Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Minunea Din Viata Nostra....
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog manu1981
Pagini: 1, 2, 3, 4
manu1981
Si daca e petrecere, atunci sa ne distram smile.gif

manu1981
A venit si momentul alegerii obiectelor din tavita. Oricat s-a straduit tati sa ma faca sa aleg paleta de tenis, eu am ales luciul de buze, telefonul si banii. Om de afaceri ma fac biggrin.gif

manu1981
Am papat si din tortul facut de mami

manu1981
Va mai aratam cateva poze facute pe 14 aprilie, ca am mai avut o mica petrecere si acasa, chiar daca petrecusem deja sambata. Am avut in vizita cateva prietene si seara a inceput bine, le-am aratat hainutele primite la mot

Am mai facut un tortulet, ca nu se putea altfel

manu1981
Totul a fost bine pana am pus tortul in farfurii, ce a urmat vedeti si voi mai departe doh.gif

Mikaell
chiar imi era dor de printesica frumoasa,vad ca a-ti tinut-o din petreceri in petreceri guitar.gif Ii zic si eu La multi anisori,sa creasca mare ,sanatoasa si sa aibe parte de tot ce e mai frumos in viata occasion.gif Am vazut ca a primit foarte multe cadouri frumoase,sa le stapaneasca sanatoasa..tortul ti-a iesit superb si gustos, se vede ca a fost ca a mancat Arina cu o pofta yes.gif Felicitari eusa_clap.gif
Si ii sta bine la printesica tunsa,e foarte dulce...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
Mih@ela
Cat de frumos ii sta tunsulica!!!Pupe mama pe ea de ftrumoasa!Mama si ce apetisant e torul ala!!!! occasion.gif LA MULTI ANI si sa creasca mare ,sanatoasa printesa! trandafir.gif Va pupam cu drag!
manu1981
QUOTE(Mikaell @ Apr 17 2010, 08:08 PM) *
chiar imi era dor de printesica frumoasa,vad ca a-ti tinut-o din petreceri in petreceri guitar.gif Ii zic si eu La multi anisori,sa creasca mare ,sanatoasa si sa aibe parte de tot ce e mai frumos in viata occasion.gif Am vazut ca a primit foarte multe cadouri frumoase,sa le stapaneasca sanatoasa..tortul ti-a iesit superb si gustos, se vede ca a fost ca a mancat Arina cu o pofta yes.gif Felicitari eusa_clap.gif
Si ii sta bine la printesica tunsa,e foarte dulce...mii de pupicei dulci si parfumati tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Multumim pentru urari tzuc.gif A fost frumos si Arina s-a distrat de parca stia ca e petrecerea ei. NU a plans si nici nu a fost agitata desi a fost multa lume in jurul ei. cat despre tunsoare, abia astept sa-i creasca parul ca sa-i fac si ei codite.
manu1981
QUOTE(Mih@ela @ Apr 17 2010, 08:24 PM) *
Cat de frumos ii sta tunsulica!!!Pupe mama pe ea de ftrumoasa!Mama si ce apetisant e torul ala!!!! occasion.gif LA MULTI ANI si sa creasca mare ,sanatoasa printesa! trandafir.gif Va pupam cu drag!

Multumim tare mult pentru urati trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Ne bucuram ca ati trecut pe la noi in vizita si va asteptam de fiecare data cu drag tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(manu1981 @ Apr 17 2010, 08:56 PM) *
Multumim tare mult pentru urati trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Ne bucuram ca ati trecut pe la noi in vizita si va asteptam de fiecare data cu drag tzuc.gif

Cu mare drag o sa revin !!!! partners.gif trandafir.gif
MAMI DE TEO
SUPERBE POZE..AMINTIRI FRUMOASE....ASTEA NE RAMIN SI SATISFACTIA CA NE CRESC COPII SA NE TRIASCA TUTUROR... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
manu1981
QUOTE(MAMI DE TEO @ Apr 19 2010, 05:02 PM) *
SUPERBE POZE..AMINTIRI FRUMOASE....ASTEA NE RAMIN SI SATISFACTIA CA NE CRESC COPII SA NE TRIASCA TUTUROR... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif

Da, sa stii ca daca nu am avea fotografiile am uita multe lucruri din viata noastra si a copiilor nostri. trandafir.gif
manu1981
Asa ma uit eu la tv smile.gif

Am gasit o medalie a lui tati

O campioana in devenire
manu1981
Azi in parc
Ce faci mami?

Interesant leaganul asta

Ce zgomot fac chestiile astea de sub picioarele mele

Si hai si pe topogan... Cu putin ajutor, bineinteles smile.gif
roxanne
QUOTE(manu1981 @ May 1 2010, 04:40 PM) *
Azi in parc
Ce faci mami?

