Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Am Implinit 2 Anisori !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog puka
puka
Cateva poze de la aniversarea Anei ...

Ne-am jucat, am dansat .... printre multe baloane...








Un pupic dulce de la Anamaria ! Pe curand !
ruxy
Ce frumoasa e...si cat a crescut...adorabil copilas...sa-ti traiasca sa te bucuri de ea...de amandoi...ai copii minunati puka partners.gif partners.gif partners.gif are un perisor de vis fetita ta rolleyes.gif si niste ochisori fantastici rolleyes.gif
myshelle_f
La multi ani copoiesti si tigresti ANA!!!!
Claudia94
La multi ani Ana-Maria !!! esti foarte frumoasa , si zulufii tai ma innebunesc partners.gif ! sa fii sanatoasa si fericita si sa iti asculti parintii trandafir.gif
adabd
Ce frumos par are! Superb copilas. Sa va traiasca. love1.gif
puka
Multumesc foarte mult oFloare1.gif partners.gif hug.gif
Mih@ela
Ce a crescut frumusetea de Ana!La multi ani,cu intarzaiere!!! partners.gif trandafir.gif partners.gif
livya
LA MULTI ANI ! E O DULCE...
dyana
Superba, superba, superba, SUPERBA..........SUPERBA..........SUPERBA s-a mai facut domnisorica ta de 2 ani! wub.gif
Tot binele din lume i-l doresc si tie toate bucuriile alaturi de ea! oFloare.gif
Si mi-a fost un dor exagerat de voi! smile.gif
Alondra
Doaaaamnee, ce mare s-a facut Ana! ohmy.gif
Si ce frumoasa e , puka, ce zulufei i-a crescut! wub.gif Minunata!
Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!
La multi anisori! occasion.gif
Mikaell
La multi ani,fetita frumoasa!!!DD sa-ti dea multa sanatate si fericire!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif
andaro
La multi anisori, printesica Ana! occasion.gif occasion.gif
Esto o scumpa, o frumoasa, o minunatie de copil....
maria26
la multi ani! e frumushica foc smile.gif occasion.gif
natsandrea
La multi ani, printesa! occasion.gif
mirela bz
la multi anisori papusa frumoasa !!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif floare2.gif
puka
Multumim din suflet pentru urarile voastre partners.gif
Imi lipsiti foarte mult crybaby.gif
Acum ca s-a reparat calculatorul o sa fac tot posibilul sa ne "vedem mai des" wub.gif
Multa sanatate si la multi ani si voua ! hug.gif
Mih@ela
QUOTE(puka @ Nov 15 2009, 10:19 PM) *
Multumim din suflet pentru urarile voastre partners.gif
Imi lipsiti foarte mult crybaby.gif
Acum ca s-a reparat calculatorul o sa fac tot posibilul sa ne "vedem mai des" wub.gif
Multa sanatate si la multi ani si voua ! hug.gif

Si poate de aici recuperam evolutia Anei. tzuc.gif tzuc.gif adica..poze multe.. love1.gif
danna68
LA MULTI ANI, DOMNISOARA DULCE!!! sa va traiasca , sa va aduca multe bucurii, sa creasca mare si sanatoasa ... o pupam pe frumoasa scumpa,... vai ce privire m-a topit rolleyes.gif
floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Sara1
La Multi Ani splendoare! Sa ai parte de o viata plina de frumusete, sa ca si tine! occasion.gif
puka
Multumim mult pentru caldura sufletelor voastre oFloare1.gif partners.gif
Va pupam si va iubim hug.gif love1.gif
Tania_25
La multi ani fetita frumoasa! Sa-ti dea D-zeu sanatate,fericire si mult noroc in viata! occasion.gif partners.gif tzuc.gif

puka
QUOTE(Tania_25 @ Nov 16 2009, 09:18 PM) *
La multi ani fetita frumoasa! Sa-ti dea D-zeu sanatate,fericire si mult noroc in viata! occasion.gif partners.gif tzuc.gif



