multi multi pupici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ela va pupam si va iubim tzuc.gif wub.gif


QUOTE(Mikaell @ Feb 16 2010, 07:39 PM) *
La multi ani,printisori frumosi!!!Sa cresteti mari,sanatosi , sa aveti parte de tot binele din lume si sa ramaneti uniti toata viata si s-o bucurati pe mami in fiecare clipa!!!Tortuletele au fost super frumoase si cred ca la fel de gustoase!!! yami.gif

Multumim trandafir.gif tzuc.gif

QUOTE(manu1981 @ Feb 16 2010, 07:49 PM) *
La multi ani micutilor cavaleri! Sunt tare draguti amandoi! Sa va traiasca si sa va bucurati de fiecare clipa alaturi de ei! ohmy.gif

Foarte faine tortuletele! Cred ca au fost si foarte bune yami.gif

multumim trandafir.gif tzuc.gif


Fetelor sa stiti ca torturile au fost delicioase yami.gif , unul a fost Tiramisu si unul Regina s-au topit rapid eating.gif eating.gif la cat au fost de bune
ruxy
QUOTE(Miha79 @ Feb 16 2010, 07:15 PM) *
am crescut suntem baieti mari si avem 4 ani bananab.gif bananab.gif

cu mami care e tare mandra de noi



QUOTE(Miha79 @ Feb 16 2010, 07:19 PM) *
azi am avut sedinta foto







Doamne Miha! Ce mami frumoasa esti si ce puiuti adorabili ai! ma topesc de dragul lor cand vad cum se iubesc! Asa sa ii tina DD...sunt minunati! Sa te bucuri de ei love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Miha79
QUOTE(ruxy @ Feb 17 2010, 03:09 PM) *
Doamne Miha! Ce mami frumoasa esti si ce puiuti adorabili ai! ma topesc de dragul lor cand vad cum se iubesc! Asa sa ii tina DD...sunt minunati! Sa te bucuri de ei love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif

Multumim iubita noastra ruxy love1.gif hug.gif
esti o scumpa partners.gif trandafir.gif si eu sper sa fie la fel de apropiati toata viata cum sunt acum si sa se iubeasca la fel de mult
te pupam dulce tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(Miha79 @ Feb 17 2010, 01:52 PM) *
Multumim Miha mea draga hug.gif trandafir.gif
mai pun si eu din cand in cand cate o poza cu ei dar sa sti ca de albastrelu tau mi dor tare ca nu l-am vazut demult si nici pe tine asa ca astept poze si cu voi .....da?
va pup cu drag si dor tzuc.gif

Multumim Maja scupica partners.gif gemenii iti trimit cate un trandafir.gif trandafir.gif si multi multi pupici
ela va pupam si va iubim :
Multumim
multumim
Fetelor sa stiti ca torturile au fost delicioase: , unul a fost Tiramisu si unul Regina s-au topit rapid eating.gif eating.gif la cat au fost de bu

partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Poze cu mine,nu prea curand..impactul e cam mare..brunet-blond.. anima1.gif
Mai vin la voi ,sper sa dau de noutati! oFloare.gif love1.gif
Miha79
QUOTE(Mih@ela @ Feb 22 2010, 10:24 PM) *
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Poze cu mine,nu prea curand..impactul e cam mare..brunet-blond.. anima1.gif
Mai vin la voi ,sper sa dau de noutati! oFloare.gif love1.gif


ei draga te-am vazut esti frumoasa oricum partners.gif

noutati
aici ma ajuta la bucatarie

Miha79
la salina la Turda

cu mami

cu mami si tati
Miha79
poze noi pentru cele carora le era dor de noi partners.gif
de azi, papam clatite

in curte cu bicicletele

asa dormim noi


ne iubim cum facem de obicei partners.gif


aici cu mami

si una cu mami singura

o seara frumoasa trandafir.gif
laura83
Sunteti superbi MIha!!! si ei ce iubaretziiii...mai rar asa baietzi...pupam dulce
Miha79
QUOTE(laura83 @ Apr 10 2010, 07:45 PM) *
Sunteti superbi MIha!!! si ei ce iubaretziiii...mai rar asa baietzi...pupam dulce

