Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Minunea Din Viata Nostra....
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog manu1981
Pagini: 1, 2, 3, 4
manu1981
La plimbare
manu1981
Uite asa pap eu singurica

manu1981
Asa imi place sa stau in carut

Dupa atata plimbare mi s-a facut foame

manu1981
Am descoperit iarba si ne place tare mult smile.gif

manu1981
La tati la sala la concurs

Pozitii de somn biggrin.gif

manu1981
Alint.....

manu1981
Dupa aproape 2 luni de absenta am revenit din vacanta. Am stat mai mult de o luna la Braila la tara, la bunici, unde Arina s-a simtit foarte bine in compania animalutelor. In plus a avut suficient spatiu de alergat, de joaca, incat acum se acomodeaza greu inapoi acasa.
Prea multa vorbarie strica, asa ca mai bine las pozele sa vorbeasca biggrin.gif

Ma uitam la iepurasi

M-as fi jucat si cu ratelele dar inca nu mergeam bine in picioruse

manu1981
Cel mai mult imi place sa ma joc pe jos, prin praf smile.gif

manu1981
Prin curte cu mamaie si tataie

Ii ajutam si eu putin biggrin.gif

Dupa atata treaba trebuie sa ma spal putin

manu1981
Am papat si porumb fiert si a fost taaare bun yami.gif

manu1981
Un nou hobby smile.gif

manu1981
Cata apa!!!!

Hai ca nu e asa de rece

Tati, ai grija sa nu ma scapi

Dupa atata balaceala e bine in halatul uscat
manu1981
Sunt fascinata smile.gif

Mi-am facut si un prieten biggrin.gif

Imi place sa ma joc si cu nisipul

manu1981
Am cunoscut si un colvn si nu m-am speriat de el. A fost insa greu sa ma hotarasc ce balon sa opresc smile.gif
maria_corina29
FAINE POZELE MANU, MI-AU PLACUT MULT, CA SI LUI GABRIEL, SI ARINEI VAD CA I-A PLACUT LA MARE DE ACEEA TATI A HOTARAT CA MERGEM SI LA ANUL. LUI NU PREA-I PLACE LA MARE, EL E CU MUNTELE DAR PT COPII...SE SACRIFICA.... yes.gif CE SA FACA,
ARINA E O FRUMOASA...A CRESCUT....ABIA ASTEPT SA NE VEDEM...! NOI NU MAI PLECAM NICAIERI....

DOAR O IESIRE IN DOI EU CU TATI O NOAPTE, PE VALEA OLTULUI...INTR-UN WEEK-END. ABIA ASTEPT...SOLO...
manu1981
QUOTE(maria_corina29 @ Aug 10 2010, 12:02 AM) *
FAINE POZELE MANU, MI-AU PLACUT MULT, CA SI LUI GABRIEL, SI ARINEI VAD CA I-A PLACUT LA MARE DE ACEEA TATI A HOTARAT CA MERGEM SI LA ANUL. LUI NU PREA-I PLACE LA MARE, EL E CU MUNTELE DAR PT COPII...SE SACRIFICA.... yes.gif CE SA FACA,
ARINA E O FRUMOASA...A CRESCUT....ABIA ASTEPT SA NE VEDEM...! NOI NU MAI PLECAM NICAIERI....

DOAR O IESIRE IN DOI EU CU TATI O NOAPTE, PE VALEA OLTULUI...INTR-UN WEEK-END. ABIA ASTEPT...SOLO...

Daaaaaaaa, i-a placut tare mult ca e o balacita biggrin.gif
Noi am mers in fiecare an la mare, chiar si inainte sa o avem pe Arina si chiar si anul trecut cand ea avea doar 3 luni. Ne place la mare, mie imi place sa stau la soare iar sotului ii place apa, asa ca nu ratam niciun an smile.gif
Nici noi nu vom mai avea alte plecari decat de weekend pentru ca sotul nu mai are timp.
Pupici si poate reusim sa ne vedem cand mai ajunge pe la Pitesti! trandafir.gif
maria_corina29
QUOTE(manu1981 @ Aug 10 2010, 02:28 PM) *
Daaaaaaaa, i-a placut tare mult ca e o balacita biggrin.gif
Noi am mers in fiecare an la mare, chiar si inainte sa o avem pe Arina si chiar si anul trecut cand ea avea doar 3 luni. Ne place la mare, mie imi place sa stau la soare iar sotului ii place apa, asa ca nu ratam niciun an smile.gif
Nici noi nu vom mai avea alte plecari decat de weekend pentru ca sotul nu mai are timp.
Pupici si poate reusim sa ne vedem cand mai ajungem pe la Pitesti! trandafir.gif

si ciprian e un balacit a intaia, de aceea am luat-o pe soacra mea cu noi la mare, sa stea cu gabit si noi sa-l supraveghem pe ciprian. si chiar si asa nu faceam fata ca cipi nu ar fi iesit din apa toata ziua.
la anul e si gabit mai mare si oricum vom lua iar soacra cu noi dar si pe socrul meu de data asta vom merge cu 2 masini si vom lua camere separate.
sotul meu abia acum a prins gustul de mare...el a fost de 2 ori dupa revolutie si atat. era mic. in schimb la munte a fost "de sute de ori...." la tt familia lui le place muntele....
manu1981
La plimbare

ninina
Waw ce poze frumoase...!!!!!
...Hmmmmm ce frumoase e printesa la mare....si la plimbare la fel.... partners.gif
...sunteti frumosi..o familie faina..... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
trandafir.gif trandafir.gif
manu1981
QUOTE(ninina @ Aug 20 2010, 07:24 PM) *
Waw ce poze frumoase...!!!!!
...Hmmmmm ce frumoase e printesa la mare....si la plimbare la fel.... partners.gif
...sunteti frumosi..o familie faina..... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
trandafir.gif trandafir.gif