Multumim Tania partners.gif
Sa fiti fericiti si sa va dea DD ce va doriti oFloare1.gif notworthy.gif
mir0108
la multi ani ,ana!sa iti fie viata incununata de succese ,bucurii si in primul rand sanatate ...

mami:ai 2 copii superbi..si ma gandesc cu drag cat de ocrotita se simte fetita cu un frate asa mare..
iar tipa din spatele baiatului ,imracata in rochie neagra..seamana cu baiatul..eu nu te stiu ..poate esti chiar tu??!! oFloare1.gif

puka,va urez sa va bucurati muuulti ani de familia voastra frumoasa...si raul sa va ocoleasca intotdeauna! partners.gif
puka
QUOTE(mir0108 @ Nov 16 2009, 09:49 PM) *
la multi ani ,ana!sa iti fie viata incununata de succese ,bucurii si in primul rand sanatate ...

mami:ai 2 copii superbi..si ma gandesc cu drag cat de ocrotita se simte fetita cu un frate asa mare..
iar tipa din spatele baiatului ,imracata in rochie neagra..seamana cu baiatul..eu nu te stiu ..poate esti chiar tu??!! oFloare1.gif

puka,va urez sa va bucurati muuulti ani de familia voastra frumoasa...si raul sa va ocoleasca intotdeauna! partners.gif

Multumim mult mir partners.gif
Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de printesele voastre notworthy.gif
Este nasa in spatele anei .... am si eu niste poze pe undeva... ( la incuscririle lui Ramonik)
mir0108
QUOTE(puka @ Nov 16 2009, 09:56 PM) *
Multumim mult mir partners.gif
Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de printesele voastre notworthy.gif
Este nasa in spatele anei .... am si eu niste poze pe undeva... ( la incuscririle lui Ramonik)
partners.gif floare2.gif rolleyes.gif rolleyes.gif(o sa ma uit) ok...noapte buna sa aveti!
adrianaO
doamne puka! stiu ca nu am vb niciodata cu tine despre anamaria ta dar te stiu de cand ai postat pe forum um film mai vechi cu pisoiul asta al tau mare si zulufat cand statea in patutz si vorbea pe limba ei cu ceva tigrishor cred liwlol.gif nu-mi vine sa cred ce mare s-a facut! ii uram la multi ani scumpi si sanatosi si frumosi si multa sanatate (eu si familia mea toata , ca toti stiu filmul cu anamaria!!)! occasion.gif
puka
QUOTE(adrianaO @ Nov 17 2009, 12:29 AM) *
doamne puka! stiu ca nu am vb niciodata cu tine despre anamaria ta dar te stiu de cand ai postat pe forum um film mai vechi cu pisoiul asta al tau mare si zulufat cand statea in patutz si vorbea pe limba ei cu ceva tigrishor cred liwlol.gif nu-mi vine sa cred ce mare s-a facut! ii uram la multi ani scumpi si sanatosi si frumosi si multa sanatate (eu si familia mea toata , ca toti stiu filmul cu anamaria!!)! occasion.gif

Multumesc Adriana partners.gif si eu va urez multa sanatate si cat mai multe bucurii ! oFloare1.gif hug.gif


AdeDia
Puka,draga....sa-ti traiasca fetita ta superba,sa fie sanatoasa si impreuna cu fratele ei sa-ti aduca numai bucurii floare2.gif love1.gif guitar.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif

La MUlti Ani!!!!Anamaria

gabrielle2003
doamne cat e de frumoasa! love1.gif
ma uitam acum la ea si ma intrebam de cand nu am mai vazut-o wacko.gif
e clar ca de mult pt k nu imi vine sa cred ca este ea
e superba!!!!!!!!!!!!! nanner.gif
puka
Sarutmana dragi mamici oFloare1.gif partners.gif
Multumesc tare mult pentru urarile voastre.
Va doresc din tot sufletul sa fiti sanatoase si fericite alaturi de cei dragi. hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.