Multumim Laura trandafir.gif hug.gif tzuc.gif
sa sti ca acum de cand au crescut mai mari nu se mai bat asa des cum o faceau pana acum si se iubesc si se inteleg foarte bine sper sa-i tina DD asa uniti toata viata
mir0108
m-am retinut sa iti raspund inca o data la "bucatarie"desi ma tenta tare!ai 2 dragalasi!...ce bine ca ai bagat poze aici!sunteti tare frumosi ,plini de viata si de voie buna!
mami ...ma uitam acum la pozele voastre cu luisa...si discutam noi 2 ca trebuie sa fie o distractie la voi ,permaneeent! bananab.gif ...cum faci fatza cu 2 nastrusnici(sunt?)...ca dupa fetze vesele ce au..asa as crede! bananab.gif

o seara buna si voua! partners.gif
Mih@ela
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Ochiosii mei scumpi,cred ca iti sare inima cand ii vezi cum se iubesc!!!!!!!!!!!!!!!Esti super faina cu noua culoare!Frumoaso!!!! tzuc.gif partners.gif partners.gif Multumesc de poze!!!
Miha79
QUOTE(mir0108 @ Apr 10 2010, 07:58 PM) *
m-am retinut sa iti raspund inca o data la "bucatarie"desi ma tenta tare!ai 2 dragalasi!...ce bine ca ai bagat poze aici!sunteti tare frumosi ,plini de viata si de voie buna!
mami ...ma uitam acum la pozele voastre cu luisa...si discutam noi 2 ca trebuie sa fie o distractie la voi ,permaneeent! bananab.gif ...cum faci fatza cu 2 nastrusnici(sunt?)...ca dupa fetze vesele ce au..asa as crede! bananab.gif

o seara buna si voua! partners.gif

Multumim mir notworthy.gif trandafir.gif
e o distractie intradevar ...........cum fac fata cu ei ? pai sunt destul de cuminti in general si ma cam asculta , acum ca tot a venit caldura mai mult sunt prin curte la joaca si nu am treaba cu ei , jumate din zi sunt la gradinita asa ma mai relaxez si eu , in schimb iarna e mai greu ca tre sa stam in casa pentru ei ar fi ok daca ar sta toata ziua in fata televizorului ceea ce eu nu accept asa ca tre sa fiu prezenta in jocurile lor
multumim de vizita si va mai asteptam trandafir.gif
Miha79
QUOTE(Mih@ela @ Apr 10 2010, 08:07 PM) *
partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif Ochiosii mei scumpi,cred ca iti sare inima cand ii vezi cum se iubesc!!!!!!!!!!!!!!!Esti super faina cu noua culoare!Frumoaso!!!! tzuc.gif partners.gif partners.gif Multumesc de poze!!!

multumesc draga mea hug.gif notworthy.gif trandafir.gif tzuc.gif
ma bucur ca sunt asa apropiati si ca se iubesc sunt o fericita
pupa albastrelu scump tzuc.gif
maria26
cand ii vad asa.. nedespartiti si fericiti.. imi vine sa-i mananc..
sunteti o familie frumoasa! sa va traiasca minunile! trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(Miha79 @ Apr 10 2010, 09:20 PM) *
multumesc draga mea hug.gif notworthy.gif trandafir.gif tzuc.gif
ma bucur ca sunt asa apropiati si ca se iubesc sunt o fericita
pupa albastrelu scump tzuc.gif

