Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Parinti Din Galati
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
krys
Sa vedem cine mai este din Galati. tzuc.gif
krys
Se pare ca sunt singura pe-aici. sad.gif
caminik
Nu esti singura ,mai sunt si eu!Numai ca eu am inceput sa intru mai rar pe net din cauza serviciului. M-as bucura sa mai stam de vorba.Eu am doi copii,unul are 1an si 10 luni iar fetita are 10 ani.De meserie sunt coafeza si locuiesc in micro 38.Despre tine ce poti sa-mi spui?A... si ma numesc Camelia.TE PUP.
petro
buna si eu sunt din Galati si am un baietel de noua luni jumatate biggrin.gif si stau in micro 20 biggrin.gif
krys
Locuiesc la ANL intre Galati si Braila.Am locuit in Micro 14.Am un baietel de 2 anisori.Imi pare bine de cunostinta. hug.gif
krys
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=1299 Aici gasiti mai multe despre noi.
petro
Krys,am citit povestea ta si m-a impresionat pana la lacrimi.Dumnezeu sa va ajute sa fie totul bine,mi-ar place sa ne cunoastem
krys
Si mie mi-ar place sa ne cunoastem.
pusia
Ma numesc Elvira si sunt tot din Galati am un baiat de 4 luni
FLORIANA
MAMICI DIN GALATI CARE AVETI BEBELUSI HAIDETI SA DISCUTAM PE FORUM SI ...CINE STIE...POATE NE SI CUNOASTEM.
sebishianca
buna si eu sunt din Galati,ma numesc Anca si mis mamica mandra a unui baietel pe nume Sebastian de 3ani si 5luni si stau in micro 20 floare2.gif floare2.gif floare2.gif
sebishianca
buna fetelor!si eu sunt tot din galati
sebishianca
ma numesc anca iar puiul meu Sebastian Adrian in varsta de 3ani si 6luni incurand
sebishianca
eu stau in micro 20 in spate la hotel Magnus(fostul OM BOGAT ...)VOI UNDE? oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
andreea1982
buna.si eu locuiesc in galati...
ma numesc andreea am 24 ani si am o fetitza de 4 luni.
locuiesc in tiglina 1.
mi-ar placea sa vorbesc si cu alte mamici din galati
adresa mea de mail... caroline_noname@yahoo.com
pupici jucaus.gif
oana petrina
buna ma numesc oana si sunt tot din Galati. sunt o viitoare mamica de baiat
krys
Buna .Din nou noi.Cam mica miscarea pe aici.
VA pupam.
Andrei merge bine la recuperare.S-a acomodat si nu sunt prea multi copii(2-4 in grupa).Asa ca trag nadejde ca se lucreaza cu el.Asta voi vedea in timp.In rest suntem bine.Face unele progrese si chiar ma uimeste cateodata.Ca pare sa nu asculte ce-i spun/explic;mai tarziu face ce i-am spus.Dar sunt si momente dificile:atunci cand vrea ceva si eu nu inteleg(ca nu vorbeste),el imi arata ce vrea si eu incerc mai multe variante si cand se enerveaza plange de rupe si nu pot sa-l impac cu nimic.Sper sa treaca de perioada asta.
VA pup acum ca s-a apucat de scris peretii.
Crina este bine sanatoasa.Creste si e tot mai lipita de Andrei.In zilele cand merge Andrei la recuperare plange tot timpul si nu pot s-o impac cu nimic.Iar cand vine Andrei rade tot timpul si-l fugareste(in 4 labe) prin toata casa.
Pupicei multi de la noi si multa sanatate.
oana petrina
buna dragi mamici
krys ma bucur sa aud ca sunt bine puisorii tai. sa fie sanatosi si sa creasca mari . norocosi sunt ca au parinti care-i iubesc asa mult.
dupa cum se vede si dupa ticker mai am f putin si-mi voi cunoste puiul mult dorit. o sa fie cel mai frumos craciun din viata mea si a sotului meu.abea asteptam momentul. e primul nepot in ambele familii ,iar in familia mea e primul baiat de trei generatii. asa ca e bucurie mare . toata lumea il asteapta pe Matei Florin sa apara in viata noastra.
poate reusim sa vrb mai des si sa ne cunoastem mai bine
va pup
krys
Sa dea DD sa ai un baietel sa natos si tu sa fii sanatoasa si sa ai o nastere usoara.
Pupicei
teodora_maria
Si eu sunt din Galati.Stau in micro 21.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.