Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

3223 Pagini V  « < 3131 3132 3133 3134 3135 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mamici De Aprilie 2009
danutza75
postare Apr 4 2011, 10:06 PM
Postare #31321


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,111
Inscris la: 10-December 09
Din: Buzau
Membru nr.: 121,783



QUOTE(anastasia80 @ Apr 4 2011, 10:56 PM) *
Ce faceti fetelor? Noi acum am venit din Auchan, am luat sampanie pt copii, mezeluri si cadou Mariei. I-am luat o masuta 4 in 1. Poate sa deseneze cu markerul si sa stearga, cu creta si sa stearga, are litere si cifre cu magnet, se poate pune si o planseta sa deseneze.....e tare incantata de ea, nu se mai ridica de la masa biggrin.gif Plus ca i-am luat si ceva de imbracat. Avem sambata 6 copilasi, sper sa iasa frumos.Am fugit ca ma solicita fata. Pupici, o noapte linistita tuturor mamicilor si copilasilor. tzuc.gif


Imi inchipui ce incantata trebuie sa fie Maria! Asteptam poze cu printesa si masuta trandafir.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
veramitoi
postare Apr 5 2011, 06:50 AM
Postare #31322


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 243
Inscris la: 8-March 11
Din: buzau
Membru nr.: 205,278







--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
veramitoi
postare Apr 5 2011, 06:52 AM
Postare #31323


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 243
Inscris la: 8-March 11
Din: buzau
Membru nr.: 205,278



buna dimineata eu sunt de servici va urez o zi buna.... oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maria_corina29
postare Apr 5 2011, 07:26 AM
Postare #31324


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 4,658
Inscris la: 18-September 08
Din: pitesti
Membru nr.: 38,133




neata mamici,
in sfarsit reusesc si eu sa intru bananab.gif bananab.gif bananab.gif , am avut probleme cu mufa de la internet si abia ieri seara au venit sa o repere...cei de la internet...mi-a fost greu sa stau departe de voi... sad.gif
LA MULTI ANI TEO....SA CRESTI MARE SI SANATOS SI LA PUNGA GROS!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif

gabita al meu este bolnavior, tuseste, rupe si ii curge nasul si parca e si mai cald decat de obicei in dimi asta. a tusit toata noaptea asa ca si eu si el suntem wacko.gif .vreau sa merg la spital in dimi asta ca dr de fam e dupa amiaza iar eu merg la servici la 2 si ceva. nu are muci fff multi dar nu poate sa respire. cand pun aspiratorul ies fff putini.
mihaela, am primit ieri pachetul, super.gif super.gif bananab.gif super.gif super.gif am ramas masca pt ca mi-a fost adus la usa...ca in occident...eu asteptam aviz de la posta sa merg sa-l ridic ca la noi asa se procedeaza. nu l-am desfacut, l-am sunat si pe sot sa-i zic si nu mai putea de bucurie si el...iti multumim mult si acum sa asteptam sa-i facem ziua lui gabita. cred ca nu i-o mai fac joi cu copiii ca nu vine nimeni daca el e bolnavior. toti de feresc si mi se pare normal, si eu as proceda la fel. ramane pe sambata sau duminica in functie de nasi ca nasa mai lucreaza cateodata sambata. cumparaturile mi le-am facut deja.




QUOTE(veramitoi @ Apr 4 2011, 12:43 AM) *
noi am avut o zi obositoare si frumoasa pina la urma,dupa ce aseara am ajuns cu tata l a urgente intepenit de poloana ,dar ce cu pareza membre inferioare....urit m-a bagat in toate alea..va dati seama ce chef am avut..mai ales ca ne-am linistit aseara pe la 2 noaptea dupa garda....sunt frinta....abia astept sa ma culc....


vero, insanatosire grabnica tatalui tau si sa nu fie nevoie de operatie...
frumoase pozele cu teo, se vede ca s-a distrat bine...

QUOTE(anastasia80 @ Apr 4 2011, 11:56 PM) *
Ce faceti fetelor? Noi acum am venit din Auchan, am luat sampanie pt copii, mezeluri si cadou Mariei. I-am luat o masuta 4 in 1. Poate sa deseneze cu markerul si sa stearga, cu creta si sa stearga, are litere si cifre cu magnet, se poate pune si o planseta sa deseneze.....e tare incantata de ea, nu se mai ridica de la masa biggrin.gif Plus ca i-am luat si ceva de imbracat. Avem sambata 6 copilasi, sper sa iasa frumos.Am fugit ca ma solicita fata. Pupici, o noapte linistita tuturor mamicilor si copilasilor. tzuc.gif


anca, sa foloseasca sanatoasa masuta, foarte fain cadoul ei...noi mai avem de cumparat de primavara pentru gabriel 2 perechi de strampi si o bluzica subtire iar pentru ciprian neaparat de incaltat, cred ca adidasi ca sunt mai practici la varsta lui.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andreeak
postare Apr 5 2011, 09:51 AM
Postare #31325


Top Silver Member
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,337
Inscris la: 23-May 07
Din: Bucuresti
Membru nr.: 3,874



'neata mamici!Noi azi mergem sa cumparam pantofiori,sper sa stea cumintica la probat pt ca nu ii place.M-a innebunit cu ghetele,numai cu ele vrea i-am luat adidasi si nu vrea sa stea cu ei vrea numai ghetele..Noi hainute avem,jucarii nu vreau sa mai vad pt ca abia mai avem loc de cate avem asa ca nici nu stiu ce sa le spun rudelor sa-i cumpere.