Stii ,ma gandesc,daca as fi avut si eu doi,imi luam de-o grija,... biggrin.gif wub.gif Esti o fericita si o binecuvantata! hug.gif partners.gif partners.gif partners.gif Pupam si noi cu mare drag!
Mikaell
Ce superbi sunt,baieteii tai,Miha partners.gif Ce harnicuti sunt,si ce frumos dorm ei ,m-a amuzat tare. biggrin.gif ..Tot timpul am copatimit mamicile care au gemeni,dar cand ma uit la pozele cu puiutii tai,imi dau seama ca e o binecuvantare si mai ales pt ei e o mare bucurie deoarece,nu sunt singuri,se joaca impreuna ,fac toate lucrurile impreuna,e ceva minunat. wub.gif ..mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif hug.gif
Miha79
QUOTE(maria26 @ Apr 10 2010, 08:37 PM) *
cand ii vad asa.. nedespartiti si fericiti.. imi vine sa-i mananc..
sunteti o familie frumoasa! sa va traiasca minunile! trandafir.gif

multumim maria trandafir.gif tzuc.gif hug.gif
Miha79
QUOTE(Mih@ela @ Apr 10 2010, 09:06 PM) *
Stii ,ma gandesc,daca as fi avut si eu doi,imi luam de-o grija,... biggrin.gif wub.gif Esti o fericita si o binecuvantata! hug.gif partners.gif partners.gif partners.gif Pupam si noi cu mare drag!

apoi sa sti ca da aveau ocupatie unul cu celalalt si iti era usor dar nu-i tarziu nici acum sa mai faci unul si sa-i dai ocupatie lui Sebic biggrin.gif

QUOTE(Mikaell @ Apr 10 2010, 11:29 PM) *
Ce superbi sunt,baieteii tai,Miha partners.gif Ce harnicuti sunt,si ce frumos dorm ei ,m-a amuzat tare. biggrin.gif ..Tot timpul am copatimit mamicile care au gemeni,dar cand ma uit la pozele cu puiutii tai,imi dau seama ca e o binecuvantare si mai ales pt ei e o mare bucurie deoarece,nu sunt singuri,se joaca impreuna ,fac toate lucrurile impreuna,e ceva minunat. wub.gif ..mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif hug.gif

multumim trandafir.gif hug.gif
multi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si pentru voi
Miha79
poze de la serbarea de sfarsit de an de la gradinita



cu bunicu


in parc

meaw_ela
Sunt cei mai frumoshi baietzi din lume!!!!!!Na ' -am zis-o!!! Va iubiiiiiim!!!!!Pupici de la Majaaaaaa! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif
Imi place muuuult noul look!!!! partners.gif 9704.gif hi.gif
Miha79
QUOTE(meaw_ela @ May 26 2010, 03:47 PM) *
Sunt cei mai frumoshi baietzi din lume!!!!!!Na ' -am zis-o!!! Va iubiiiiiim!!!!!Pupici de la Majaaaaaa! partners.gif partners.gif
Imi place muuuult noul look!!!!

Multumim notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
miiiii de pupici va trimitem de la cj tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif ...............si noi va iubim frumosilor hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif
gabrielle2003
asa cum am mai spus pe un alt topic......sunteti baietii mei preferati!
va pup dulce dulce! notworthy.gif
Miha79
QUOTE(gabrielle2003 @ May 27 2010, 08:49 PM) *
asa cum am mai spus pe un alt topic......sunteti baietii mei preferati!
va pup dulce dulce! notworthy.gif

multumim de vizita notworthy.gif notworthy.gif si noi va pupam dulce dulce tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
flori pentru toate forumistele dragi noua partners.gif partners.gif partners.gif

zabete de smecherasi


aici mami cu piticii si cu prima noastra finuta Lorena Romina

mami si finuta


si mami singura cu noul look
natsandrea
pupacim gemenutii frumosi si pe mami frumoasa trandafir.gif
Miha79
QUOTE(natsandrea @ Jun 19 2010, 07:47 AM) *
pupacim gemenutii frumosi si pe mami frumoasa trandafir.gif


multumim trandafir.gif , va pupacim si noi pe voi tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(Miha79 @ Jun 18 2010, 07:00 PM) *
flori pentru toate forumistele dragi noua partners.gif partners.gif partners.gif