Multumim frumos! Ne bucuram ca ai trecut in vizita pe la noi trandafir.gif
Si voi sunteti o familie frumoasa, iar printisorul pe care il aveti langa voi sunt sigura ca va bucura in fiecare clipa trandafir.gif
Te mai asteptam si alta data oFloare.gif
manu1981
La plimbare pe Transfagarasan

Barajul Vidraru

Ceva mai sus

Cascada Capra

Uite tati ce sus suntem

manu1981
Mami, asa de sus am urcat?

As alerga, dar mi-e frica

Mai bine ia-ma in brate

manu1981
Balea lac, 2044m altitudine

In statiune, la Calimanesti

Era ceva mai cald asa ca am mai renuntat la unele articole vestimentare smile.gif
maria_corina29
superbe pozele manu....ce bine ca ati plecat la plimbare....i-a placut foarte mult arinei, se vede...
manu1981
QUOTE(maria_corina29 @ Aug 24 2010, 05:26 PM) *
superbe pozele manu....ce bine ca ati plecat la plimbare....i-a placut foarte mult arinei, se vede...

Da, i-a placut. Ii plac foarte mult plimbarile, fie ca mergem cu masina fie ca mergem pe jos. S-a invatat plimbareata mai ales ca pe perioada sarcinii cred ca 50% din timp eram in masina smile.gif asa ca e obisnuita de mica liwlol.gif
manu1981
In parc

manu1981

Uite mami, alerg smile.gif

manu1981
La joaca inainte sa vina frigul

Va prezint ghetutele noi aduse de tati din austria biggrin.gif
manu1981
Din ciclul ce nazbatii a mai facut copilul meu

Am descoperit pantofii lui mami
manu1981
La baita

Sa vedem ce gust are spuma asta
manu1981
Cateva pozici din parc de la Bucuresti.

manu1981

Mih@ela
Tocmai savuram o ciocolata,in timp ce o admiram p minunea t,Manu iubita,si m-am indulcit de tot !Creste atat de frumos!pupici multi si de la Sebastian wink.gif E in Herastrau? :love: tzuc.gif
manu1981
QUOTE(Mih@ela @ Sep 16 2010, 12:08 PM) *
Tocmai savuram o ciocolata,in timp ce o admiram p minunea t,Manu iubita,si m-am indulcit de tot !Creste atat de frumos!pupici multi si de la Sebastian wink.gif E in Herastrau? :love: tzuc.gif

Multumim tare mult floare2.gif
Asa e, creste foarte repede, nici nu stiu cand a trecut 1 an si 5 luni smile.gif
Nu e in Herastrau, e un parc in zona Delfinului, cred ca se numeste parcul Morarilor, sau ceva de genul. An fost in zona la niste prieteni si am iesit si la plimbare smile.gif
maria_corina29
CE FRUMOASA E....O DULCICA...!!!!!MULTI MULTI PUPICI DE LA GABRIEL..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif wink.gif
manu1981
QUOTE(maria_corina29 @ Sep 17 2010, 08:27 AM) *
CE FRUMOASA E....O DULCICA...!!!!!MULTI MULTI PUPICI DE LA GABRIEL..... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif wink.gif

Multumim trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Toti copilasii sunt frumosi, fiecare are ceva aparte. Pupici multi si de la noi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
manu1981
Din categoria ce prostii a mai facut copilul meu.
A vrut sa ma ajute la bucatarie numai ca s-a gatit chiar pe ea biggrin.gif

manu1981
Dii calutu' (de fapt e un puisor biggrin.gif )

La cumparaturi

Iubesc carcotasii

Asa pap eu carnita
manu1981
O prajiturica dulce biggrin.gif
anastasia80
Savuram cu placere prajiturica, e pufoasaa si gustoasa yami.gif eating.gif
Mih@ela
QUOTE(manu1981 @ Sep 24 2010, 01:26 PM) *
O prajiturica dulce biggrin.gif

Cea mai dulce! partners.gif partners.gif
manu1981
QUOTE(anastasia80 @ Sep 24 2010, 11:28 PM) *
Savuram cu placere prajiturica, e pufoasaa si gustoasa yami.gif eating.gif

Multumim mult tzuc.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
manu1981
QUOTE(Mih@ela @ Sep 26 2010, 04:33 PM) *
Cea mai dulce! partners.gif partners.gif

Mihaela, esti o scumpa ca de obicei. Pupici multi lui Sebic tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif trandafir.gif
manu1981
Cateva pozici de la nunta surorii mele

manu1981
Si cateva filmulete

manu1981
Cateva pozici proaspete, facute ieri la plimbare si azi in casa (ca azi a plouat toata ziua)

maria_corina29
QUOTE(manu1981 @ Oct 16 2010, 07:59 PM) *
Si cateva filmulete

ABIA ACUM AM VAZUT EU CA ASTEA SUNT FILME...EU ZICEAM CA SUNT POZE SI NU SUNT FOARTE CLARE...II STA FOARTE FRUMOS ARINEI CU ROCHITA....
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.