Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Brasov
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Esti din aceeasi localitate cu mine?
eledascal
Mamici sau viitoare, de la Brasov nu este nimeni????
Mona75
Mi-ar placea sa stau in Brasov.
ildikuta
NOI SUNTEM DIN BRASOV SI NE MANDRIM CU ORASUL NOSTRU,MA CHEAMA ILDI SI AM O FETITA DE 5 LUNI ANDREEEA!DIN CE ZONA A BRASOVULUI SUNTETI? jucaus.gif
mihaella
Si eu sunt din bv.Am o fetita de 1an...Teodora.
maryalicia
Buna sint Mary din Brasov si am o fetita de 5 luni Nicoleta Alicia.
eledascal
QUOTE(ildikuta @ Feb 20 2007, 07:46 AM) *
NOI SUNTEM DIN BRASOV SI NE MANDRIM CU ORASUL NOSTRU,MA CHEAMA ILDI SI AM O FETITA DE 5 LUNI ANDREEEA!DIN CE ZONA A BRASOVULUI SUNTETI? jucaus.gif



din Harman, mai precis.
eledascal
QUOTE(maryalicia @ Feb 21 2007, 02:12 PM) *
Buna sint Mary din Brasov si am o fetita de 5 luni Nicoleta Alicia.



bine ai venit printre noi.
maryalicia
Bine v-am gasit fetele.
Myoara
Ma bucur ca v-am gasit. Si eu sunt tot brasoveanca 100%. Sunt Mioara si locuiesc in cartierul Triaj. Va las si ID meu de mess daca vreti sa vb: mimisor_bv PUPICI la toate brasovencele.
shama
QUOTE(Myoara @ Mar 2 2007, 12:11 PM) *
Ma bucur ca v-am gasit. Si eu sunt tot brasoveanca 100%. Sunt Mioara si locuiesc in cartierul Triaj. Va las si ID meu de mess daca vreti sa vb: mimisor_bv PUPICI la toate brasovencele.

Buna, Myoara. Bine ai venit. Eu sint din Bucuresti -deci, foarte aproape...Eu nu ma descurc cu messengerul, da las si eu adresa de mail cameliatot@yahoo.com. Cind vrei sa te pierzi prin Bucuresti, imi scrii.
alice1778
Da' din Piatra Neamt nu e nimeni? Ma simt singura!!! Haideti moldovencelor nu ma lasati....
shama
QUOTE(alice1778 @ Mar 4 2007, 01:22 AM) *
Da' din Piatra Neamt nu e nimeni? Ma simt singura!!! Haideti moldovencelor nu ma lasati....

Mai, frumoasa e Pietricica aia a voastra, imi place orasul; dar n-am mai fost de vreo 20 de ani. Imi inchipui ca s-a schimbat mult si pe la voi.
bika
Din Giurgiu nu este nimeni sad.gif
danita
si eu sunt din brasov si as vrea sa ma ajutati sa gasesc un medic homeopat pediatru pentru zmeul meu mik de 4 luni .
multumesc
D
gia74
h eating.gif
gia74
si eu sunt din Brasov ,am o fetita de 4 luni jumate si un baietel de 9 ani
perlita
Buna! Suntem si noi tot din Brasov! Ma bucur ca ne-am intalnit.
Recunoaste-ti zona?

Dana81
sal si noi de prin brasov! am un baietzel de 5 luni! mai exact din codlea! mai e cineva??
80's fashion
wink.gif Baietel de 4 ani si 11 luni, tot din brasov!
HARAP ALINA
BUNA! MA NUMESC ALINA SI AM UN BAIETEL DE 1 ANISOR SI 5 LUNI,TARE NAZDRAVAN!SI NOI SUNTEM TOT DIN BRASOV,IN CARTIERUL STEAGU ROSU,LANGA PIATA ASTRA!MI-AR PLACE SA CUNOSC SI ALTE MAMICI DE AICI DIN IMPREJURIMI,SA MAI STAM DE VORBA!VA PUPAM!
cleo74
buna, si eu sunt din brasov, am doi baietoi, Stefan de 3 ani si 2 luni si Filip care are 8 luni. ma bucur ca v-am gasit eusa_clap.gif si sper sa mai povestim pe aici. iubesc brasovul oFloare.gif
Alynna
Si noi suntem din bv : alina mamica si camelia fetita. Suntem din zona grivitei si avem 8 luni.Poate ne vedem la aer in parc. Pupici!!!!!!!!!!!!!!
Alexandrina
Salutare mamici,


Si eu tot din Bv sunt.
Avem o fetita de aproape 3 anisori si un bebe pe drum..

Poate ma puteti ajuta cu niste informatii, si anume informatii legate de o anume gradinita din Brasov...se numeste Martinica si e in Racadau..
Vreau sa imi duc fetita acolo si sincera sa fiu aud pareri si pro si contra despre Martinica...
Voi aveti vreun copilas inscris acolo? Cum e?


Mersi mult,



dragutza2010
si eu sunt din Brasov
Va saluatam si va asteptam la impartasit impresii despre copiii nostri
gabrielle2003
discutii cu fetele din BV au mai fost aici notworthy.gif

http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...3282&st=140
Saya
Buna seara!,..am nevoie de o gazda pe timp nelimitat in Bran sau imediata apropiere.Eu o sa lucrez aici si imi trebuie o gazda...cu contract si toate cele,un apartament cu doua camere si daca este posibil cu baie proprie...o sa las numarul meu de telefon la profil,sper ca veti vedea mesajul meu si poate am noroc.O seara frumoasa.Orice oferta ,daca primesc un beep ,sun imediat.asta imi trebuie urgent.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.