zabete de smecherasi


aici mami cu piticii si cu prima noastra finuta Lorena Romina

mami si finuta


si mami singura cu noul look

Sunt superbi,printisorii tai...si tu mami arati minunat...si apropo iti sta bine si cu o fetita wink.gif mii de pupicei dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(Miha79 @ Jun 18 2010, 07:00 PM) *
flori pentru toate forumistele dragi noua partners.gif partners.gif partners.gif

zabete de smecherasi



si mami singura cu noul look



Frumoasa mea mami Miha cu superbii smecherasi...care cresc pe zi ce trece partners.gif partners.gif partners.gif
Multumesc pentru flori oFloare.gif Minunate love1.gif
gabrielle2003
pup si eu baietii mei favoriti si o imbratisare calda sau mai bine zis racoritoare(depinde cum e vremea la voi) pentru mama cu ochii ca marea! trandafir.gif
cristina321711
frumosilor yes.gif ..pupici de la doua fete cucuiete tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
QUOTE(ruxy @ Jun 19 2010, 08:30 PM) *
Frumoasa mea mami Miha cu superbii smecherasi...care cresc pe zi ce trece partners.gif partners.gif partners.gif
Multumesc pentru flori oFloare.gif Minunate love1.gif



QUOTE(gabrielle2003 @ Jun 19 2010, 08:39 PM) *
pup si eu baietii mei favoriti si o imbratisare calda sau mai bine zis racoritoare(depinde cum e vremea la voi) pentru mama cu ochii ca marea! trandafir.gif



QUOTE(cristina321711 @ Jun 20 2010, 09:11 AM) *
frumosilor yes.gif ..pupici de la doua fete cucuiete tzuc.gif tzuc.gif



va multumesc iubitelor trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif

Miha79
revin cu noutati


mancam inghetata

la tati in tir

azi la piscina



Miha79
si un filmulet de la piscina
Mih@ela
QUOTE(Miha79 @ Jul 17 2010, 08:28 PM) *
si un filmulet de la piscina

Doamne,Doamne,ochiosii mei frumosi,cum mai cresc!!!!Sa mi-i pupi tare tare,Miha partners.gif partners.gif partners.gif Ce bucurie pe ei ca se au,esti o mama tare norocoasa,Miha,ti-am mai zis-o si repet yes.gif ce nas fi dat sa imi fi iesit si mie 2 Sebici deodata laugh.gif Apropos,vazandu-i pe ai tai (cam asa e si Sebic de slab/normal) m-am mai linistit smile.gif
PS Pune-le wife.gif si tu apa mai multa baietilor,sa vezi distractie atunci yes.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif love1.gif love1.gif Va iubim! love1.gif
Miha79
QUOTE(Mih@ela @ Jul 24 2010, 10:06 PM) *
Doamne,Doamne,ochiosii mei frumosi,cum mai cresc!!!!Sa mi-i pupi tare tare,Miha partners.gif partners.gif partners.gif Ce bucurie pe ei ca se au,esti o mama tare norocoasa,Miha,ti-am mai zis-o si repet yes.gif ce nas fi dat sa imi fi iesit si mie 2 Sebici deodata laugh.gif Apropos,vazandu-i pe ai tai (cam asa e si Sebic de slab/normal) m-am mai linistit smile.gif
PS Pune-le wife.gif si tu apa mai multa baietilor,sa vezi distractie atunci yes.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif love1.gif love1.gif Va iubim! love1.gif


ce intarziata sunt ca nu am mai trecut demult pe aici
da stiu ca ai fi vrut si tu doi Sebici deodata dar nu e tarziu nici acum sa mai faci unul asa ca nu mai astepta mult si punete pe treaba biggrin.gif
nu te ingrijora ca e bine si Sebi cu e asa , ai mei mananca bine zic eu dar nu prea se pune pe ei si la cata miscare fac intr-o zi ca un pic nu stau locului
va pupam dulce si va mai asteptam pe la noi tzuc.gif tzuc.gif

