Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Personaje Cu...personalitate:)
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Lili
Pagini: 1, 2
Lili
Amy era curtata de...pirati smile.gif


Rauly isi lua rolul in serios...


Amy visa...la piratul ei rolleyes.gif


...care va trebui sa treaca peste ..fratele sirenei tongue.gif spada.gif
dyana
Mie sa imi zici secretul cu care o convingi pe Amy sa poarte atatea clamute wub.gif
Va pup partners.gif
Lili
QUOTE(dyana @ Nov 22 2009, 02:49 AM) *
Mie sa imi zici secretul cu care o convingi pe Amy sa poarte atatea clamute wub.gif
Va pup partners.gif


eheee...ca sa ajungem la petrecere in timp util, i-am costumat direct la gradi; Amy tocmai se trezise, deci nici chip de vreo coafura elaborata; prin urmare, mi-a venit ideea s-o tapez roata roata si apoi mai in joaca, mai cu pacaleala i-am prins toate clamautele;

ce nu se vede foarte bine este culoarea albastra din parul ei, determinata de un spray si de un sclipici de aceeasi nuanta doh.gif presarat pe deasupra ( stiu, nu sunt normala yes.gif )
dyana
Gata, am vazut si albastrul. smile.gif
Eu nu pot negocia cu Lara: acum le vrea pe toate pe stanga, apoi pe dreapta, apoi fluturasii in spate, apoi soriceii pe stanga, apoi floricica ... wacko.gif Nu se poate abtine sa nu stea cu mana pe ele, non stop doh.gif tongue.gif
Lili
QUOTE(dyana @ Nov 22 2009, 03:13 AM) *
Gata, am vazut si albastrul. smile.gif
Eu nu pot negocia cu Lara: acum le vrea pe toate pe stanga, apoi pe dreapta, apoi fluturasii in spate, apoi soriceii pe stanga, apoi floricica ... wacko.gif Nu se poate abtine sa nu stea cu mana pe ele, non stop doh.gif tongue.gif


Amy cand are zile...cu " bazdaci" zici ca are radar, cum ma apropii cu peria..cum " nuuu, doale palu' "

na poftim, de fa-i freza doh.gif
EMY2000
lili sa iti traiasca ingerasi sunt superbi. wub.gif
EMY2000
QUOTE(dyana @ Nov 22 2009, 03:13 AM) *
Gata, am vazut si albastrul. smile.gif
Eu nu pot negocia cu Lara: acum le vrea pe toate pe stanga, apoi pe dreapta, apoi fluturasii in spate, apoi soriceii pe stanga, apoi floricica ... wacko.gif Nu se poate abtine sa nu stea cu mana pe ele, non stop doh.gif tongue.gif



QUOTE(Lili @ Nov 22 2009, 03:25 AM) *
Amy cand are zile...cu " bazdaci" zici ca are radar, cum ma apropii cu peria..cum " nuuu, doale palu' "

na poftim, de fa-i freza doh.gif


aoleoooo ....vai va plangeti??? atunci v-o trimit pe terorista mea.daca voi reusiti sa o faceti sa stea la pieptanat.....va dau un premiu.
Lili
QUOTE(EMY2000 @ Nov 22 2009, 04:07 AM) *
lili sa iti traiasca ingerasi sunt superbi. wub.gif


tzuc.gif trandafir.gif
Lili
QUOTE(EMY2000 @ Nov 22 2009, 04:08 AM) *
aoleoooo ....vai va plangeti??? atunci v-o trimit pe terorista mea.daca voi reusiti sa o faceti sa stea la pieptanat.....va dau un premiu.


ar trebui sa facem un topic: Micii teroristi si... frezele lor. tongue.gif laugh.gif
dyana
Hai sa ma laud si eu cu ...clamutze de imprumut doh.gif tongue.gif



Lili
QUOTE(dyana @ Nov 22 2009, 04:31 AM) *
Hai sa ma laud si eu cu ...clamutze de imprumut doh.gif tongue.gif



Hi hi hi, le stiu de la...Karina rolleyes.gif
dyana
QUOTE(Lili @ Nov 22 2009, 02:33 AM) *
Hi hi hi, le stiu de la...Karina rolleyes.gif

Ai ghicit...clamutzele (parca suna tot mai bine - ochisorii liwlol.gif )
dyana
gataaaaaaaa, stiu de unde sunt clamutzele astea! Avem si noi cu chit-chit si cu floricele rolleyes.gif