Interesant leaganul asta

Ce zgomot fac chestiile astea de sub picioarele mele

Si hai si pe topogan... Cu putin ajutor, bineinteles smile.gif

Ce mare a crescut tunsuliciul! tzuc.gif tzuc.gif partners.gif Pup dulce! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
manu1981
QUOTE(roxanne @ May 1 2010, 07:19 PM) *
Ce mare a crescut tunsuliciul! tzuc.gif tzuc.gif partners.gif Pup dulce! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

Da, a crescut smile.gif Nici mie nu-mi vine sa cred cand ma uit la ea. A trecut asa repede timpul, parca mai ieri era in burtica smile.gif
Pupici si te mai asteptam pe la noi tzuc.gif
manu1981
Cateva pozici de la gratar de duminica, o zi care i-a placut mult ca a avut mai multe de explorat smile.gif
Cu tati

Ma jucam cu mingea

Prin iarba sunt multe lucruri interesante

Uite asa merg eu doar tinuta de o manuta

Dupa atata joaca mi s-a facut foame smile.gif
Mikaell
Ce scumpa e asa tunsa si vad ca din ce in ce e tot mai curioasa biggrin.gif E o frumusete de fetita love1.gif ...mii de pupicei dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
manu1981
QUOTE(Mikaell @ May 7 2010, 05:36 PM) *
Ce scumpa e asa tunsa si vad ca din ce in ce e tot mai curioasa biggrin.gif E o frumusete de fetita love1.gif ...mii de pupicei dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Da, a devenit foarte curioasa. Cel mai aiurea e ca incearca cu gurita tot ce prinde. Zilele trecute a papat putin pamant smile.gif A inceput sa urmareasca furnicile, sa se uite dupa catei pe strada smile.gif
manu1981
La plimbare, ce bine ar fi fara asta pe cap

Privesc in zare...

Noua jucarie achizitionata

manu1981
Uite asa fac eu baita smile.gif

manu1981
Va place de mine? biggrin.gif

tati vrea sa ma invete sa joc tenis, dar eu ma incapatanez sa vad ce gust are mingea asta
manu1981
Ultima prostie facuta cu ajutorul lui tati. Cand m-a vazut mami era deja prea tarziu, asa ca nu a mai putut decat sa-mi faca poze biggrin.gif

maria_corina29
LA MULTI ANI FRUMUSETE MICA!!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
manu1981
QUOTE(maria_corina29 @ May 21 2010, 08:00 AM) *
LA MULTI ANI FRUMUSETE MICA!!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Multumim mult, Corina! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
manu1981
Cateva pozici cu bubulina smile.gif

Alint dupa trezirea din somn

Asa o ajut eu pe mami la bucatarie
anastasia80
Cum sa nu ne placa mai mami de frumusetea asta mica? O adoram. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
manu1981
QUOTE(anastasia80 @ May 22 2010, 01:22 AM) *
Cum sa nu ne placa mai mami de frumusetea asta mica? O adoram. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

tzuc.gif Si Anastasia e la inaltime trandafir.gif
manu1981
La plimbare

Am descoperit iarba
manu1981
Chiar daca sunt mica, tati to vrea sa ma transforme in campioana smile.gif

manu1981
La tati la sala smile.gif

La plimbare
manu1981
Noua achizitie, un leagan de interior de care bubulina e foarte incantata

manu1981
Un maieut pe placul lui tati biggrin.gif

ninina
QUOTE(manu1981 @ Jun 1 2010, 07:22 PM) *
Un maieut pe placul lui tati biggrin.gif

waw ce tare e poza......e o scumpica papusica ta.....sa se bucure de leagan...ff fain.... trandafir.gif trandafir.gif
manu1981
QUOTE(ninina @ Jun 1 2010, 07:30 PM) *
waw ce tare e poza......e o scumpica papusica ta.....sa se bucure de leagan...ff fain.... trandafir.gif trandafir.gif

Multumim mult trandafir.gif
Mesajul a fost cu dedicatie pentru tati care isi doreste si un baietel smile.gif
Sara1
QUOTE(manu1981 @ May 10 2010, 01:55 AM) *
Ultima prostie facuta cu ajutorul lui tati. Cand m-a vazut mami era deja prea tarziu, asa ca nu a mai putut decat sa-mi faca poze biggrin.gif

Doaaamne, mami, noroc ca ai avut simtul umorului si te-ai apucat de facut poze!!! Puica e o delicioasa, dar cearceaful...
liwlol.gif floare2.gif
manu1981
QUOTE(Sara1 @ Jun 2 2010, 12:03 AM) *
Doaaamne, mami, noroc ca ai avut simtul umorului si te-ai apucat de facut poze!!! Puica e o delicioasa, dar cearceaful...
liwlol.gif floare2.gif