--------------------



1. Dennis* 12 februarie 2009* Pui de Mikaela
2. Denis* 25 februarie 2009* pui de Loredana03
3. Ioana Miruna* 27 martie 2009* Pui de Bebepis
4. David Gabriel* 27 martie 2009* Pui de Doinitzagabriela
5. Matei* 1 aprilie 2009* Pui de Costi
6. Andrei Theodor* 3 aprilie * Pui Mami de Teo
7. Maria Anastasia* 7 aprilie 2009 * Pui de Anastasia 80
8. Gabriel* 7 aprilie 2009* Pui de Maria_Corina29
9. Renata Maria* 11 aprilie 2009* Pui de LilBB
10. Theodor Florin * 12 aprilie 2009 * Pui de Nilufera
11.Andrei Razvan*12 aprilie*pui de danutza75.
12. Antonia Maria * 13 aprilie 2009 * Pui de mihaela_2011
13.Andrei Robert
* 13 aprilie 2009 * Pui de Andree29
14. Maria* 14 aprilie 2009* Pui de AndreeaK
15. Arina Elena * 14 aprilie 2009 * Pui de Manu 1981
16. Daria*14 aprilie 2009 * Pui de alina_zugravu18
17. Alice* 15 aprilie 2009* Pui de Di @
18. Antonia Maria* 15 aprilie 2009 * Pui de Milioana
19. George Sebastian* 23 aprilie 2009* Pui de Marylena7
20. Nikolas* 23 aprilie 2009* Pui de Meaw_ela
21. Sara Maria* 26 aprilie 2009* Pui de Alinaspa
22. Christian Pavel* 28 aprilie 2009 * Pui de Mamigeo
23. Natalia Gabriela* 30 aprilie 2009 * Pui de cristina_natalia
24. Amalia Andreea * 2 Mai 2009 * Pui de Anamaria_c
25. Vlad Daniel* 6 mai 2009 * Pui de AngiC
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
loredana03
postare Apr 5 2011, 03:43 PM
Postare #31326


o mamica fericita
*******

Grup: Top Silver Members
Postari: 2,519
Inscris la: 17-June 08
Din: arges
Membru nr.: 26,662



multumim tuturor pentru urari si pentru vorbele bune aduse atunci cand aveam nevoie. iar pentru tine danutza o notworthy.gif cat si o rugaciune catre Dumnezeu ca visul tau sa se implineasca cat mai repede.
la multi ani puisorilor ce au implinit minunata varsta de 2 ani cat si pentru cei ce urmeaza sa implineasca.


--------------------










"Nu-ti fie frica de ziua de maine, Dumnezeu e deja acolo"



  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costi
postare Apr 5 2011, 03:59 PM
Postare #31327


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,583
Inscris la: 14-November 08
Din: Brasov
Membru nr.: 48,715



in primul rand, felicitari, recuperare cat mai rapida si un bebe cat mai mancacios. trandafir.gif

si in aldoilea rand, asteptam poze cu puisorii. nu neaparat aici, la noi, dar macar sa intri sa ne dai un link unde le gasim. ca in alta parte eu nu prea intru.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costi
postare Apr 5 2011, 04:01 PM
Postare #31328


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,583
Inscris la: 14-November 08
Din: Brasov
Membru nr.: 48,715



QUOTE(veramitoi @ Apr 5 2011, 04:50 AM) *


multi pupici de la noi pentru sarbatorit! scuze pentru intarziere: La Multi Ani fericiti!


si multa sanatate tatalui tau Veronica.


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
costi
postare Apr 5 2011, 04:05 PM
Postare #31329


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,583
Inscris la: 14-November 08
Din: Brasov
Membru nr.: 48,715



QUOTE(andreeak @ Apr 5 2011, 07:51 AM) *
'neata mamici!Noi azi mergem sa cumparam pantofiori,sper sa stea cumintica la probat pt ca nu ii place.M-a innebunit cu ghetele,numai cu ele vrea i-am luat adidasi si nu vrea sa stea cu ei vrea numai ghetele..Noi hainute avem,jucarii nu vreau sa mai vad pt ca abia mai avem loc de cate avem asa ca nici nu stiu ce sa le spun rudelor sa-i cumpere.


cunoastem, Matei nu vrea sa probeze absolut nimic. In schimb, s-ar incalta cu orice numai sa il scot afara. are insa preferinte la caciuli, sepci.....un singur fes accepta. ma dispera ca e si urat sad.gif

iar in privinta cadourilor, te inteleg. eu nu mai stiu unde sa le pun. am primit fff multe si pentru Antonia si le tot mut hainele dintr-un dulap in altul poate-poate oi avea mai mult loc smile.gif
eu le-am zis tuturor din start ca nu vreau jucarii mari, gen triciclete ca nu am unde sa le tin. si s-au conformat: mi-au umplut casa cu masinute mici dar muuuuulte, cuburi si cubulete, vreo 2 telefoane care canta toata ziua...deci ai grija ce iti doresti smile.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anastasia80
postare Apr 5 2011, 04:09 PM
Postare #31330


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,870
Inscris la: 3-March 09
Din: BUCURESTI
Membru nr.: 75,408



Buna fetele! Noi azi ne-am cam facut de cap, am stat o gramada pe afara in parc, am facut si treaba.....Foarte cald, doamne ce ardea soarele!

Pun poze cu masuta dar nu stiu cat de bine se vede ca sunt facute cu tel:



--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3223 Pagini V  « < 3131 3132 3133 3134 3135 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 29th April 2024 - 05:17 AM