Lili
QUOTE(dyana @ Nov 24 2009, 06:25 AM) *
gataaaaaaaa, stiu de unde sunt clamutzele astea! Avem si noi cu chit-chit si cu floricele rolleyes.gif



ai ghicit wink.gif tongue.gif
Lili
alte "clamute" rolleyes.gif si alti...pupici smile.gif


o mica...balerina


o scena la sfarsit de spectacol...si o balerina


un pinguin rolleyes.gif sau..Rauly smile.gif




un happy Rauly (stiti desenele happy feet yes.gif )
Lili
am avut serbare, ultima serbare la...gradi sad.gif smile.gif

cat de mult i-a placut sa joace acest ...personaj wub.gif


serbarea a fost in limba engleza; Doamne ce haiosi au fost! happy.gif


I'm tired and "old"
And I feel a bit cold... smile.gif
kerstin09
SUPERBIIII...INGERASIIIII hug.gif
TOTUL FRUMOS AICI LA VOI,IMI FACE MARE PLACERE SA VA ,VIZITEZ DE CITE ORI AM OCAZIA wub.gif wub.gif
PUPICIIII MULTIIII DE LA NOI trandafir.gif trandafir.gif
Lili
QUOTE(kerstin09 @ Dec 11 2009, 12:41 AM) *
SUPERBIIII...INGERASIIIII hug.gif
TOTUL FRUMOS AICI LA VOI,IMI FACE MARE PLACERE SA VA ,VIZITEZ DE CITE ORI AM OCAZIA wub.gif wub.gif
PUPICIIII MULTIIII DE LA NOI trandafir.gif trandafir.gif


tzuc.gif multumim de vizita partners.gif

floare2.gif pentru Kerstin si Diandra!
natsandrea
Mosule ce tanar esti...lalalala
foarte scumpic "mosul" tau lili...pupici tzuc.gif si sa-i spui sa vina si pe la noi, ca am fost cuminti laugh.gif
Lili
QUOTE(natsandrea @ Dec 11 2009, 04:36 PM) *
Mosule ce tanar esti...lalalala
foarte scumpic "mosul" tau lili...pupici tzuc.gif si sa-i spui sa vina si pe la noi, ca am fost cuminti laugh.gif


laugh.gif mda, destul de precoce acest Mos tongue.gif

eheee...la voi sunt convinsa ca va ajunge adevaratul Mos Craciun wink.gif tongue.gif
natsandrea
QUOTE(Lili @ Dec 11 2009, 02:46 PM) *
laugh.gif mda, destul de precoce acest Mos tongue.gif

eheee...la voi sunt convinsa ca va ajunge adevaratul Mos Craciun wink.gif tongue.gif

il asteptammmm tongue.gif
hug.gif hug.gif
Lili

Mi-am adus aminte de...niste personaje smile.gif

Serbare Amy : Sunt Vulpita- Cumetrita / Roscovana mi-e codita happy.gif



De-ai stii cum mai bate vantul/ Te rog, lasa-ma inauntru



-Hai inauntru, ne vom strange / Aici nimeni nu te-mpunge!



-Doi suntem in manusita / Iepurici si o Vulpita

Lili

Precizare: Dintre toate costumele de printese si super eroi ei si le-au ales pe cele mai "sperietoare", ca sa o citez pe Amy biggrin.gif

DECI...sa ne speriem putin biggrin.gif






pazea!



haide...mușcă, mușcă



o vrajitoare...



cine bantuie prin bucatarie?



trick or treat?

dyana
Si fara masti, sa putem verifica identitatea personajelor? wink.gif Sa nu ne lasam vrajiti. tongue.gif
Sara1
Foarte reusite costumele!!! Dar al lui Amy m-a dat pe spate! Genial! S pricepe smecherasa ta la ales tinute!!! yes.gif
Lili
QUOTE(dyana @ Nov 1 2011, 02:14 AM) *
Si fara masti, sa putem verifica identitatea personajelor? wink.gif Sa nu ne lasam vrajiti. tongue.gif


dyana, voi cauta ceva probe anima1.gif
Lili
QUOTE(Sara1 @ Nov 1 2011, 02:29 AM) *
Foarte reusite costumele!!! Dar al lui Amy m-a dat pe spate! Genial! S pricepe smecherasa ta la ales tinute!!! yes.gif



Sara1, m-a surprins si pe mine alegerea ei laugh.gif dar, se pare, ca a fost foarte inspirata... *la speriat
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.