o sa mai revin si cu alte poze
Miha79
picii mei dragi




prima zi de gradi

inainte de a merge la o nunta , i-am trezit de dimineata ca trebuia sa ajungem acasa la mireasa

aici la nunta cu mami

iar aici doar mami
loredana21
QUOTE(Miha79 @ Oct 22 2010, 03:48 PM) *
picii mei dragi




prima zi de gradi

inainte de a merge la o nunta , i-am trezit de dimineata ca trebuia sa ajungem acasa la mireasa

aici la nunta cu mami

iar aici doar mami



ptiu cat de frumosi sunteti.....va iubescccccccc adoratii meii wub.gif ....si ce cuscra frumoasa am floare2.gif
Miha79
QUOTE(loredana21 @ Oct 22 2010, 02:52 PM) *
ptiu cat de frumosi sunteti.....va iubescccccccc adoratii meii wub.gif ....si ce cuscra frumoasa am floare2.gif

wub.gif wub.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif
Mikaell
QUOTE(Miha79 @ Oct 22 2010, 04:48 PM) *
aici la nunta cu mami

iar aici doar mami

O mami foarte frumoasa cu doi printisori superbi care sunt tot timpul de nedespartit...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
natsandrea
tare frumosi iubitii tai miha...ii pupam cu drag si te imbratisam si pe tine mami frumoasa:hug:
ruxy
QUOTE(Miha79 @ Oct 22 2010, 04:48 PM) *
picii mei dragi



iar aici doar mami


May pici dragi cat ati crescut si tot asa iubareti ati ramas partners.gif frumosi tare ....mami superba...nu te-am mai vazut demult...esti si mai minunata love1.gif
dodolin04
foarte frumosi sa va traiasca si sa faceti si 2 fetite... partners.gif
Miha79
QUOTE(Mikaell @ Oct 22 2010, 09:16 PM) *
O mami foarte frumoasa cu doi printisori superbi care sunt tot timpul de nedespartit...mii de pupicei dulci si lipiciosi tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

multumim mamica scumpa cu fotomodelul mic si drag mie trandafir.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(natsandrea @ Oct 26 2010, 10:27 AM) *
tare frumosi iubitii tai miha...ii pupam cu drag si te imbratisam si pe tine mami frumoasa:hug:

multumim , va pupam cu dulce dulce trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

QUOTE(ruxy @ Oct 26 2010, 10:40 AM) *
May pici dragi cat ati crescut si tot asa iubareti ati ramas partners.gif frumosi tare ....mami superba...nu te-am mai vazut demult...esti si mai minunata love1.gif

ruxy draga iti multumim trandafir.gif , cresc picii mei si tot iubareti sunt , sper sa fie asa si cu viitorul fratior sau surioara nu stiu ce va fi , dar va fi pentru ca sunt insarcinata bananab.gif
te pupam dulce dulce tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

QUOTE(dodolin04 @ Oct 26 2010, 01:21 PM) *
foarte frumosi sa va traiasca si sa faceti si 2 fetite... partners.gif

multumim trandafir.gif
de facut mai facem acum nu stim daca va fi fetita sau baiat o sa aflam in curand

multumim de vizita va mai asteptam pe la noi o sa mai pun poze
USA
QUOTE(Miha79 @ Nov 5 2010, 05:34 PM) *
....dar va fi pentru ca sunt insarcinata bananab.gif
....

nanner.gif nanner.gif nanner.gif super.gif super.gif super.gif super.gif super.gif Doamne, fataaaa..ai adus paleta de culoare zilei de azi......ITI DORESC O SARCINA DE VIS SI UN PUI DOLOFANEL SI PAPACIOS!
mamy, ma bucura enorm de mult vestea!..... bere.gif bere.gif bere.gif cu suc, dda?! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.