Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Un Tata Model
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Din internet adunate
hanuk26
ruxy
http://www.youtube.com/watch?v=MLErNXIYjMg...player_embedded


Da Hanuk...exceptional..ce nu face un tata model pentru puiutul de om...multumesc tzuc.gif hug.gif
manu1981
QUOTE(hanuk26 @ Jan 22 2010, 11:04 PM) *

Wow! Super! Sotul meu nu ar putea sa faca asta, ca la 1m 96 nici facut pachet nu ar incapea in patutul Arinei smile.gif
hanuk26
QUOTE(ruxy @ Jan 22 2010, 09:48 PM) *
http://www.youtube.com/watch?v=MLErNXIYjMg...player_embedded
Da Hanuk...exceptional..ce nu face un tata model pentru puiutul de om...multumesc tzuc.gif hug.gif


ruxy oFloare.gif tzuc.gif mi-a fost dor de tine....chiar vroiam sa-ti spun ca am reusit..cu ajutorul Lui DD sa-mi iau apartamentul perfect...dupa toate piedicile si problemele care le-am avut ...asa cum mi-ai spus si tu ..DD m-a ajutat ca in final sa fie cel mai bine pt noi...acum mai asteptam doar un sufletel mic care sa ne faca viata mai frumoasa..si implinita..
ruxy
QUOTE(hanuk26 @ Jan 22 2010, 10:47 PM) *
ruxy oFloare.gif tzuc.gif mi-a fost dor de tine....chiar vroiam sa-ti spun ca am reusit..cu ajutorul Lui DD sa-mi iau apartamentul perfect...dupa toate piedicile si problemele care le-am avut ...asa cum mi-ai spus si tu ..DD m-a ajutat ca in final sa fie cel mai bine pt noi...acum mai asteptam doar un sufletel mic care sa ne faca viata mai frumoasa..si implinita..

De-ai stii cat ma bucur ...Mare e Dumnezeu hanuk...sa fie in cel mai bun ceas hug.gif tzuc.gif si asa sa-ti ajute cum iti doresti wub.gif
USA
lol-craciun.gif lol-craciun.gif am ras aducandu-mi aminte ca asa am facut yo...Babys maricica deja...dar yo in patut si ea in pat cu tac'so.....si asa ce ma laudam ca e bine...ca a vrut in final sa faca schimb....
hanuk26
QUOTE(ruxy @ Jan 22 2010, 11:06 PM) *
De-ai stii cat ma bucur ...Mare e Dumnezeu hanuk...sa fie in cel mai bun ceas hug.gif tzuc.gif si asa sa-ti ajute cum iti doresti wub.gif


multumim draga rux....hug.gifhug.gifhug.gif noapte buna iti doresc, caci ma bag si eu in pat tzuc.gif
ruxy
QUOTE(hanuk26 @ Jan 22 2010, 11:50 PM) *
multumim draga rux....hug.gifhug.gifhug.gif noapte buna iti doresc, caci ma bag si eu in pat tzuc.gif

Somnic dulce draga mea Hanuk wub.gif
hanuk26
QUOTE(USA @ Jan 22 2010, 11:08 PM) *
lol-craciun.gif lol-craciun.gif am ras aducandu-mi aminte ca asa am facut yo...Babys maricica deja...dar yo in patut si ea in pat cu tac'so.....si asa ce ma laudam ca e bine...ca a vrut in final sa faca schimb....

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.