Ce surpriza pe la noi! floare2.gif
Ehh, asta e, trebsoara era facuta, oricum nu mai puteam schimba nimic. Cearceaful a intrat imediat la masina de spalat si nu a ramas patat. Si daca ramanea.... cumparam altul, ca oricum ea nu avea nicio vina smile.gif Mai tarziu, cand ea o sa inceapa sa inteleaga ce e bine si ce nu e bine, daca se mai intampla lucruri d-astea, luam masuri yes.gif Acum, asta e, e doar o pozna de care sa ne amintim smile.gif
Mih@ela
Eu,c and vad ciocolata pe cearceafuri ma ia groaza doh.gif dar cand vad copilasi murdari de ciocolata mi se face o pofta!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif si de cioco si de bebei..Pup la scumpetea mica! love1.gif
danutza75
Revin mereu cu drag sa vad bubulina dulce si delicata ! Un pupic de la noi pentru Arina si mami ! tzuc.gif
manu1981
QUOTE(Mih@ela @ Jun 3 2010, 08:10 PM) *
Eu,c and vad ciocolata pe cearceafuri ma ia groaza doh.gif dar cand vad copilasi murdari de ciocolata mi se face o pofta!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif si de cioco si de bebei..Pup la scumpetea mica! love1.gif

Si eu ziceam la fel, dar cand am vazut-o cum se distra mi-a trecut smile.gif Si oricum boacana era facuta asa ca nu mai puteam schimba nimic smile.gif
Pupici de la noi si va mai asteptam tzuc.gif
manu1981
QUOTE(danutza75 @ Jun 4 2010, 09:52 AM) *
Revin mereu cu drag sa vad bubulina dulce si delicata ! Un pupic de la noi pentru Arina si mami ! tzuc.gif

Si noi ne bucuram cand va gasim aici floare2.gif
Va asteptam de fiecare data cand aveti timp. Pupici lui Razvanel tzuc.gif
manu1981
Mi-a dat mami prima data acadea si imi place yami.gif

O pozitie de somn smile.gif

A venit vara in sfarsit
natsandrea
QUOTE(manu1981 @ Jun 4 2010, 01:33 PM) *
Mi-a dat mami prima data acadea si imi place yami.gif

O pozitie de somn smile.gif

A venit vara in sfarsit

foarte dulcica papusica ta, manu... oFloare.gif
manu1981
QUOTE(natsandrea @ Jun 4 2010, 01:38 PM) *
foarte dulcica papusica ta, manu... oFloare.gif

Multumim floare2.gif Si tu ai o printesica tare draguta tzuc.gif
natsandrea
QUOTE(manu1981 @ Jun 4 2010, 01:40 PM) *
Multumim floare2.gif Si tu ai o printesica tare draguta tzuc.gif

oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
meaw_ela
Adorabila !!! Si Nikolas s-a delectat la inceputul saptamanii cu prima lui acadea...i-am facut si poze dar sa ajung sa le descarc.... va pupam dulce acadelelor!
manu1981
QUOTE(meaw_ela @ Jun 6 2010, 12:51 AM) *
Adorabila !!! Si Nikolas s-a delectat la inceputul saptamanii cu prima lui acadea...i-am facut si poze dar sa ajung sa le descarc.... va pupam dulce acadelelor!

Ce suprpriza placuta am avut cand am deschis pagina asta. Ne bucuram mult ca ati mai trecut pe la noi tzuc.gif Daaaaa, ii place insa nu prea vreau sa exagerez cu dulciurile. Asa ca papam la o saptamana - doua cate o acadea, intre timp mai gustam o bucatica de ciocolata pentru copii, dar incercam sa pastram o cantitate cat mai mica de zahar.
Pupici pufosului, dar si domnisoarei Maja si va mai asteptam floare2.gif
manu1981
Cateva pozici proaspete de la plimbare

Asa stam in masina

La terasa cu mami si cu tati

Ce as alerga si eu dupa porumbei

Ne pregatim de plecat la tara si apoi la mare asa ca mami si tati mi-au cumparat piscina si jucarii gonflabile smile.gif
meaw_ela
QUOTE(manu1981 @ Jun 6 2010, 12:48 PM) *
Cateva pozici proaspete de la plimbare

Venim des sa va vedem cchiar daca nu lasam urme! !Pe zi ce trece se face tot mai frumoasa!!!Va pupam apasat!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
manu1981
Caldura maaaaareee azi smile.gif

La tati la sala

Ce de mingiute
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.